Відпочинок у Європі

Громадянство Угорщини за інвестиції

Багато шуму в Європі наробила заява уряду Угорщини про те, що країна збирається відкрити офіційний продаж громадянства за інвестиції. Законопроект, який був виставлений на обговорення всього Європейського Співтовариства (Європейського Союзу) мав на увазі, що при внесенні коштів до скарбниці держави в розмірі 250 000 євро, інвестор отримає паспорт громадянина Угорщини і однойменний статус.

Громадянство Угорщини за інвестиції

Громадянство Угорщини за інвестиції

Будучи країною, що входить до складу ЄС, Угорщина на сьогоднішній день може надати всі принади європейського життя, що й сприяло в значній мірі збільшеному інтересу до оформлення громадянства цієї держави.

Новоспечені етнічні угорці, кинулися на свою історичну батьківщину, доводячи своє право на цілком офіційне носіння титулу — громадянин Угорської Республіки, що в результаті, грошей у скарбницю держави не додало. Маючи багатомільярдні зобов’язання, Угорщина шукає варіанти рефінансування заборгованості, і повного погашення кредитів, тому прийняття такого закону виглядає цілком логічно.

Тим не менше, практично всі держави, які стоять біля витоків створення Європейського Союзу, були обурені поведінкою молодого побратима і заявили, що подібний закон повністю дискредитує роботу ЄС і порочить почесне звання європейця.

Підсумком цього галасу і масового обурення став Закон про надання іноземним громадянам Виду на проживання, прийнятий Республікою Угорщини 27 жовтня 2012 року що набув чинності, тільки в другому кварталі 2013 року.

Закон регулює відносини між Угорщиною та іноземними громадянами, які погодилися інвестувати в державні цінні папери (облігації) суму в 250 000 євро не менше, ніж на п’ять років.

За подібне фінансування і підтримку економічного статусу країни, угорський уряд готовий надати іноземним інвесторам Постійне місце проживання (ПМП) на території Угорщини, яке дозволяє постійно проживати, працювати, вчитися, користуватися банківськими кредитами, соціальними пільгами, медичною допомогою, 90 — денним перебуванням в будь країні Шенгену в безвізовому режимі і іншими благами, на таких же правах, як і офіційні громадяни Угорщини.

Після закінчення 5 років зі статусом ПМЖ іноземець має право подати прохання на отримання громадянства Угорщини.

Інвестування коштів у державні облігації країни не є чистим варіантом інвестування, за яке надається громадянство, до того ж зверніть будь ласка увагу на той факт, що своє громадянство Угорщина за інвестиції НЕ НАДАЄ і ніякі угорські паспорти не продає, як написано в багатьох інформаційних джерелах, країна дає право лише на отримання Постійного місця проживання.

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

99 in 0,649