Відпочинок у Європі

Туристична віза в Польщу

У сучасному соціальному світі помічена активність і допитливість у всьому, не виключаючи відпочинок: люди прагнуть подивитися світ, відкрити для себе нові горизонти у вигляді екзотичних країн. Тому розслаблятися і культурно збагачуватися воліють за межами своєї батьківщини, уподобавши близьке чи далеке зарубіжжя.

Туристична віза в Польщу

Туристична віза в Польщу

Однак, існує всім відомий факт — віза (будь-то туристична віза або інша), її відкриття, скільки це зволікань і нюансів, часу і, часом, нервів.

Її отримання, особливо в країни далекого зарубіжжя, схоже на «російську рулетку» — ніколи не можеш бути впевнений в тому, почнеться відпочинок своєчасно і комфортно або, чи почнеться взагалі?

Незважаючи на весь жах перспективи НЕ отримати цей важливий документ, відпочивати менше нам не хочеться. Ми шукаємо нові ходи і варіанти і … знаходимо!

Хтось, щоб отримати «путівку в відпочинок» годинами простоює в черзі, лається з працівниками посольств, які в свою чергу дбайливо «забувають» нагадати про наявність у вас в документах однієї маленької, але дуже важливої, бумажки.

А хтось звертається до професіоналів.

Людина 21 століття достатньо досвідчена і вимоглива. Вона прагне до всього нового, більш комфортного і відповідного фінансовим можливостям.

Тому, одними з найбільш популярних зараз турів для отримання туристичної візи є тури до Польщі. Тут Вам нададуть відпочинок для туристів на будь-який смак і до того ж, вартість туристичної візи до Польщі на сьогоднішній день — найнижча серед всіх країн Шенгенської зони.

Будь Ви любитель водного спорту або просто віддаєте перевагу поніжитися на пляжі, ви частий відвідувач екскурсії і цінитель мистецтва, або просто бажаючий поправити здоров’я, пройшовши курси лікування і профілактичного оздоровлення — все це Вам надасть гостинне Балтійське узбережжя.

Наша компанія прибирає кордони з Європою! Ми успішно працюємо на туристичному ринку, і наші співробітники високопрофесійно забезпечать ваш виїзд. З туристичною візою до Польщі Ви зможете відвідати не тільки цю барвисту країну, але і будь-яку країну шенгену.

Приємного відпочинку і незабутніх вражень!

Статті по темі:

2 Кментарів до Туристична віза в Польщу

 1. Дмитро:

  Якщо я відкриваю шенгенську візу на 9 дній у посольстві Польщі,
  Які умови перебування?
  1. а саме я, я повинен пробути на території Польщі (5 днів).(наскільки мені відомо в мене повинен бути заброньований готель більшість часу мого перебування).
  2. Я можу прилетіти в ЄС через іншу країну (типу: Німеччина)? чи тільки через Польщу, вилетіть можу наприклад з Угорщини, чи знов таки повинен з Польщі.

  • admin:

   Туристична віза (по закону) відкривається у консульстві тієї країни у якій плануєте перебувати найдовший термін. Якщо у кожній з країн, які плануєте відвідати, ви проведете порівну днів, то потрібно відкривати візу тієї країни яка буде першою при в’їзді. Також, при використанні візи бажано не забувати про правило першого вїзду і правило основної держави.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

99 in 0,676