Відпочинок у Європі

Що привезти з Італії?

Італія асоціюється у наших громадян з Колізеєм, венеціанським карнавалом, пастою і пармезаном, вишуканими винами і делікатесами, модним взуттям та одягом, мелодійними баркарола, які наспівують гондольєри.

Що привезти з Італії?

Що привезти з Італії?

Повертаючись з Італії, багато туристів привозять з собою речі, пов’язані тим чи іншим чином з усталеними в свідомості суспільства асоціаціями. Отже, що можна привезти з Італії:

Італійське взуття та одяг

Елітне взуття та одяг — відмінне нагадування про жаркий Апеннінський півострів. Крім того, на відміну від магнітів на холодильник (які, до речі, теж можна привезти з Італії), якісні речі будуть радувати не тільки ваш погляд, але і погляд оточуючих, викликаючи захоплення, змішане з деякою часткою заздрості.

Versace і Dolce & Gabbana, Gucci і Valentino вдало урізноманітнюють ваш гардероб. Крім того, елітний одяг і взуття можна привезти в якості подарунка для друзів, які, безсумнівно, зрадіють такому щедрому дару.

Карнавальні маски та костюми

Маски. Що привезти з Італії?

Маски. Що привезти з Італії?

Багато привозять з собою маски і костюми, що нагадують про легендарний венеціанський карнавал. При цьому зовсім не обов’язково їхати до Венеції, щоб придбати подібні сувеніри. У Римі, Мілані, Турині та Флоренції в багатьох магазинах продаються ці символи Італії. Вишукана маска може стати справжньою окрасою інтер’єру, якщо повісити її на стіну, щоб вона нагадувала про жаркі італійські терени.

Італійські Макарони

Італійські Макарони. Що привезти з Італії?

Італійські Макарони. Що привезти з Італії?

Як же говорити про сонячний півострів, якщо не згадати про улюблене блюдо місцевих жителів? Італійці просто обожнюють макарони під усякими соусами з пармезаном. Деякі мандрівники привозять з туру декілька упаковок справжніх італійських макаронів, які можна приготувати в якості головної страви дружньої вечері. Проте відзначимо, що макарони з Італії — досить крихкий продукт.

Італійське вино

Італійське вино. Що привезти з Італії?

Італійське вино. Що привезти з Італії?

Родючі схили італійських пагорбів постійно залиті променями жаркого сонця, під якими виноград визріває повністю і наповнюється дивовижною солодкістю, тому італійські вина вважаються одними з найбільш вишуканих на світі. Чому б не привезти з собою з Італії пляшечку-другу запашного виноградного напою? Воно відмінно поєднується з пастою, яку ви приготуєте для друзів.

Оливкова олія

Оливкова олія. Що привезти з Італії?

Оливкова олія. Що привезти з Італії?

Можна приїхати з Італії з невеликим декоративним бочонком справжньої оливкової олії. Цей продукт, що володіє безліччю корисних властивостей, обов’язково підійде до столу. Ну, а декоративна тара, в якій ви привезете масло, буде протягом довгого часу виконувати функцію сувеніра.

Пармезан

Пармезан. Що привезти з Італії?

Пармезан. Що привезти з Італії?

Продовжуючи кулінарну тему, відзначимо, що одним з улюблених сортів сиру у італійців є пармезан. Вони люблять його до такої міри, що деякі банки в Італії в якості застави приймають… пармезан! Така практика існує на півночі півострова з 1950 року. Справжній італійський сир прикрасить будь-яке застілля і викличе масу позитивних емоцій у ваших знайомих гурманів.

Солодощі

Італійці, як люди життєрадісні, не обмежують себе в задоволеннях і люблять завершувати ситну трапезу поїданням солодощів. Ніжні кантучіні, повітряні амаретто, пишні панетоне будуть радувати вас і ваших дітей, якщо ви вирішите привезти кілька коробок цих делікатесів з італійських міст, які відвідали в ході туру по країні.

Пізанська вежа і Колізей

У сувенірних крамничках повсюдно продаються зменшені копії цих символів Італії. Глиняний Колізей і вежа прикрасять вашу колекцію сувенірів, і будуть відмінно виглядати на полиці серед дрібничок з інших країн, що нагадують про захоплюючі подорожі за кордон. До речі, якщо говорити про подібні сувеніри, то відзначимо, що чималою популярністю серед туристів користуються статуетки венеціанських гондольєрів, які теж відразу викликають спогади про Апеннінський півострів.

Прикраси з муранського скла

Якщо ви все ще думаєте, що привезти з  подорожі в Італію, зверніть увагу на прикраси з муранського скла. Легендарні склодуви з острова Мурано виготовляють зі скла безліч майстерних штучок, починаючи з невеликих кулончиків і закінчуючи вазами. Сувенір з муранського скла — це досить дороге задоволення, однак воно того варто.

Муранське скло цінується не тільки в межах Італії, але і у всьому світі і прикрашає інтер’єр заможних громадян, поряд з відомими італійськими меблями, які теж можна привезти з туру, були б кошти і бажання.

Статуетки із застиглої лави

Статуетки. Що привезти з Італії?

Статуетки. Що привезти з Італії?

Якщо ви плануєте побувати на Сицилії, то не забудьте привезти звідти такий сувенір. Місцеві умільці виточують витончені фігурки людей і тварин із застиглої лави і продають їх потім за невелику ціну іноземним туристам. Така річ буде служити нагадуванням про візит на сонячний острів, населений гостинними і привітними жителями.

Зовсім не обов’язково везти дорогі речі з Італії, один погляд навіть на будь-який недорогий сувенір буде викликати у вас спогади про незабутні дні у чудовій країні Італія.

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

93 in 0,630