Відпочинок у Європі

З чим відправитися в дорогу

Ми постійно кудись їздимо. Хтось у відпустку, хтось у відрядження, хтось до родичів. В цих поїздках нас обов’язково супроводжує аксесуар, в який ми кладемо наші речі. Називати його можна по-різному залежно від типу, але не завжди ми вибираємо його правильно.

З чим відправитися в дорогу

З чим відправитися в дорогу

Звичайно, ми в першу чергу повинні виходити з зручності. Варто трохи подумати і відповісти на питання: «Куди ми їдемо?», «Як ми туди їдемо?» і «Що плануємо там робити?». Відповіді на них дають нам можливість правильного вибору. Але найголовніше — відповісти на них максимально повно.

Давайте подивимося кілька прикладів. Ви летите з родиною в Італію на два тижні. В принципі, в цій фразі вже достатньо інформації, щоб вибрати об’ємну валізу, в яку поміститься все необхідне: фотоапарати, вечірній одяг, купальні приналежності, надувні матраци та інше. Тут все зрозуміло. Чемодан здаєте в багаж в аеропорту, потім перекладаєте в автобус, а далі в готель. Все зручно і добре.

Інший приклад. Ви їдете у відрядження на поїзді в інше місто на кілька днів. Після поїзда відразу потрапляєте на переговори. Валіза в цьому випадку теж підійде, але більш зручним вибором може виявитися шкіряна дорожня сумка. По-перше, на кілька днів не потрібно дуже багато речей; по-друге, ви повинні зійти з поїзда в діловому вигляді. Це означає, що ті, хто вас зустріне, відразу повинні скласти про вас відмінну думку. Якщо ви будете в спортивних штанях і зі спортивною сумкою, то ризикуєте зіпсувати самі переговори. Це дуже важливий момент.

Зовнішній вигляд туристів. Вперше за кордон

Зовнішній вигляд туристів. Вперше за кордон

Ще один приклад: Ви вирушаєте в тривалу подорож по містах Європи. У планах — відвідати десяток міст за місяць. У цьому випадку ні валіза, ні сумка не стануть хорошими супутниками. Ваш надійний друг в цій справі — рюкзак. Чому? Відповідь дуже проста. Якщо ви плануєте постійно змінювати місця перебування, то повинні бути без нічого. Всі речі доведеться носити з собою постійно, і це повинно бути зручно. А що як не рюкзак дозволяє зручно переносити речі? Нічого, запитайте у завзятих похідників. Оскільки подорож планується по містах, то краще зупинити вибір саме на шкіряному аксесуарі, оскільки він додасть вам стилю, який у великому місті необхідний.

Таких прикладів можна навести дуже багато. Перед поїздкою відповідати на ці питання просто необхідно. Адже така проста річ може запросто зіпсувати поїздку. Навряд чи це коштує тих п’яти хвилин, за які можна точно визначитися, з чим відправитися в дорогу.

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

92 in 0,614