Відпочинок у Європі

Віза в Італію

Крім загального розподілу віз за категоріями існує ще й поділ віз за типами всередині кожної категорії. Зокрема короткострокові візи до Італії мають три основних типи: туристична віза в Італію, ділова (або бізнес) віза і гостьова віза в Італію.

Розглянемо докладніше кожен з цих типів і яким чином відбувається оформлення візи в Італію кожного з цих типів, а також, які документи для візи в Італію вам знадобляться в цих випадках.

Туристична віза

Це віза короткострокового перебування, як правило оформляється для разової короткої поїздки строком до двох тижнів, іноді – до місяця-півтора.

Підставою для видачі такої візи є підтвердження про оплату готелю, апартаментів і т.д. Туристична віза в Італію може бути отримана і на термін дії до одного року, але такі візи менш розповсюджені. Підставою для видачі туристичної візи в Італію на один рік повинні бути вже більш серйозні документи.

Туристичні візи до Італії, мабуть, самий актуальний варіант для більшості ситуацій. Вона вкрай проста в отриманні, оскільки від вас потрібний лише самий мінімум документів. До того ж термін оформлення цього типу італійської візи часто набагато швидше, ніж будь-який інший.

Більше того туристична віза в Італію може стати прекрасною заміною для візи будь-якої з країн Шенгену – вимоги до документів у консульства Італії значно м’якші, терміни оформлення менші, ніж у багатьох шенгенських країнах, а підхід в оцінці заяв багато лояльніший.

Бізнес віза

Така віза в Італію оформляється у випадках, коли основною метою візиту в країну є бізнес-зустрічі, ділові переговори, укладання контрактів та інші ділові заходи. У цьому випадку підставою для отримання візи є лист-запрошення від італійської організації, оформлене на ім’я заявника.

Візи цього типу відкриваються на самі різні терміни і, як і всі візи короткострокового перебування, дає право відвідування шенгенської зони терміном до трьох місяців у одному півріччі. Це може бути як коротка тижнева віза, так і віза в Італію на рік.

Запрошення для відкриття ділової візи в Італію не залежить від терміну дії запитуваної візи і має однакову форму у всіх випадках. При цьому важливо пам’ятати про те, що принцип проставлення віз у всіх шенгенських консульствах, в тому числі, і Італії поетапний.

Тобто, річна віза в Італію з найбільшою ймовірністю буде відкрита, якщо у візовій історії заявника вже були ділові візи цієї країни. Але в будь-якому випадку консульство розглядає кожну заяву індивідуально і ділова віза в Італію на рік цілком може бути отримана людиною, яка не мала раніше італійських віз. Навпаки, термін дії запитуваної візи може бути значно знижений по внутрішньому розсуду консульства, не дивлячись на наявність великої кількості віз.

У таких ситуаціях грають роль різні нюанси – від віку і статі заявника до його особистої фінансової спроможності, а також респектабельності компанії, що запрошує і місця роботи самого заявника. Але в більшості випадків італійське консульство буває досить лояльним до заяв про видачу візи на великий термін. Тому, якщо вам необхідна шенгенська бізнес віза, то Італія, мабуть, кращий варіант для цього.

Гостьова віза

З трьох основних типів віз цей складніший інших через те, що підставою для її видачі служить запрошення від приватної особи, яка оформляється нею в офіційних органах і, як правило, це забирає дуже багато часу і вимагає збору дуже великої кількості паперів. Гостьова віза також може бути відкрита на річний термін.

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

93 in 0,641