Відпочинок у Європі

Робота в Італії

Вступ Італії в Євросоюз відкрив двері в країну для сотні тисяч працівників зі всієї Європи. Однак громадянам інших країн, які бажають знайти роботу в Італії за фахом, все одно необхідно підтвердити власну кваліфікацію і здати мовний тест, щоб влаштуватися на роботу і мати рівні права з італійцями, а їх сім’я, в такому випадку, зможе претендувати на соціальні виплати.

Робота в Італії

Робота в Італії

Вихідці з країн, що не входять в ЄС, повинні пройти складну процедуру переїзду в країну. Більшість вакансій в Італії призначено для італійців і громадян ЄС. Найчастіше, громадяни країни, що не входить до складу Євросоюзу мають шанс отримати роботу в Італії, лише в тих випадках, якщо італієць або громадянин ЄС не може її отримати, через відсутність належної кваліфікації і досвіду.

Також для в’їзду в країну необхідна спеціальна робоча віза, а отримати її, на жаль, дуже складно, тому багато іноземців вважають за краще працювати в Італії нелегально або вступати в шлюб з італійськими громадянами.

Переїзд в Італію

Італійці дуже пишаються своєю культурою та історією, дуже рідко можна зустріти на вулиці ознаки іншої культури, хоча вони все ж є, наприклад, американські фаст фуди. Італія — це одна з найдорожчих країн ЄС. Однак, невідповідність у вартості проживання між великими багатими північними і центральними частинами і їх більш бідними південними сусідами значна.

Вартість продовольства в Італії практично в два рази вище, ніж в США і в середньому в Європі. Автомобілі стоять досить таки дорого, проте, алкогольні вироби не дорогі. Можливо, ви, проживаючи в Італію, скоро звикнете до вживання сигар, оскільки, звичка палити сигари дуже поширена. Інша річ, до якої ви повинні звикнути, — те, що італійці все роблять повільно і нікуди не поспішають. Якщо ви звикли до швидкого ритму життя, можливо, буде потрібно якийсь час звикати.

Робочі перспективи в Італії

Ті, хто володіють сертифікатом TEFL, можуть легко знайти собі роботу в якості викладача англійської мови як іноземної. Можна також отримати робочі місця в барах і в будь-яких інших установах, яким потрібні працівники, які говорять по-англійськи. Нові тенденції зайнятості в Італії знаходяться в оптовому секторі, харчовій промисловості, туризмі, продажах авто, меблів, і мінеральній промисловості.

Типова оплата праці в Італії

Італія — одна з не багатьох країн, де немає фіксованого прожиткового мінімуму. Мінімум, який отримає працівник, залежатиме від об’єднань і груп роботодавців. Найбільш високооплачувані робочі місця в Італії — ті, які розташовані в північних частинах Італії, особливо в міланському регіоні. На жаль, для жінок, вони менш оплачувані, ніж для чоловіків, хоча робота одна і та ж. Італійські працівники отримують 13 зарплату під Різдво, для деяких спеціальностей є також і 14-та, яку вони отримують в літні місяці.

Працівники нафтової і банківської промисловості отримують 15-ту і 16-ту зарплату. Середня платня в Італії нижче, ніж, приміром, у США. Менеджер середньої ланки, наприклад, отримує 2900 Євро в місяць.

Вакансії, що користуються високим попитом в Італії

Найпопулярніші вакансії для роботи в Італії включають інженерні спеціальності, у сфері продажів і маркетингу, культурний і туристичний бізнес, бухгалтерський облік та фінанси.

В основному наші люди працюють в Італії нелегально. Виконують роботу по прибиранню в готелях, доглядові за пенсіонерами, продавцями чи вантажниками у магазинах та ін.

Краща робота в Італії

Кращі місця для роботи в країні — міста північної і центральної Італії. Однак, платня в цих місцях вище тільки завдяки тому факту, що вартість проживання більш висока, ніж у більш бідних південних містах Італії.

Пошук роботи в Італії

Як і раніше, кращим способом пошуку роботи є знайомства і зв’язки. Другим ефективним способом є пошук в друкованих виданнях, також є хороша можливість знайти роботу в Італії за допомогою інтернету.

Імміграція та віза в Італію

Для отримання візи в Італію, вам необхідно буде дозвіл на роботу, а, отже, і сама робота в Італії. У деяких випадках, оформлення дозволу бере на себе компанія, яка вас спонсорує і відправляє на роботу в Італію. Всі громадяни країн, що не входять до складу ЄС, повинні отримати візу для в’їзду в Італію, в якій будуть описані причини для роботи в країні. Якщо ви бажаєте бути жителем Італії, ви повинні офіційно проживати і працювати в країні протягом 183 днів.

За звичай, наші громадяни відкривають просту шенгенську візу, їдуть у Італію і вже там, знайшовши роботу, залишаються на довгі роки…

Якщо вам потрібна інформація про отримання візи, скористайтесь контактними даними і ми вам допоможемо.

Статті по темі:

11 Кментарів до Робота в Італії

 1. ВАлентина:

  На який терміг відкривається проста шенгентська віза, скільки коштує вона, чи нема проблем при перетині границі Італії з такою візою?

  • admin:

   Шенген віза відкривається максимум на 90 днів у півріччі. Все залежить на який термін вам потрібно… Можна відкрити туристичну візу шенген на 14-21 днів, а можна відкрити робочу шенген візу (залежно від регіону) на 90 днів. Краще зателефонуйте і я все детально розповім 🙂

 2. Богдана:

  Чи можливо отримати італійську робочу візу без особистої присутності в консульстві?

 3. Юля:

  Я зараз знаходжусь в Італії і працюю секретаркою в приватній фірмі, але в мене віза прострочена( Чи можливо зробити нову візу якщо мені зроблять нове запрошення на роботу? І скільки часу потрібно чекати ?

 4. Вікторія:

  Доброго дня!! Підскажіть будь-ласка як можна краще і швидше оформити всі документи на роботу в Італії, невисокваліфікованим працівником (догляд за похилою людиною). Роботодавець згоден зробити виклик. Які повинні бути мої дії і чи це взагалі можливо?
  Дякую.

 5. Юля:

  Доброго дня,в мене таке питання:скільки коштує зробити італійську візу та скільки часу займає?

 6. Maria:

  Скажіть будь ласка, на який термін можна відкрити візу в італію для відпочинку дітям. І скільки часу займає виготовлення.?

  • admin:

   Зв»яжіться з нами за телефонами, що розміщені з правої сторони у пункті «Контакти». Є багато різних нюансів

 7. Оля:

  Что нада для перміса если я уже в італии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

99 in 0,652