Відпочинок у Європі

Цікаві музеї Варшави

Варшава вражає своєю вишуканою красою. Місто багатолике, його пам’ятки складно точно підрахувати. За всю свою історію, Варшава була найважливішим містом, столицею католицької королівської Польщі.

Цікаві музеї Варшави

Цікаві музеї Варшави

Місто поділене на старовинні і нові квартали. Найцікавіші перші, адже в них зосереджено дуже багато пам’ятних будівель польської королівської епохи. Монумент короля Сигізмунда III прикрашає Замкову площу. Це перше місце, яке бачать перед екскурсіями гості міста. Скульптура є найстарішою у Варшаві, вона була створена більше чотирьох століть тому. Що ж ще можна побачити у Варшаві?

Науковий центр «Коперник»

(Centrum Nauki Kopernik)

  • Адреса: Wybrzeże Kościuszkowskie 20, 00-390 Warszawa
  • Телефон: +48 22 596 41 00
  • Сайт: www.kopernik.org.pl
  • Вхід: від 25 PLN
Науковий центр «Коперник»

Науковий центр «Коперник»

Мабуть один з найновіших і сучасних виставкових комплексів у Варшаві. Повз нього не можна просто пройти, якщо ви опинилися у Варшаві. Мета музею — донести до людей винаходи цивілізації та їх важливість. Музей ділиться на 6 залів, 3 лабораторії, цех з роботами і планетарій. Для його відвідин краще відвести окремий день. Тут є програми як для дітей, так і для дорослих. Особливістю музею є те, що всі експонати надані для відвідувачів. Ви не побачите тут огорож або заборонних табличок.

Музей Варшавського повстання

(Muzeum Powstania Warszawskiego)

  • Адреса: Адреса: Grzybowska 79, Warszawa
  • Телефон: +48 22 539 79 05
  • Сайт: www.1944.pl
Музей Варшавського повстання

Музей Варшавського повстання

Якщо ви хочете зрозуміти Польщу, то вам обов’язково доведеться перейнятися подіями 1 серпня 1944, коли у Варшаві сталося загальне повстання. Закінчилося воно через 63 дні, а Варшава була повністю знищена. Для жителів Польщі ці події є уособленням свободи. Про події того часу довго замовчували, але в 1983 році почався активний збір інформації і з’явився цей музей.

Музей представляє з себе інтерактивну інсталяцію, тому ви по-справжньому проникніться духом героїзму і свободи, відвідавши його.

Музей Шопена

  • Адреса: 1 Okólnik, Warszawa
  • Телефон: +48 22 441 62 51
Музей Шопена

Музей Шопена

У столиці провів 20 років життя визнаний світом композитор Ф. Шопен. Звичайно, в місті присутні місця, що стосуються Шопена. Одне з них — суперсучасний музей. Він розташований в палаці Остроських. Свого часу тут проходили перші концерти Шопена.

Приміщення, сама будівля вражають розкішшю, виконані в стилі бароко сімнадцятого століття. Однак музей також не можна назвати орієнтованим абсолютно на старовину. У кожній залі присутні тактильні екрани. Саме вони створюють динамічну, об’ємну візуалізацію інтер’єру багатих приміщень 17-19 століть. Кожне зображення супроводжується твором композитора.

Тут навіть повітря наповнене ароматом улюблених квітів Шопена, фіалок. Усього в музеї понад п’ять тисяч експонатів. Це не тільки меблі, книги і одяг, а й особисті речі: автографи, листування, рукописи. Музей займає 15 величезних приміщень, кожне пов’язано з окремою частиною життя композитора.

Цікаво те, що кожен відвідувач має можливість вибирати напрямок маршруту екскурсії після купівлі електронного квитка, на якому можна навіть прослухати коментарі гіда. Філія розташована в Академії витончених мистецтв і є частиною особистої квартири Шопена.

Резиденція князів Мазовії

Резиденція князів Мазовії

Резиденція князів Мазовії

Цей величезний Королівський замок у воєнні часи зробили руїною. Жителі міста самі рятували унікальні княжі меблі, картини, прикраси. У мирні часи замок довго відновлювали. В результаті були створені точні копії інтер’єрів залів вісімнадцятого сторіччя. Майже всі предмети мистецтва повернулися в замок після реставрації.

Кожна кімната в приміщенні має неповторний інтер’єр. У замку можна побачити лаконічний тронний зал, химерні малюнки на стінах королівського кабінету, полотна відомих художників з портретами членів князівської родини, незвичайні величезні каміни і багато іншого.

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

93 in 0,699