Відпочинок у Європі

Які авто найчастіше викрадають у Польщі

Викрадення автомобілів, не дивлячись на всі старання спецслужб, було і залишається незмінною частиною «чорного» бізнесу. І Польща не є винятком. Щодня в Польщі фіксують близько сотні викрадень автомобілів різних класів.

Які авто найчастіше викрадають у Польщі

Які авто найчастіше викрадають у Польщі

У статті наведено список найпопулярніших моделей сучасних автомобілів, подорож на яких по країні може закінчиться для вас відвертими проблемами.

Згідно з даними Головного Управління Поліції, впродовж 2014 року найбільший інтерес у автомобільних викрадачів викликали марки «Volkswagen» (1745 одиниць) і «Audi» (1457 одиниць). Саме автомобілі цих виробників є жаданою здобиччю любителів чужого майна. Третє місце дісталося транспортним засобам марки «Toyota», які з кількістю в 625 одиниць випереджають марки «Ford» (395 одиниць) та «Honda» (387 одиниць).

Топ-5 улюблених (викрадачами) моделей німецького виробництва:

  • Volkswagen Golf (817 од.);
  • Audi A4 (660 од.);
  • Volkswagen Passat (541 од.);
  • Audi A6 (385 од.);
  • Audi A3 (280 од.).

В інтересі автомобільних викрадачів явно простежується і регіональна концепція. Наприклад, у Варшаві особливою популярністю користуються автомобілі японських виробників. За минулий рік у столиці було викрадено 161 одиницю «Corolla», 143 «Yaris», 130 «Honda Civic» і лише на 10 позиції знаходиться вже згаданий «Volkswagen Passat» зі «скромною» кількістю в 54 автомобіля. А от у Вармінсько-Мазурському воєводстві той самий «Volkswagen» з його модифікаціями займає одразу 9 призових місць.

Левова частка угонів особистих транспортних засобів фіксується у Варшаві — 2894 за минулий рік. Не дуже відстає від столиці і Шльонське (1907 викрадень), і Велькопольське (1664) воєводства. А ось Підкарпатське, не дивлячись на своє міжнародне місце розташування, виявилося найбезпечнішим — всього то 126 угонів за цілий 2014 рік. У відносній безпеці можуть себе почувати гості Свентокшиського воєводства (146 угонів), і туристи, що приїхали на воєводство Підляське (155).

Втім, особливо лякатися не варто. За даними того ж Управління Поліції, у порівнянні з попередніми роками, у 2014 році спостерігалося різке зниження автомобільних крадіжок. Якщо в 2004 році в день крали близько 200 автомобілів, то в кінці 2014 — уже не більше 30-ти. Тим більше, що сучасні системи захисту транспортних засобів від викрадення в сукупності з запобіжними заходами і активними діями польської поліції дають свої позитивні результати.

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

93 in 0,919