Відпочинок у Європі

Як отримати шенгенську візу

Насправді, шенгенську візу отримати не дуже і просто. Не варто вважати, що є формально проста процедура подачі документів на візу і тут немає ніяких нюансів і ніякої прихованої інформації. Як Ви знаєте в кожній бюрократичній справі завжди є нюанси, які варто знати, перш ніж зробити помилку, наприклад, отримати відмову у візі.

Як отримати шенгенську візу

Як отримати шенгенську візу

Також, потрібно враховувати ряд складностей при подачі документів. Хоча країни підписали Шенгенську угоду і зобов’язуються діяти спільно при видачі віз, мати однакову спільну політику при видачі віз, на практиці кожна країна піклується, перш за все, про свої національні інтереси при видачі візи.

Тому практика кожного Посольства або Консульства країн Шенгенської зони відрізняється і час від часу змінюється.

Щоб отримати шенгенську візу самостійно потрібно зробити наступне:

 • Спочатку визначити, в яку країну і який тип шенгенської візи Вам потрібно одержувати.
 • Зібрати необхідні документи для отримання шенгенської візи в ту країну Шенгенської зони, куди Ви збираєтеся.
 • Заповнити анкету для подачі на Шенгенську візу.
 • Підготувати фотографії для отримання шенген візи.
 • Підготувати потрібну оформлену медичну страховку, дійсну в Шенгенській зоні.
 • Скласти необхідні документи які підтверджують наявність коштів для поїздки, якщо це документи не на робочу візу.
 • Попередньо записатися на прийом у посольство, консульство або візовий центр тієї країни, куди Ви збираєтеся, або терміново податись на візу, якщо запису немає.
 • Прийти в консульство або Візовий центр з документами, фотографіями, анкетою, страховкою і т.д., здати все це, заплатити консульський збір, і в деяких випадках сервісний збір візового центру.
 • Через деякий час знову прийти у Візовий центр або посольство для отримання свого паспорта з візою.

Читаючи весь цей список, приходить розуміння, що помилитися можна в кожному пункті, кожен пункт вимагає уважності, ретельності і великої втрати часу. І стає зрозуміло, що самому все це робити важко. Треба звертатися до тих, хто це робить кожен день, тоді все пройде легко. Наше агентство бере невелику плату за свої послуги, і тільки в разі отримання шенгенської візи.

Ми знімемо з Вас всі турботи і клопоти, звичайно, по можливості, тому що, наприклад, деякі країни Шенгенської зони вимагають обов’язкової особистої присутності при подачі документів, тут вже нічого не поробиш, доведеться йти. Але навіть і в цьому випадку Ваш пакет документів буде професійно підготовлений, все перевірено, заповнене і якщо треба перекладено.

Але якщо звичайно, хочеться спробувати самому, то можна скористатися даною на нашому сайті інформацією та спробувати самому.

Як отримати шенгенську візу за допомогою наc?

Отримати шенгенську візу за допомогою нашого агентства дуже просто:

 • Ви телефонуєте до нас. Розповідаєте свою ситуацію. Ми консультуємо Вас по необхідних документів та домовляємося з Вами про подальші дії.
 • Ви збираєте невеликий пакет документів на шенгенську візу — 2 фото, копії закордонного і українського паспортів
 • Ми оформляємо всі відсутні документи, правильно заповнюємо анкету на візу, і разом чи самі здаємо пакет документів в Консульство.

Звичайно, не у всіх консульствах або візових центрах все так просто. Деякі консульства вимагають обов’язково особиста присутність заявника. У цьому випадку ми призначимо за погодженням з Вами дату та час Вашої особистої подачі документів до Консульства.

Ми робимо все необхідне, щоб Ви отримали шенгенську візу. Кожну конкретну ситуацію ми розглядаємо індивідуально.

Якщо Ви хочете скористатись нашими послугами, просто скористайтесь контактними даними у нас на сайті.

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

94 in 0,694