Відпочинок у Європі

Телефонний зв’язок в Польщі

Під час перебування за кордоном для кожного туриста дуже важливо залишатися «на зв’язку» з родичами, друзями і колегами, які залишилися в Україні. Тому вирішення проблеми пошуку найбільш зручних способів телефонного зв’язку під час вашого перебування в Польщі дуже актуально.

Телефонний зв'язок в Польщі. Логотип Heyah

Телефонний зв’язок в Польщі. Логотип Heyah

Найпростішим варіантом у цій ситуації є мобільний телефон. Для того щоб спілкуватися з близькими таким чином, необхідно підключити послугу роумінгу або купити sim-карту безпосередньо у Польщі. Основними польськими операторами зв’язку є IDEA Optima, Plus GSM і Era GSM. Всі вони пропонують послуги з приблизно рівним розцінками.

Крім того, зателефонувати за кордон і в будь-яку точку Польщі можна за допомогою таксофона, а також з готелю або пошти. На польських вулицях можна зустріти три види стаціонарних телефонів: апарати, що приймають жетони, і таксофони, що працюють з чіп-картами і магнітним карткам. Для того щоб зателефонувати з «жетонового» телефону, необхідно придбати жетон на пошті, в газетному кіоску або готелі, опустити його в спеціальний отвір і набрати номер.

Для дзвінка з «карткового» апарата потрібно зняти трубку, дочекатися появи напису «wloz karte» на табло, відламати по перфорації лівий верхній кут картки і вставити її в апарат. У разі якщо під час розмови ліміт картки вичерпається, вона автоматично «вистрибне» з автомата, а тому хто дзвонить виділять від 7-ми до 10-ти секунд на швидке прощання або «перезарядку» апарату.

Телефонні картки продаються у всіх польських газетних кіосках. Як правило, вони мають номінал в 100, 50 або 25 «імпульсів», які дуже складно співвіднести з хвилинами розмови. Справа в тому, що тривалість роботи карти в Польщі залежить від часу доби. Так, при внутрішніх дзвінках з 18:00 до 9:00 один імпульс дорівнює 87-ми секундам, з 9:00 до 22:00 – 3-м хвилинам, а з 22:00 до 9:00 – 6-ти хвилинам. Міжнародний дзвінок обійдеться туристам значно дорожче.

Для виходу на міжгород зі стаціонарного телефону необхідно набрати «0», двозначний код міста і потрібний номер. Для того щоб зв’язатися з закордоном слід набрати «00», код країни, міста і номер абонента.

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

96 in 1,483