Відпочинок у Європі

Відпочинок в Угорщині з дітьми

Угорщина — країна, що затишно розташувалася в самому центрі Європи. Природа щедро обдарувала її різними озерами і термальними джерелами, яких в країні налічується більше 500 штук. За запасами термальних вод Угорщина входить до п’ятірки світових лідерів, так що її по праву можна назвати справжнім бальнеологічним центром не тільки Східної, але і всієї Європи в цілому.

Відпочинок в Угорщині з дітьми

Відпочинок в Угорщині з дітьми

Цікава ця країна і з точки зору сімейного дозвілля. Дитячий відпочинок в Угорщині знаходиться на досить високому рівні, пропонуючи цікаві та різноманітні розваги, починаючи від відвідування природних пам’яток і закінчуючи відпочинком в спеціально облаштованих дитячих таборах.

Відвідування Тихані — курорт для дітей та їх батьків

Тихань — це одне з декількох прибережних містечок, що розташувалися біля озера Балатон, яке за сумісництвом є і досить привабливим сімейним курортом. Знаходиться він на півострові, практично, що поділяє озеро навпіл. Цікаво провести дозвілля тут зможуть як діти дошкільного віку, так і вже більш дорослі.

Насамперед, Тихань цікава саме пляжним відпочинком. Зелені трав’яні галявини, прозора вода і найчистіше повітря сприяють не лише приємному, але ще і корисному проведенню часу. З розваг доступно рибальство, парусний спорт, спортивні ігри і т.д. Крім того, Тихань славиться своїм багатим тваринним і рослинним світом. Багатьох тварин можна розглянути впритул, а до когось навіть доторкнутися.

Озеро Балатон. Відпочинок в Угорщині

Озеро Балатон. Відпочинок в Угорщині

Закінчивши ніжитися на пляжі, можна відправитися безпосередньо в саме містечко. Благо, воно багате на різного роду пам’ятки. Історія деяких з них налічує не одну тисячу років. Тут є пам’ятники архітектури бронзового століття і середньовіччя.

Однією з головних визначних пам’яток Тихані вважається абатство св. Аньош. Розкішні зали буквально заворожують вишуканістю своєї архітектури, красою фресок і великою кількістю мармуру. Будь-яка дитина після екскурсії по абатству буде просто в захваті, і черпне трохи знань про історію пам’ятки. Тобто Угорщина для дітей може бути ще й пізнавальною.

Царствений Будапешт і величний Дунай

Оскільки лікувальні курорти Угорщини для дітей навряд чи будуть цікаві, після відпочинку на озерах можна відвідати одну з найкрасивіших столиць у світі — місто Будапешт. Якщо залишатися тут на кілька днів, то відмінним місцем для проживання стане Площа Героїв — справжній культурний центр Будапешта. Неподалік від цього місця розташовані і зоопарк, і лунопарк, і різні музеї, і цирк, і навіть парк з копією справжнього середньовічного замку.

Будапештський зоопарк, знаменитий на весь світ своїми оригінальними архітектурними рішеннями (деякі клітини стилізовані під невеликі угорські будиночки), може похвалитися також наявністю багатьох екзотичних видів тварин. Дитина зможе своїми очима побачити справжнього білого ведмедя, жирафів, верблюдів, левів, бегемотів і ціле сімейство носорогів. При цьому видно, що всі тварини задоволені і добре нагодовані, що сприяє отриманню максимального задоволення відвідувачами при спілкуванні з «братами нашими меншими».

Безумовно, Угорщина для дітей буде дуже цікава і масштабним лунопарком, розташованим у Будапешті. Квиток купується один раз на касі біля входу, після чого його можна використовувати для катання на будь-яких атракціонах. Тобто одного разу оплачений квиток надає необмежений за кількістю катань доступ до всіх атракціонів. Правда, більшість з них, розраховані на дітей 10-12-ти років.

На околиці Будапешта в торговому центрі Кампона розташований також Тропікаріум, в якому представлена велика кількість різних підводних мешканців, починаючи від дрібних рибок і закінчуючи крокодилами. Незабутні враження залишить прохід по водному тунелю, коли прямо над головою пропливають акули, а з боків красиво мерехтять риби, скати і мурени. І вся ця прогулянка супроводжується спокійною і приємною музикою.

Хорошим завершенням відпочинку в Угорщині з дітьми стане відвідування величного Дунаю. Дитині буде цікава не тільки прогулянка по річці, а й екскурсія по лабіринту в Будайській фортеці. Лабіринт являє собою цілу систему підземних тунелів, в яких постійно звучить насторожуюча, а іноді навіть принадна музика.

Локомотиви. Відпочинок в Угорщині з дітьми

Локомотиви. Відпочинок в Угорщині з дітьми

Не залишить байдужою дітей та Дитяча залізниця, де по рейках ходять маленькі локомотиви з кількома невеликими вагончиками. Цікаво також те, що в ролі кондукторів виступають теж діти. Вони ж і обслуговують станції. Шлях проходить через Будайські гори, що славляться своїми прекрасними пейзажами.

Загалом, дитячий відпочинок в Угорщині дійсно приголомшливий, і говорити про нього можна дуже довго, але, як кажуть — краще один раз побачити.

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

99 in 0,610