Відпочинок у Європі

Зовнішній вигляд туристів. Вперше за кордон

Збираючись за кордон в перший раз, потрібно враховувати багато речей. Зараз поговоримо про зовнішній вигляд наших туристів і чому українські жінки такі впізнаванні.

Зовнішній вигляд туристів. Вперше за кордон

Зовнішній вигляд туристів. Вперше за кордон

Звичайно при першому відвідуванні тієї чи іншої країни ніколи не вгадаєш що з гардеробу взяти з собою. Адже потрібно враховувати багато факторів: погодні умови, заходи які вас чекають по програмі вашого туру, національні традиції. Придивіться уважніше до туристів, які приїжджають до нас з-за кордону.

Та звичайно, можливо на них дійсно речі від знаменитих брендів, але хіба це впадає в очі?

У дорогу досвідчені туристи одягають самі практичні речі, ті які не надто мазкі і не вимагають особливого прасування. Як правило, в залежності від сезону: шорти, джинси, майки, футболки, толстовки, куртки. Ну і звичайно в першу чергу зручне, перевірене взуття.

Не беріть в дорогу нові туфлі або кросівки, якщо ви не встигли їх розносити. Втомлені ноги і мозолі просто зіпсують вам відпочинок. Добре, якщо ви подорожуєте на своєму транспорті. В екскурсійному автобусному турі вам доведеться ходити дуже багато.

Красиві, дорогі наряди підійдуть для круїзу на кораблі, або для зустрічі Нового року. Якщо ви збираєтеся на гірськолижний курорт, то і там можна обійтися без всього цього, зійде і комбінезон.

У пляжний тур, як правило туристи беруть яскраві легкі речі, які при нагоді легко попрати і погладити. І вже якщо ви хочете виглядати на фото під пальмами ошатно і модно, можете брати їх в більшій кількості, адже вони займуть у валізі куди менше місця, ніж зимові. Багато людей обходяться мінімумом речей.

Хотілося б зупинитися на любительках подорожей. Багато припускають, що будь то Італія, Франція чи Америка, вони потраплять у світ моди і краси, як тільки зійдуть з трапа літака…

На жаль!. Серед місцевого населення ви не побачите даму в «ярликах» від Prada, Dolce & Gabbana або Chanel. Швидше за все це буде скромно одягнена жінка з непомітним макіяжем чи без нього, в потертих джинсах і без укладки.

Вона ні в якому разі не буде виглядати якось неохайно або без смаку, просто так, як їй зручно. Можливо в її гардеробі є кілька шуб з цінного хутра та чоботи від модного дизайнера, але їй і в голову не прийде відправитися в турне у всій пишності, якщо звичайно вона не «зірка» світового масштабу. Подивіться на голлівудських актрис в повсякденному житті, хіба вони відрізняються від своїх співвітчизниць?

Ви можете взяти зручну для дороги сумку, улюблену модну хустку або шарф, одягнути на себе будь-яку дорогу деталь гардероба. Але якщо ви одягнені від і до немов для подіуму, вас відразу сприймуть за іноземця або за людину з поганим смаком. А жінки обвішані прикрасами і з помітним макіяжем в денний час, можуть зійти за дам легкої поведінки.

Повірте на слово, за кордоном не прийнято «вирячитися» на жінок. Тому нікому немає діла, як ви виглядаєте. Тут мабуть працює правило «Скромність прикрашає». І навіть ваші дорогі аксесуари у вигляді дамської сумочки можуть привернути увагу кишенькових злодіїв, але не більше…

Для чоловіків верхівкою несмаку вважаються сандалі одягнені поверх шкарпеток. Або поєднання шкарпетки + шорти (високі шкарпетки, які одягаються під штани).

Існує жартівлива премія The Titanic Awards / Worst Of Travel, заснована одним авторитетним журналістом Дагом Ланскі. У 2011 році список найгірше одягнених туристів очолили американці. Опитування проводилося серед жителів 100 країн світу. Друге місце посіли німці (13,8%), потім британці (8,8%), китайці (5,7%), японці (4,9%), росіяни (3,8%) і австралійці (1,6% ).

Ми радимо всім туристам, що збираються за кордон у перший раз: стрази, хутра та золоті прикраси краще залишити вдома. Більше вам стане в нагоді зручний і якісний одяг.

Бажаю вам прекрасних і яскравих подорожей!

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

98 in 1,646