Відпочинок у Європі

Вихідні в Польщі

Якщо ви хочете провести свої вихідні з користю, то тоді вам слід гарненько відпочити. Може для того, щоб набратися сил і позитивних емоцій вам слід провести вихідні в Польщі?

Вихідні в Польщі

Вихідні в Польщі

Це чудова країна, зі своєю історією, з красивими і такими не схожими один на одного містами. У цій країні вас зустрінуть як рідних, адже польський народ дуже привітний і чуйний.

Польща славиться своїми містами, давайте спробуємо побувати в декількох з них, для того, щоб відчути всю їх красу і пишність.

Вам обов’язково варто відвідати Варшаву. Адже це одне з найстаріших міст Польщі, вас просто зачарують старовинні пам’ятки архітектури. Ви зможете повністю зануритися в світ старовини. Перед вами розкриють свої двері безліч театрів.

Ви зможете скуштувати вишукані страви в найпопулярніших ресторанах таких як «Боатхауз», «Польська традиція» і багато інших. Якщо ж ви вирішили провести свої вихідні з дітьми, то вам слід відвідати Варшавський зоопарк або гідропарк.

Ваші вихідні в Польщі тривають, наступне місто, яке вам слід відвідати це, звичайно ж, Краків. Це місто славиться своїми музеями, такими як Національний музей у Кракові, Археологічний музей, Історичний музей. Ще однією пам’ятка міста є Вавельський замок. Краків вважається одним з самих відвідуваних міст Польщі.

А якщо ви хочете провести вихідні на курорті, то тоді вам прямо в місто Сопот. Це курортне місто, яке славиться своїми піщаними пляжами. Сопот настільки зручний, що уздовж узбережжя ви знайдете масу розваг, ви зможете побувати в магазинах, відвідати кафе і ресторани, відчути смак нічного клубного життя. У цьому місті все дуже компактно і комфортно. Так само є театр під відкритим небом Лісова опера. Ви отримаєте величезний заряд позитивних емоцій від цього маленького міста.

Ну і, звичайно ж, якщо говорити про Польщу, то не можна не згадати місто Вісла. Це невелике містечко, але його основною перевагою є надзвичайно гарне місце розташування, адже воно розташовано в долині річки Вісла.

Ви потрапите в красу зелених насаджень, ви зможете відчути всю велич гір, повітря там настільки чисте, що іноді перехоплює дух. Крім того, в місті добре розвинений гірськолижний бізнес, починаючи з грудня по березень, сюди приїжджають багато туристів, щоб покататися на лижах, сноубордах або просто насолодитись красою гір і річки.

Ваші канікули в Польщі будуть просто незабутні, залишилося лише визначитися, куди вам варто поїхати в першу чергу.

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

95 in 1,809