Відпочинок у Європі

В одну з країн Шенгену з візою іншої країни

Як потрапити в одну з країн Шенгену з шенгенською або внутрішньою візою іншої країни. Багато людей вважають, що у випадку, коли у них в паспорті стоїть віза не в ту країну Шенгену, в яку вони хочуть поїхати (наприклад, відкрита віза до Польщі, а людина хоче поїхати до Італії), шанси на проходження прикордонного контролю мінімальні і їх, швидше за все, розвернуть і відправлять назад.

В одну з країн Шенгену з візою іншої країни

В одну з країн Шенгену з візою іншої країни

Насправді все йде інакше і не варто накручувати себе помилковою інформацією.

Незалежно від того, в яку країну відкрита віза, навіть якщо вона відкрита саме в ту країну, в яку ви прямуєте, існують ризики того, що Вас можуть не пустити в країну, а розвернути назад.

Причини для цього можуть бути наступні:

  • Ви не викликаєте довіру, викликаєте підозри або викликаєте недовіру Вашої платоспроможності. У цьому випадку у Вас можуть попросити документи, що підтверджують мету Вашого візиту в країну, попросити пред’явити гроші, страховий поліс або інші документи, які у Вас можуть теоретично бути. У разі відсутності запрошення Ви можете послатися на те, що Вас зустрічають друзі, родичі, знайомі, партнери по бізнесу, або ви до них їдете. Тоді Ви повинні як мінімум знати їх ім’я і телефон, а краще ще й адресу. У разі відсутності страховки тут є два варіанти — в кращому випадку Вас можуть змусити оформити страховку на місці, в гіршому — відправити назад. Тому рекомендується оформляти страховку обов’язково і на весь термін поїздки.
  • Ви губитесь в питаннях типу «мета Вашого візиту?» Або «де Ви зупинитеся?» На такого роду питання Ви повинні заздалегідь знати або підготувати відповіді. Або якщо Ви їдете по бізнесу, а у Вас туристична віза — ні в якому разі не кажіть, що мета Вашого візиту – бізнес, тому, що вас розвернуть і відправлять назад відразу.

Той факт, що Ви неправильно відкриваєте візу, Вам ніхто і ніколи не скаже, принаймні, тут Ви завжди можете аргументувати, що це не так. По-перше, Ви завжди можете сказати, що ви приїхали в країну на 1-2 дні, а потім на машині або на поїзді поїдете в країну, в яку у Вас відкрита віза, наприклад, до знайомих — перевірити це неможливо. По-друге, в шенгені дуже рідко на це взагалі звертають увагу на те, яка віза у Вас стоїть віза — їх більше хвилює, щоб оформлена віза була на Вас, кількість в’їздів було допустимим для Вашого відвідування країни, а також, щоб вона була діюча і дозволяла рух по шенгену.

Підводячи підсумки, на прикордонному контролі неважливо в яку країну у Вас відкрита Шенгенська віза, і ймовірність пройти кордон з візою в дану країну чи в іншу країну однакова. Намагайтеся заздалегідь продумати відповіді на можливі запитання прикордонників виходячи з наявності у Вас підтверджуючих документів, Ваших цілей, планів поїздки і можливості підтвердження тих чи інших ваших слів (наприклад, людиною, що зустрічає або очікує Вас в цій країні).

У даній статті пояснюється, що є інформація, яку подорожуючий має знати про свою візу, щоб уникнути проблем при подорожі. Якщо ви знаєте куди ви їдете, поводите себе впевнено і відповідно до свого типу візи, ви можете вільно їхати не тільки у ту країну, в яку отримали візу, але і подорожувати по всьому Шенгену. Бажаємо Вам вдалої поїздки!

Якщо вам потрібна візова підтримка, звертайтесь до нас за контактами у розділові Про нас

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

91 in 0,668