Відпочинок у Європі

Віза для туриста

Як би ми не раділи майбутній подорожі, все одно виникне ціла купа турбот, особливо якщо Ви вирішили взятися за цю справу самостійно, не вдаючись до допомоги кваліфікованих фахівців.

Віза для туриста

Віза для туриста

Насамперед ми все одно витратимо левову частку сил і енергії на перегляд картинок з пляжами, готелями, пам’ятками тієї або іншої країни. Але в якийсь момент в браузерній стрічці пошуку таки з’явиться запит, типу: «Туристична віза»…

Звичайно, є такі держави, для в’їзду на територію яких, Вам не буде потрібно ніяка віза. До речі кажучи, іноді не потрібно навіть закордонний паспорт. Яскравим прикладом таких держав служать Білорусія, Росія. Але якщо Ви захочете відпочити, наприклад, в Китаї, то будьте впевнені, що просто так Ви туди не потрапите.

Під візою розуміється документ, що дозволяє і дає підстави для в’їзду іноземного громадянина на територію будь-якої країни. Як правило, цей документ видається до паспорта, і являє собою талон, що вклеюється в паспорт. Але може бути і в інших формах: вкладиш, марка, штамп. Віза служить чимось на зразок картки обліку, і інший раз, отримати її буває дуже складно.

Віза видається посольством тієї країни, в яку передбачається в’їзд. Весь процес починається зі збору всієї необхідної документації та оплати всіх потрібних зборів і мит. Всю зібрану інформацію Ви відправляєте в посольство, де працівники проводять обробку даних.

Після цього, на основі отриманих результатів, виноситься рішення про видачу або відмову у видачі візи. Посольство може відмовити у видачі візи, якщо виникнуть підозри, що зазначена мета Вашого відвідування країни і фактична мета розходяться. Загалом, не варто забувати, що рішення про відмову виносяться досить часто, і у більшості випадків, причини Вам ніхто не назве.

Але, припустимо, що посольство обраної Вами країни, все-таки винесло рішення про видачу візи, і ось вже Ви задоволені на повну котушку насолоджуєтеся заслуженою відпусткою. Увага, не втрачайте пильність! У кожної візи є свій термін, про який не потрібно забувати. Якщо не виїхати з країни до призначеного терміну, можна обзавестися великими проблемами. Найкраще, що може статися в такій ситуації — накладення штрафу та / або заборона на відвідування країни.

Підводячи підсумок, хочеться сказати, що візу набагато легше отримати, звернувшись в компетентну організацію, яка прискорить збір потрібних документів, та й шанси отримати позитивне рішення виростуть в рази. Вам же залишиться тільки як слідує відпочити і вчасно залишити країну.

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

91 in 0,856