Відпочинок у Європі

Відпочинок в Угорщині

Угорщина — одна з тих не багатьох країн, які мають право хвалитися своїми, приголомшливими, природними красотами і не менш примітною архітектурою.

Відпочинок в Угорщині

Відпочинок в Угорщині

Відпочинок в Угорщині — це незабутня пригода, наповнена казковими пейзажами. Крім того, приїжджаючи в цю дивовижну країну можна поправити своє здоров’я на різноманітних оздоровчих курортах.

Столиця Угорщини — одне з най грандіозних і привабливих міст світу. Будапешт називають Перлиною і Королевою Дунаю завдяки неймовірній кількості архітектурних пам’яток, що там знаходяться. Центральна панорама міста занесена до переліку ЮНЕСКО. Суміш часів і культур роблять це місце справді унікальним, підтверджуючи високий статус міста.

Найкрасивіша пам’ятка Угорщини — величезне прісноводне озеро Балатон. Це центр сімейного відпочинку і найрізноманітніших водних розваг, сюди їдуть туристи з усіх куточків планети. Якщо ви любите пляжний відпочинок і водні простори, то обов’язково повинні побувати на Балатоні — найбільшому озері Європи.

Озеро Балатон. Відпочинок в Угорщині

Озеро Балатон. Відпочинок в Угорщині

Більше п’ятисот термальних джерел допоможуть набратися здоров’я будь-кому, хто вибере відпочинок в Угорщині. Оздоровчі і розслаблюючі спа — процедури володіють сприятливим впливом на весь організм.

Поєднуючи приємні процедури термальних джерел з катанням на яхті по озеру Балатон, ви придбаєте заряд самих позитивних емоцій на довгий час.

Найбільше число сонячних днів забезпечує чудовий теплий відпочинок в Угорщині, якому не зможуть перешкодити капризи погоди. До речі, саме Угорщина є батьківщиною найперших казок про живу воду — воду з термальних джерел.

Є ще одна можливість активно провести свій відпочинок в Угорщині — гірськолижні курорти. Хоча їх не так багато, але все ж такі міста, як Бюкк і Матра, завжди готові прийняти любителів гірськолижного відпочинку.

Можна багато розповісти про пам’ятки, але краще всього один раз побачити, ніж сотні разів прочитати. Отож, збираємо речі і скоріше у подорож. А з туристичною візою ми вам допоможемо!

Зателефонуйте до нас і ми допоможемо вам влаштувати подорож

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

99 in 0,688