Відпочинок у Європі

Національна польська віза категорії d

Національну Польську візу, у більшості, відкривають ті, хто має запрошення на роботу в Польщу. Ця віза відноситься до категорії D і видається до одного року.

Національна польська віза категорії d

Національна польська віза категорії d

Наявність Карти Полякатакож є достатньою підставою для отримання польської національної візи. Запрошення на роботу в цьому випадку не потрібно. Національну візу типу Д можна прохати, якщо ви плануєте відрити гостьову візу, або плануєте їхати на навчання у Польщу.

Тобто, національна віза — це віза терміном перебування від 91 дня. А всі візи, які видані до 90 днів перебування є шенген візами.

Типи національної візи:

Документи в консульський відділ подаються особисто. Тривалість оформлення національної візи становить два-три тижні. Перший Ваш виїзд має бути саме через Польщу. Також бажано щоб всі печатки були в’їзду — виїзду були польськими.

Під час підписання митного кодексу виникли деякі правові нюанси. Виходячи з них, з Польською Національною візою бажано не відвідувати Данію.

Швейцарія не входить до складу митної угоди, проте вона дозволяє в’їзд іноземців, які мають шенгенську візу. Відвідування Швейцарії по національній візі Польщі може бути розцінено як незаконне.

У консульство Вам потрібно надати:

 • Дві фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см на білому фоні, 80% обличчя;
 • Паспорт закордонний і внутрішній;
 • Заповнену та зареєстровану візову анкету;
 • Медичну страховку;
 • Документи, що підтверджують мету поїздки — (запрошення на роботу, документи з університету).

Незалежно від типу оформлюваної візи, паспорт повинен відповідати наступним вимогам:

 • Після запланованого закінчення візи, закордонний паспорт має бути дійсний ще не менше три місяці;
 • Закордонний паспорт повинен мати як мінімум дві вільні сторінки для реєстрації візи;

Робоча віза — віза типу D: За законом по цій візі можна знаходитись 90 у півріччі в шенген зоні. Але у зв’язку з тим, що кордонів всередині шенгену немає, то ніхто не знає коли ви «перетнули» кордон Польщі з іншою країною. Цим користуються люди, які їдуть на роботу в Італію з Польською візою.

Тобто, перевагою робочої національної візи є те, що ви можете знаходитися в Європі не 90 днів за один раз, а всі 180!

Що таке віза типу D — це внутрішня, національна віза, що видається для перебування в одній країні з правом перебування в інших країнах шенгену не більше 90 днів на півріччя. Раніше по даній візі було дозволено перебувати тільки 5 днів в інших країнах.

З моменту набрання чинності нового візового кодексу (5.04.2010) даний тип візи дозволяє перебувати в інших країнах шенгену до 90 днів на пів року.

За законом з цією візою ви обов’язково повинні в’їхати і виїхати через Польщу.

Також, консульський збір за національну візу для українців, платити не потрібно. Якщо ви подаєте документи на візовий центр, візовий збір все одно сплачується.

При оформленні Польської Національної візи нерідко зустрічаються різні неприємні нюанси. Так, наприклад, вони завжди виникають при реєстрації анкети. Непідготовленій людині буде непросто зареєструвати анкету на Національну візу до Польщі, до того ж треба постійно стежити за тим, коли посольство відкриває «вікно» для реєстрації. Також виникають проблеми з неправильним оформленням документів і необхідного запрошення.

Якщо Ви хочете отримати Польську Національну візу без зайвого стресу, звертайтеся до нас. До того ж, у нас одні з найнижчих розцінок на ринку. Ми підготуємо і заповнимо за Вас необхідні документи.

Звернувшись до нас, Ви не тільки економите час і зберігаєте спокійними нерви, але й отримуєте гарантію швидкого і якісного оформлення всіх документів на візу в Польщу.

Завжди раді Вам допомогти!

Статті по темі:

252 Кментарів до Національна польська віза категорії d

 1. Ольга:

  Маю робочу наациональну визу типу D закинчуеться 15червня. Скажить будь ласка працюю официйноз 12.03.15р чи можу я не виежаючи до украини продовжити и як то зробити и до кого звертатись

 2. Вася:

  Доброго дня! В мене відкрита польська робоча віза типу D, їду вперше. Я збираюся їхати через Словаччину, бо так мені ближче, оскільки сам родом з Ужгорода, тому так простіше. Чи маю я право так їхати і чи пустять словаки мене до Польщі? І взагалі чи є якийсь договір між Польщею і Словаччиною стосовно пропуску людей з польськими візами через Словаччину, особливо при першому в’їзді? Дуже потрібно знати! ДЯКУЮ!

  • admin:

   Доброго дня. Думаю, пропустять. Але ви порушуєте правило першого в»їзду і врезультаті у вас будуть проблеми при відкритті наступної візи.

 3. петро:

  Доброго дня! У мене відкрита робоча віза типу D180/180 з 14.01.2015 року,але я ще не вїджала по цій візі на територію Польщі, маю їхати 24.04.2015 року,скажіть чи не буду я мати проблем на кордоні що їду майже через 3 місяці після відкриття.

 4. Галина:

  Доброго дня. Підкажіть будь ласка, сестра зареєструвалася на шопінг візу, а хочк подати документи на національну робочу, Чи потрібно переєрестровуватися, чи можна замість шопінг подати на робочу. Дякую

  • admin:

   Доброго дня. Потрібно перереєструватись, оскільки шопинг це шенген віза, а ви хочете робочу національну.

 5. Виталий:

  Два вопроса: жена обладателя карты поляка имеет какие-то права на визу Д? И, где родственники в Польше могут оформить для нас гостевое приглашение?
  Спасибо.

 6. Марина:

  Доброго дня, в відкрита польська національна віза( студенська), чи можу я по цій візі їхати в Німеччину?

 7. Степан:

  Доброго дня
  підкажіть будь ласка, у мене національна польська віза, чи можу я знею їхати, летіти в Італію (з Польщі) і які можливі проблеми можуть виникнути?
  дякую!

 8. Віталій:

  Підкажіть будь-ласка! МАю відкриту робочу візу типу 05, відкриту від 2 травня цього року, їхати в польщу маю намір аж у липні, проблем не буде ніяких на кордоні. Наперед щиро вдячний!

 9. Ерика:

  Добрий день,будь ласка,скажіть скільки у Вас,коштує,польська робоча віза на рік.

 10. Ігор:

  скажіть, за польською візою Д 05 я маю право піти у туристичний похід Польськими Карпатами і що додатково для цього потрібно?

 11. КММ:

  Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, я мав робочу візу категорію Д, відкриту з 18.11.14-1.05.15р. на 165 днів. Виїзд 15.12.14 а прибуття 27.04.15! Чи можу я знову відкрити робочу візу,на який термін і яке для цього потрібне запрошення?

 12. Ольга:

  Доброго дня! Скажіть будь ласка чи дадуть мені робочу візу до Польші, якщо в мене є просрочки по кредиту (вони неодноразово дзвонять пишуть смс,що подають бумаги до суду так як вимагають повного погашення кредиту)паспорт чистий.

 13. Оля:

  Доброго дня! На даний момент я в декретній відпусці, чи подавати мені довідку з роботи чи довідку про те що отримую допомогу на дитину з департаменту?

 14. Маряна:

  Добрий день.Скажіть будь ласка,в мене польська віза типу D,є запрошення на роботу,чи можу я по цій візі поїхати з дитиною(5років) в італію на відпочинок.

 15. Ірина:

  Доброго дня!!! У мене таке питання: мій чоловік має карту поляка, в мене є відкрита віза на основі його карти поляка.Чи можу я продовжити цю візу, маючи його карту поляка, без його присутності?

 16. Ігор:

  Доброго дня, в мене віза національна типу д, я в Польщі 2 місяці працюю офіційно маю трудовий договір і стахівку вусо на 30. 000 євро, чи можу я купити білети в дві сторони в Італію на 7 днів. пропустять мене в аеро порту ?

  • admin:

   Доброго дня. Якщо роботодавець підвердить, при контролі, що він вас відпустив відпочити, то має бути все впорядку.

 17. Олег:

  Доброго дня, в мене закінчуються дні перебування в Польщі, а віза дійсна до 25.11.2015, якщо анулювати теперішню візу, то коли можна подавати на нову, і чи відкриють її взагалі? і як це правильно зробити?

 18. Сергій:

  Добрий день! Скажіть, будь ласка, у мене польська віза д05 mult з часом перебування 178 днів,страховка на 30 тис., чи можу я їздити періодично з нею в німеччину? І скільки поїздок в Німеччину можливо? Дякую.

  • admin:

   Доброго дня. По закону можете бути 90 днів на пів року. Але там же, в шенгені, не ставлять штампів…

 19. олена:

  доброго дня!!!чи не могли б ви вислати зразок анкети заповненої на гостьове запрошення .я шукала в інтернеті тільки робочі викідає..буду дуже вдячна..

 20. Андрій:

  в мене віза D покарті поляка чи потрібна мені страховка.якщо я хочу поїхати в Сербію на 2дні через Польщу?

 21. Олександр:

  Доброго дня,в мене студентська польська національна віза типу Д,маю питання в мене до завершення терміну візи залишилось півтора місяці,при чому я в зоні шенгену ще не був,чи можу я поїхати на місяць до швеції?

 22. Микола:

  Доброго дня, в мене віза типу Д! чи можу я виїхати в Польщу без запрошення???

 23. ольга:

  Добрий вечір!Скажіть будь-ласка,я маю карту поляка, відкрита мультивізя, 360 днів.Хочу поїхати в гості до сестри в Італію через Польщу, кордон ще не перетинала, чи потрібна мені страховка, і які потрібно мати документи на границі?Дякую.

 24. Mogu ya po nazionalniy vizi d poihati bez zaprowenya i we ?wo robiti yakwo mitniki vidibrali zaprowenya???bo nedozvonilisya do pana?

 25. Валентина:

  Доброго дня! Я і неповнолітні діти маємо Карти Поляка. Який пакет документів необхідний для оформлення візи по КП на дітей? Чи потрібен нотаріально завірений дозвіл про виїзд за кордон на момент подачі документів на візу і чи необхідна присутність обох батьків. Чоловік КП не має Дякую.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

106 in 2,103