Відпочинок у Європі

Сверадув-Здруй. Радоново-грязелікувальний санаторій у Польщі

Радон – лікувальне джерело з глибин землі, це природний газ, який міститься в підземних джерелах і використовується для лікування у формі так званих радонових ванн. Радонові ванни значно покращують рухливість суглобів, підвищують імунітет організму і поліпшують його кровопостачання, знижують артеріальний тиск, поліпшують сон.

Сверадув-Здруй. Санаторій у Польщі

Сверадув-Здруй. Санаторій у Польщі

Науково доведено, що прийняття радонових ванн дозволяє усунути больові відчуття в організмі на термін до 9 місяців і знизити кількість застосовуваних лікарських препаратів на строк до 1 року.

Зал джерела лікувальної води у Сверадув-Здруй

Зал джерела лікувальної води у Сверадув-Здруй

Лікування цілющими водами і грязями виникло в Польщі ще в середньовіччі. А сьогодні в цьому краю діють близько 40 природнокліматичних курортів, що дозволяють лікувати найрізноманітніші захворювання. За останні роки польські санаторії піддалися ґрунтовної модернізації і тепер оснащені сучасною медичною та реабілітаційною апаратурою. Це дозволило досягти європейського рівня обслуговування і істотно підвищило комфортність лікування і відпочинку.

Місце знаходження Сверадув-Здруй

Місце знаходження Сверадув-Здруй

Найстаріший курорт з 250-річною традицією Сверадув-Здруй (Swieradow-Zdroj) лежить на схилі Ізерських гір Республіки Польща, і єдиний в якому знаходяться відразу два курорти Сверадув і Чернява (Бад Флінсберг і Бад Шварцбах) Сверадув-Здруй є одним із найвідоміших і ефективних радонових – грязьових курортів не тільки в Польщі, але й у Європі.

Сверадув-Здруй взимку

Сверадув-Здруй взимку

Неповторний лікувальний мікроклімат, багатство місцевої мінеральної та радонномістимої води, поклади лікувальної грязі – все це прославило цей курорт ще в XVIII столітті. Переваги унікального гірського клімату дозволяють лікувати тут багато хвороб. Сверадув-Здруй є також центром туризму і відпочинку, а взимку – базою зимового спорту. В околицях міста ростуть великі ялинові ліси з домішкою листяних.

Схема трас Сверадув-Здруй

Схема трас Сверадув-Здруй

Основні профілі лікування у Сверадув-Здруй:

  • захворювання опорно-рухового апарату,
  • хвороби травмо-ортопедичні, ревматичні,
  • нервова система,
  • серцево-судинна і кровоносна система
  • дихальні шляхи,
  • вухо, горло, ніс,
  • порушення обміну речовин,
  • гінекологічні захворювання.

Природні цілющі ресурси у Сверадув-Здруй:

  • мінеральні води – бікарбонатно-кальцієво-магнієві, радонові джерела, лікувальні грязі.

Процедури у Сверадув-Здруй:

питний бювет, фізіотерапевтичні процедури, грязелікувальні ванни, грязьові обгортання, грязьові компреси, йодо-сольові печери, радонові ванни, радонові інгаляції, ялицеві ванни, електро- і магнітотерапія, короткохвильова діаметрія, кріотерапія, гідро- і вібромасаж, масаж камінням вулканічних порід, імпульсна терапія, лікувальна гімнастика

Спорт та розваги у Сверадув-Здруй:

відкритий басейн, сауни, спортивний стадіон, тренажерний зал, тенісний корт, 2 санні траси, лижні траси швидкісного спуску, 3 бугельних підйомника для лижників, прокат гірських лиж. Увечері музично-розважальні програми, танці.

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

93 in 0,655