Відпочинок у Європі

Новорічні розпродажі в Європі

Різдво та Новий Рік — це не тільки зимові сімейні свята, але і самий благодатний час для вигідних покупок. Розглянемо країни, де знижки на розпродажах набувають воістину біблійних масштабів.

Новорічні розпродажі в Європі

Новорічні розпродажі в Європі

Новорічні розпродажі в Польщі

У польських торгових центрах перше зниження цін починається в районі 20 грудня, але знижки незначні — в районі 20%. Пік обвалу цін припадає на 26-27 грудня, коли вартість товару може зменшуватися в 5 разів. Знижки зберігаються до лютого, але все саме «гаряче» буде розкуплено першою хвилею покупців ще до Нового року. За одягом і взуттям краще їхати до Варшави, а ось в погоню за побутовою технікою краще відправитися в Білосток.

В Україні культура різдвяних знижок не так розвинена, і Польща — хороший варіант для українців в якості першого досвіду участі в тотальних розпродажах через відносну дешевизну самої поїздки.

Різдвяні розпродажі в Німеччині

Складно сказати, хто перший придумав проводити глобальні різдвяні розпродажі, але важко посперечатися з тим, що цю подію довели до розуму саме німці, причому зробили це з властивою для себе педантичністю. У Німеччині все регламентовано — пора знижок стартує 4 січня і закінчується 30 січня, знижки опускаються до 80%, і це в першу чергу стосується зимового одягу і взуття. Законодавець мод в німецьких розпродажах — Берлін, де в період розпродажів зі знижкою можна купити практично все.

Німецькі розпродажі вже давно стали частиною культури, і різдвяні ярмарки щороку перетворюються на місце сімейного відпочинку з атракціонами, піснями і оркестрами. Але при цьому саме тут можна знайти самі приємні знижки на речі топових світових брендів: Louis Vuitton, Prada, Versace, Chanel, Escada та ін.

Різдвяні розпродажі у Франції

Франція включається в різдвяні розпродажі однією з останніх, і перші гідні знижки з’являються ближче до середини січня, хоча є й винятки. Наприклад, в Ніцці і Ліоні магазини пробують заманити покупців відразу після настання нового року. При цьому державні масштаби знижок набирають лише з 11 січня.

Для багатьох, головна мета на французьких різдвяних розпродажах — це паризькі люксові бутіки, де в будь який інший час на цінниках по-справжньому захмарні цифри. А ось на місяць знижок цілком можна дозволити собі таку бажану річ від Chanel або Louis Vuitton.

Різдвяні знижки у Чехії

Для тих, хто завжди вибирає не найочевидніший варіант, в плані різдвяних знижок ідеально підійде Чехія, точніше її столиця Прага. Тут та ж культура розпродажів, що і в сусідній Німеччині, тільки людей значно менше. Здається, що в січні центр міста перетворюється в один великий магазин з єдиним вживаним словом — «знижка».

Новий Рік у Чехії

Новий Рік у Чехії

У празьких розпродажах беруть участь елітні бутіки й магазини не люксового сегмента, і купити зі знижкою тут можна одяг, взуття, господарські та продовольчі товари і багато чого ще.

Новорічні знижки у Італії

Італія — це мода, і за брендовими речами потрібно їхати саме сюди. Два основні напрями — Рим і Мілан, але стосовно одягу і взуття великою різноманітністю порадує другий варіант.

Особливість італійських розпродажів в тому, що перша хвиля знижок настає вже після нового року, десь в районі 4 січня, зате триває до початку березня, причому за хорошими знижками не потрібно їхати саме в цей час. Перші знижки будуть в районі 30%, але поступово знижуватимуться.

До того ж в Італії люблять виставляти товар на прилавки порційно, не поспішаючи розпродати все відразу. У підсумку в середині лютого тут можна без тисняви купити щось цікаве зі знижкою до 80%.

Різдвяний розпродаж у Англії

Якщо основна мета відвідин Англії — участь у різдвяних розпродажах, то потрібно вирушати просто до Лондона, де зібрано все розмаїття магазинів. Перший період знижок — 10-11 грудня, але це, грубо кажучи, пробний запуск, а ось в 9:00 ранку 26 грудня в традиційне англійське свято Boxing Day починається справжній різдвяний розпродаж. Одяг, ювелірні вироби, електроніка, косметика — все можна купити зі знижкою до 70%.

За подарунками йдуть на різдвяний ринок у Саут-Банк, за чоловічим одягом їдуть на Севіля-Роу, за електронікою — на Тоттенхем Корт Роуд, ну а за справді неймовірними знижками — в магазини H&M, Topshop, і New Look, де ціни стають меншими на 80-85%.

Новорічні знижки в Фінляндії

Флагман фінських розпродажів — універмаг «Стокманн», який постійно вигадує нові способи заманити покупців. За рахунок того, що фінський маршрут не найпопулярніший у мисливців за різдвяними знижками, в перші дні розпродажу (а стартує він неодмінно 27 грудня) можна придбати брендові речі зі знижкою близько 40%, а в деяких випадках ціни падають і на 70%.

Найкраще місце для участі в різдвяного розпродажу — Гельсінкі, де окрім «Стокманн» знайдеться ще чимало місць з приємним зниженням цін. Головною метою на фінських розпродажах залишається зимовий і осінній одяг. При цьому, щоб залишитися в хорошому плюсі, не варто обмежуватися однією-двома речами, адже проживання в Фінляндії, особливо в період новорічних свят, — дороге задоволення.

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

95 in 0,688