Відпочинок у Європі

Відпочинок в Польщі

Розташовуючись на перетині різноманітних торговельних і туристичних шляхів, а також завдяки насиченому історичному минулому і величезній кількості прекрасно збережених пам’яток культури, відпочинок у Польщі дуже привабливий для іноземних туристів.

Польща

Польща

Нікого не залишить байдужим зимовий відпочинок в Закопане, Щирку і Судетах, відпочинок на Балтиці й культурне життя Кракова, Варшави, Лодзя і Гданська.

Польща славиться своїми унікальними середньовічними замками. Найбільш популярна серед гостей країни фортеця в Мальборку. Всередині можна побачити відновлений інтер’єр з оригінальними фрагментами предметів культури та музейні експозиції тих часів. Влітку можна побувати на різноманітних лицарських турнірах, де кожен може насолодитися поєдинками на списах, мечах або сокирах, турнірами вершників, штурмом кріпосної стіни, взяти участь у бенкетах і подивитися придворні танці.

Крім багатої культури Польща має розвинену мережу лікувальних курортів. Бажаючі поправити своє здоров’я можуть вирушити на бальнеологічний курорт у Величці, а також на гірські курорти європейського класу з лікувальними грязями і соляними мінеральними джерелами. У Пенінах розташований чарівний курорт Щавніца, в Судетах – Шклярська-Поремба, Поляниця і Кудова-Здруй.

Благотворно діють на організм мінеральні джерела, що знаходяться в лісовій місцевості, відкриті для всіх бажаючих, ними можна користуватися безкоштовно – достатньо мати при собі стаканчик або пляшку для наповнення цілющою водою.

Одним з кращих польських курортів вважається розташований в Бещадах Поляньчик, що омивається водами Солінської затоки. Тут лікують хвороби дихальних шляхів і нервової системи. Також Полянчик є центром водного спорту. Туристи можуть зняти вітрильник, байдарку, моторний човен або прокотитися на водних лижах. У затоці дуже чиста вода, в якій без побоювань можна купатися і плавати.

Любителям активного відпочинку надано гірськолижний спорт, вітрильний спорт, віндсерфінг, гольф, теніс, риболовля, кінний спорт. Також можна відвідати національні парки Польщі, Польські Татри та Судети з їх цілющим гірським повітрям і різні аквапарки.

Безліч туристичних маршрутів для велосипедних і пішохідних прогулянок порадує будь-якого відвідувача. А взимку в Польщі гостей чекають десятки гірськолижних курортів – Закопане, Щирк та інші.

Центрами тяжіння туристів є Сопот, Гданськ, Гдиня, Колобжег, що володіють безліччю розваг. Польща розвиває різні напрями туризму – це і культурний, і оздоровчий, і активний відпочинок. Туристам у польських містах нудьгувати не доведеться. Особливо, якщо мова йде про великих торгових, наукових і культурних центрах – приморському Трьохмісті (Гданську, Гдині, Сопоті), Варшаві, Лодзі, Познані, Торуні, Вроцлаві або Кракові.

Безліч туристів з усього світу привертають гостинність місцевих жителів, доступність відпочинку і чудова польська природа. Щорічно мільйони туристів прагнуть відвідати цю чудову країну, щоб забрати з собою незабутні враження про Польщу.

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

91 in 0,653