Відпочинок у Європі

Що означають зірки готелів Європи

Все більше вітчизняних туристів вирушають освоювати культурні, курортні, кулінарні та шопінгові пам’ятки Європи. Чимало й тих, хто поєднує подорож з бізнесом. Тому, питання про місце проживання на період поїздки виникає одним з перших.

Що означають зірки готелів Європи

Що означають зірки готелів Європи

Класифікація готелів не є однаковою для всіх країн. У світі відомо понад 30 систем, інтерпретованих у відповідності з національними стандартами. У Європі найбільш поширена французька класифікація готелів за зірками, кількість яких залежить від рівня сервісу, можливостей закладу, місцезнаходження і ще кількох десятків параметрів.

Коли туроператор розписує всі принади своїх путівок, він обов’язково згадує зірки готелів, в яких потенційні туристи будуть проживати. Людина, що зібралася в далеку подорож вперше, не завжди розуміє, яке відношення мають до готелю зірки, примітна лише істотна різниця цін.

Від кількості зірок готелю залежать не тільки витрати, але і зручність проживання. Для когось комфорт не важливий, було б де переночувати, вмитися і скласти речі. А комусь життєво необхідний абсолютний і безумовний комфорт. Які послуги, крім ночівлі, надає готель, зірка говорить цілком наочно.

Готелі 5 зірок

Готель 5 зірок — для заможних людей. Крім відпочиваючих мільйонерів у них селяться менеджери вищої ланки, зірки шоу-індустрії, бізнесмени. Ці гості не мають часу займатися своїм побутом. Тому вони платять за 5 зірок, готель ж робить все можливе, щоб постояльці цілодобово відчували себе як вдома.

Готель п'ять зірок

Готель п’ять зірок

Готель 5 зірок — це ідеальний сервіс: доглянута територія, сяючий хол, килими на сходах, вишколений персонал, який негайно віднесе речі в номер і виконає всі вимоги.

Мінімальна площа житлової кімнати 16 м2. У номері їх може бути кілька, в тому числі на двох рівнях або поверхах. Обов’язкова наявність побутової та офісної техніки: холодильник, міні-бар, кондиціонер, телевізор, телефон, в тому числі у ванній, комп’ютер, периферія, сейф.

На меблях — ні подряпини, у ванній — тапочки, халати, фен, великий вибір косметики, прибирання та зміна постільної білизни — щодня. Чистка взуття, хімчистка, прання та прасування особистих речей постояльців проводиться негайно.

Готель 5 зірок можна вважати міні містом з власною інфраструктурою: рестораном, баром, салоном краси, центром дозвілля, конференц-залом, музичним салоном, прокатом автомобілів. Вартість проживання передбачає користування фітнес-центром, сауною, басейном, цілодобове харчування «все включено».

Готелі 4 зірки

Готель 4 зірки надає всі перераховані послуги, але без сліпучої розкоші. Коридори можуть бути без килимів, не обов’язково наявність піднощика, в ванній не буде халатів, тапочок і телефону, а набір косметичних засобів — скромніший. Мінімальна площа житлової кімнати готелю 4 зірки — 13 м2, їх може бути дві. Наявність техніки і зручних меблів — обов’язкова.

Готель чотири зірки

Готель чотири зірки

Часто європейські готелі 4 зірки мають всі ознаки п’ятизіркових. Власники навмисне занижують оголошений рівень сервісу, щоб зменшити виплати по податках. Тому готель 4 зірки може перевершити всі очікування.

Готелі 3 зірки

Готелі 3 зірки — це бюджетний варіант короткочасного розміщення постояльців. Для мандрівників, які проводять більшу частину доби поза кімнатою, важлива наявність ліжок, шафи, стільців, туалету, душа, рушників, шматочків мила. У готелях 3 зірки прибирання номера та зміна постелі проводиться 1-2 рази на тиждень. Харчування включає сніданок «континентальний» або «шведський стіл».

Готель три зірки

Готель три зірки

Розмір кімнати готелю 3 зірки не менше 12 м2. Він сам може знаходитися осторонь від центру або пляжу, мати скромний, але доглянутий вигляд. Готель 3 зірки — найбільш відповідний варіант для туриста з середнім достатком.

Готелі 2 зірки

Готель 2 зірки — це скромне житло з мінімальним набором послуг. Ним зазвичай користуються щоб переночувати. Готель 2 зірки передбачає наявність у номері ліжка, тумбочки, стільця. Душ і туалет найчастіше на поверсі. У кімнаті може бути встановлений умивальник. У вартість проживання іноді включається легкий сніданок.

Готель дві зірки

Готель дві зірки

Завдяки дешевизні готелі 2 зірки найбільш популярні серед студентів. Мінімум послуг включає щотижневе прибирання номера та зміну білизни. Власники готелів 2 зірки економлять на охороні, тому встановлюють нічне обмеження на вхід в будівлю.

Європейська готельна індустрія не має поняття «готель 1 зірка», тому не існує критеріїв його визначення. З 2008 р. в Європі ведеться перегляд класифікації готелів за рівнем комфортності. Деякі готелі претендують на додавання шостої зірки. У широкій практиці поки шестизірковість не використовується.

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

95 in 0,699