Відпочинок у Європі

Медична страховка для візи

Робоча віза і службова до Польщі — це різні види віз. У них різні підстави для відкриття, як і повноваження. Але для кожного типу візи потрібно оформити страховку.

Медична страховка для візи

Медична страховка для візи

Службова віза говорить про те, що ви їдете не так на тривалий період до Польщі. Наприклад, на конференції, у зв’язку з іншим обміном досвідом, щоб підписати контракт і т. д. Запам’ятайте, в цей період у вас немає права офіційно працювати за професією. Роботодавець, який запрошує, вказує вашу посаду і мету відрядження до Польщі.

Віза в Польщу D. Цей тип оформляють, коли людина буде довго перебувати в країні, починаючи від 6 місяців до року. Працевлаштування в такому випадку обов’язкове.

Візи різні, а от вимоги до страхового полісу однакові:

  • Сума покриття страхівки має бути від 30000 євро на одну людину;
  • Потрібно при подачі документів на оформлення візи надати квитанцію а її копію, що ви сплатили медичну страховку.

Якщо ви плануєте відкривати службову, робочу, студентську, культурну чи туристичну візу, запам’ятайте, що остаточне рішення про проїзд в країну приймає прикордонна служба. Коли оформляєте, дивіться, щоб віза в Польщу відповідала всім вимогам республіки Польща. Особливо важливо мати медичний поліс на весь термін перебування в країні.

Коротко про медичну страхівку для візи

Страховий медичний поліс дійсний в країнах Шенгенської зони. Мінімальне покриття у нього 30000 євро. Покриває витрати, пов’язані з:

  • Терміновою меддопомогою.
  • Терміновою госпіталізацією, без якої не обійтися.
  • Репатріацією.

Такий поліс, згідно зі статтею №10 (Візового Кодексу Шенгенської зони) обов’язково дійсний на території всіх держав Шенгенської зони. Він оформляється на повний період перебування особи на території однієї або будь-якої з країн Шенгену.

При оформленні страховки, медичний поліс виписується на весь фактичний час перебування в країні. Для оформлення візи людина подає оригінал страховки та копію чека про її оплату. Після перегляду документів у консульстві чи візовому центрі мають повернути поліс, залишивши собі відкріпний талон та забравши копію чека про сплату страховки.

Оформити медичну страховку для візи можна у нас. Ми знаємо які з страхових компаній мають акредитацію в консульстві та обов’язково повертають кошти при страховому випадку. Є можливість повернути консульський збір при невдалому відкритті візи, оформивши спеціальну страхівку.

Наприклад, страховка для робочої візи у Польщу у нас коштує 235 грн. Замовити страхівку можна як у нас на офісі так і отримати її по кур’єрській службі. Від вас потрібні тільки паспортні дані та мета і час запланованої поїздки.

Щоб купити страховку для візи зв’яжіться з нами зручним для вас способом у розділі Контакти

Подорожуйте безпечно!

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

97 in 1,288