Відпочинок у Європі

Цікаве про німців

Кожен з нас або знає, або має припущення про те, хто такий «типовий німець». Дійсно, а яка вона, німецька «душа»? Запасіться терпінням! У цій статті ми спробуємо довідатись багато цікавого про німців.

Цікаве про німців

Цікаве про німців

Говорячи про типового німця, багато хто уявляє собі в першу чергу людину, яка охоче любить випити пару кухлів пива і закусити смачними ковбасками. Деякі тут же згадують про німецьку педантичність, про чіткість і холодний розрахунок у всіх справах.

Люди також примічають те, що німці надзвичайно вихований народ і завжди готові допомогти у важку хвилину. Про що особливо не скажеш, дивлячись на нове покоління. Але це можна пояснити. Зараз у молоді інші цінності, інший час, інші звичаї. Представляємо вашій увазі ті цікаві факти з життя німців, які мало хто знає. Ось вони:

 • Як ви знаєте, Німеччина — величезна, густонаселена країна. Ні багато ні мало, а цілих 82 000 000 чоловік! Згідно з опитуваннями, проведеними в 2009 році, було з’ясовано, що середньостатистичний німець, за все своє життя, спить близько 23-х років і бачить за цей час близько 105 373 снів. Також його життя становить приблизно 29 000 днів.
 • Як і всі люди, німці люблять дивитися телевізор, найчастіше в колі сім’ї, і витрачають вони на це приблизно п’яту частину свого життя.
 • Експерти прийшли до висновку, що «типовий німець» вимовляє за своє життя в середньому 461 782 349 слів і його лексикон становить від 7 до 10 тисяч слів. Людина з вищою лінгвістичною освітою використовує від 15 тисяч.
 • Німці — пристрасні любителі кави, вони п’ють її дуже часто і скрізь. У школах, університетах, на роботі; та й просто вдома, за переглядом улюблених телепередач. Таким чином, за все своє життя, вони випивають, трохи більше 77 000 чашок.
 • У Німеччині багато палять, незважаючи на те, що сигарети коштують не так вже й дешево. В середньому, одна людина викурює 1 100 сигарет на рік, а першу сигарету пробує в 12 років!
 • Звичайно, одна з найцікавіших тем, це тема споживання алкоголю. Було з’ясовано, що громадянин Німеччини споживає 24 літри вина і 108 літрів пива на рік.
 • Німці ставляться до свого здоров’я досить серйозно, і відвідують лікарні 17 раз на рік або кожні три тижні.
 • Ще одне цікаве питання: домашні вихованці. На кожних 100 осіб припадає 29 домашніх улюбленців. З них більшість: кішки (15,4%) і собаки (13,4%).

Також, досліджуючи німців і Німеччину в цілому, не можна не звернути свою увагу на такі факти:

 • Найбільш популярні прізвища в Німеччині (у порядку убування): Schmidt, Meier, Müller.
 • Найбагатшою організацією в Німеччині є компанія Volkswagen AG з річним оборотом у 182 млрд. євро (на 2012 рік).
 • Хоч і Німеччина високорозвинена країна, але всього лише чверть населення має високошвидкісний інтернет.
 • Мало кому відомо, що перший мотоцикл був створений саме в Німеччині, Готтліб Даймлером.
 • До початку 20 століття Німеччина була провідною країною в плані наукових відкриттів і винаходів. Ось кілька з них: комп’ютер (Конрад Цузе), лампочка (Зигмунд Бергман і Томас Едісон) і формат MP3 (Карлхайнц Бранденбург).

Ну і наостанок, в якості висновку, можна сказати, що німці, народ дуже цікавий, і вони можуть стати відмінними друзями або просто чудовими співрозмовниками. Тому ніколи не втрачайте можливості знайомства з ними, ну і вчіть німецьку мову!

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

93 in 0,674