Відпочинок у Європі

Робоча віза від воєводи

Різновидом польської робочої візи типу D є польська робоча національна віза, яка видається на основі запрошення від воєводи (D 07). Даний тип візи передбачає перебування на території Польщі протягом усього року (360/360).

Робоча віза від воєводи

Робоча віза від воєводи

Виходячи з умов шенгенської угоди, якщо ви є власником польської робочої національної візи, то вам надається можливість відвідувати різні культурні місця країн, що входять в Шенгенську зону і без проблем відпочивати на мальовничих курортах даних країн протягом 90 днів в півріччі.

Але, зважаючи на те, що всередині шенгену чітких кордонів немає, то наші громадяни умудряються перевищити 90-дневний ліміт. Наступний раз при подачі на візу, у консульстві ніяк не можуть побачити чи людина дійсно провела весь час у Польщі чи була весь термін у Європі.

Важливою особливістю воєводського запрошення є те, що консульство не має права відмовити вам у видачі візи, отримавши дане запрошення, оскільки консул підпорядковується воєводі. Звичайно, якщо зезволення є справжнім.

Перевага польської робочої національної візи типу D в тому, що ви можете без проблем перевозити з собою різні речі, обладнання, сумки і т.д., оскільки метою вашої поїздки є робочий візит.

Також, варто зазначити, що по національній візі у Польщу – чи то по зезволенню, чи простому освядченню, чи відкриваючи студентську візу консульський збір не сплачується.

Якщо вам потрібна допомога у відкритті візи, можете звернутися до нас і ми вам допоможемо.

Статті по темі:

308 Кментарів до Робоча віза від воєводи

 1. nelly:

  Привіт я місіс, Nelly. кредитор законним і надійним кредит кредитора, ер пропонують іпотечні кредити, автокредити, готельні кредити, комерційну пропозицію, які повинні оновити всі фінансової ситуації в світі / компанії, щоб допомогти тим, хто реєструвався гроші кредиторам персональні кредити, іпотека, кредити на будівництво , низька процентна ставка 2% і т.д. Столиця, бізнес-кредитів і поганих кредитів роботи, запуск. Ми фінансуємо проект під рукою, і ваша фірма / партнери, і я хотів би запропонувати персональні кредити для своїх клієнтів від USD $ 12000 до $ 8000000, євро і фунтах тільки. Я даю кредити на розвиток бізнесу,
  Особисті кредити, студентські кредити, автокредити та кредити, щоб оплатити рахунки. якщо ви
  потрібен кредит, ви повинні зробити, це для вас, щоб зв’язатися зі мною безпосередньо
  В: (nellyperious@gmail.com)
  God Bless You.
  З повагою,
  Пані: Nelly perious
  E-mail: (nellyperious@gmail.com)

  Примітка: Всі заходи повинні бути спрямовані на: (nellyperious@gmail.com). зв’яжіться з нами по електронній пошті для отримання додаткової інформації

  • Марьяна:

   Добрий день мені потрібно кредит 18000грн на документи що потрібно щоб його взяти ??оскільки не працюю офіційно а їжджу за кордон.дякую

 2. Руслан:

  Добрий вечір.Скажіть будь-ласка в запрошені на роботу вказано місце призначення,але я їду в іншому напрямку.Питання-чи можуть виникнути проблеми при перетину кордону?

 3. ВОЛОДИМИР:

  Чи може роботодавець анулювати запрошення від воєвуди…

  • Роман:

   Запрошення може анулювати,а за візу не знаю.

  • тарас:

   роботодавець може анулювати запрошення.візу ні.якщо будете повертатись додому і вас зупине /страж гранічна/яка пробє вас через компютер буде департація.мене зупинили,іподзвонили роботодавцю,він підтвердив,що я в нього працював/хотя я працював в чехії/,мені поліцайти дали папірчик зявитися на «корчову»і дати свідчення проти роботодавця,тому що запрошення вже місяць як анульовано-відпустили ,просто повезло,попались норомальні стражніки,а якщо роботодавець не підтвердить ,що ви в нього працювали 100% департація.робіть запрошення завжди які 110%будуть вас підтверджувати!

 4. Роман:

  Доброго дня.Не можу знайти відповіді на таке запитання.В мене віза від воєвуди Чи може працедавець анулювати візу,якщо я хочу змінити роботу.

 5. Оля:

  Добрий день. Я маю воєводський виклик. Відкрила візу. Але знаходжуся в іншій країні Європи. Якщо мій шеф анулює запрошення, а я повертатимуся через польський кордон коли віза ще буде дійсна. Чим це мені загрожує? І якщо запрошення анульоване чи можу я перебувати в іншій країні Європи, чи мене можуть депортувати? Дякую.

  • тарас:

   роботодавець може анулювати запрошення.візу ні.якщо будете повертатись додому і вас зупине /страж гранічна/яка пробє вас через компютер буде департація.мене зупинили,іподзвонили роботодавцю,він підтвердив,що я в нього працював/хотя я працював в чехії/,мені поліцайти дали папірчик зявитися на «корчову»і дати свідчення проти роботодавця,тому що запрошення вже місяць як анульовано-відпустили ,просто повезло,попались норомальні стражніки,а якщо роботодавець не підтвердить ,що ви в нього працювали 100% департація.робіть запрошення завжди які 110%будуть вас підтверджувати!

 6. Юлія:

  Доброго дня,надайте мені інформацію.В мене в паспорті є відкритий шинген польський(по-переселенцях)90/90 ,чи можливо відкрити мені до цієї водночас візу від від воєводи ,і чи можу їхати в Францію по візі від воєводи.?

 7. Ірина:

  Добрго дня! Скажіть будь ласка, чи потрібно дотримуватися періоду перебування закордоном, який вказаний у запрошенні?

 8. Тетяна:

  Доброго дня, В мого сина гостьова запрошення, завізоване в воєводстві.Йому відкрили візу 90\360 шенген.Зараз син знаходиться за кордоном.По приїзду додому в нього залишається коридор.Чи можна цей коридор анулювати,ми потребуємо допомоги в цьому.

 9. василь:

  Доброго дня скажіть а із воєводськов візов я зможу працювати легально в словакії

 10. Олександр:

  Доброго дня.Отримав відмову воєводської візи.Чи може це бути по причині того,що не закінчилась ще моя туристична віза?

 11. Катя:

  Доброго дня,підскажіть будь ласка запрошення у мене з 19 листопада 2016 року по 19 травня 2017 року,візу мені відкрили з січня місяця по травень,по сімейним обставинам,я раніше чим квітень не можу поїхати на роботу,чи при перетині кордону не винекне запитань чому я так пізно їду і чи буде дійсне ще запрошенн ядля перетину кордону?

  • admin:

   Доброго дня. Можуть виникнути запитання. Якщо запрошення ще не анульоване (що навряд) і поляк підтвердить, то мають пропустити. В іншому випадку потрібне нове запрошення

 12. Оксана:

  Доброго дня,скажіть будь-ласка,якщо я маю воєвудське запрошення з одного воєвудства,а працювати буду офіційно в другому воєвудстві,не буде проблем?чи потрібно працювати не офіційно?

 13. Саша:

  Доброго вечора! Маю відкриту робочу візу від воєводи але хочу змінити роботодавця , що робити?

 14. Роман:

  Шановний admin, чи я правильно розумію порядок дій при заміні роботодавця при діючій воєвудській візі — спочатку прошу нового шефа виробити осьвядченє про намір працевлаштувати на 6 місяців, а після офіційного відпрацювання у нього трьох місяців — оформити документи на карту тимчасового побиту. Чи може виробляти осьвядчення на 12 місяців, тобто на весь термін дії воєвудської візи?

 15. Василь:

  Доброго дня, підкажіть будь ласка, хочу зробити воєвудську візу, так от питання: чи зможу я приїхавши до польщі одразу влаштуватись на іншу роботу? Додам, що у мене ще є коридор попередньої піврічної візи типу Д

 16. Іван:

  Добрий день.В мене у запрошені від воєводи дата дозволу на працю з 2016-12-16 по 2019-12-01. але подавати документи на візу буду в квітні .Хотів запитати ,чи запрошення ще буде дійсне на момент подачі до візового центру? Якщо ні то щоб не виробляти нове запрошення фірма на яку я їду куди і який зразок підтвердження факсом має надіслати що вони ще потребують мене як працівника.
  Дякую

  • роман:

   згідно інструкції яка опублікувана в неті фірма зобовязана повідомити повятовий ужонд, що поацівник не появився на роботу через 3 місяці від жпочатку запрошення. візу не анулть, а запрошення до поаці млжутб. більше того- це не право а обовяхзок працежавця.

 17. ВАНЯ:

  ПІДКАЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА МАЮ ЗАПРОШЕНЯ ВІД ВОЗВОДИ АЛЕ НА ТУ ФІРМУ НЕХОЧУ ЇХАТИ ХОЧУ ЇХАТИ ДО ДРУГОГО ГОСПОДАРЯ ЧИ МОЖУТЬ АНУЛЮВАТИ ЗАПРОШЕНЯ І ЩО ТОДІ ПОТРІБНО РОБИТИ ЯКЩО ВІЗА БУДЕ ВІДКРИТА А ЗАПРОШЕНЯ СКАСОВАНЕ ЧИ ПОТРІБНО БУДЕТ ЗНОВ ВОЗВОДЬСЬКЕ ЗАПРОШЕНЯ ЧИ ПІВРІЧНЕ І ЧИ ПОТРІБНО БУДЕ ПЕРЕРОБЛЯТИ ВІЗУ ДЯКУЮ

 18. ВАСЯ:

  ПІДКАЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА МАЮ ЗАПРОШЕНЯ ВІД ВОЗВОДИ АЛЕ НА ТУ ФІРМУ НЕХОЧУ ЇХАТИ ХОЧУ ЇХАТИ ДО ДРУГОГО ГОСПОДАРЯ ЧИ МОЖУТЬ АНУЛЮВАТИ ЗАПРОШЕНЯ І ЩО ТОДІ ПОТРІБНО РОБИТИ ЯКЩО ВІЗА БУДЕ ВІДКРИТА А ЗАПРОШЕНЯ СКАСОВАНЕ ЧИ ПОТРІБНО БУДЕТ ЗНОВ ВОЗВОДЬСЬКЕ ЗАПРОШЕНЯ ЧИ ПІВРІЧНЕ І ЧИ ПОТРІБНО БУДЕ ПЕРЕРОБЛЯТИ ВІЗУ ДЯКУЮ

 19. іван:

  добрий вечір в мене на даний момент є воєвудська віза яка закінчується 9 квітня але 10-тим квітнем у мене відкрита проста робоча віза на 180 днів .коли я виїду по воєвудській візі чи можу повертатись додому по другій візі чи потрібно повертатись по воєвудській

  • admin:

   Доброго дня. Потрібно виїхати по воєводські, а потім вїхати по прості. А то буде порушення візового режиму (депорт, ануляція візи, база СІС)

 20. іван:

  добрий день маю воєвудську візу до 09.04.2017 і вже відкрив нову робочу візу яка починається 10.04.2017 . Коли я виїду по воєвудській візі до 09.04 .2017 чи потрібно мені пересікати кордон чи можу повертатись по новій візі.

 21. Ольга:

  добрий день можу я з візою від воєводи вийти замуж за чеха? чи можу я ходити до нього в гості

 22. Anna:

  Доброго дня)У мене воєводське запрошення і відкрита діюча віза по цьому запрошення, але скоро минає 90 днів з дати видачі цього запрошення? Питання таке:чи можу я вїхати на територію Польщі по звичайному піврічному запрошенні ????Які мої подальші дії,як вирішити це питання?Зараннє дякую)

 23. Лесик:

  Доброго дня.У мене піврічна робоча віза закінчилась на початку травня 2016 р.і мені на фірмі видали дозвіл на працю від воєводи з терміном дії до кінця 2017 року. Проте я не поїхав додому робити візу, а подав на карту побиту.Недочекавшись карти побуту в звязку з сімейним обставинами повернувся у квітні 2017р. Чи можу тепер я зробити візу по вищевказаному воєвудзькому запрошені, чи потрібно нове? Дякую.

 24. RAHEL COHRAN:

  Привіт.
  Я пан Рахель приватного кредиту кредитор, який дає час життя Кредит можливостей для приватних осіб, комерційних фірм, страхування і т.д. Ви в будь-яких фінансових труднощах або в необхідності кредиту для інвестицій або вам потрібен кредит, щоб оплатити рахунки пошук не далі як ми тут, щоб зробити всі ваші фінансові проблеми пішли в минуле. Ми пропонуємо всі види кредитів в будь-який деномінації зі швидкістю 2% без попередніх fee.I хочуть використовувати цю велику середу, щоб ви знали, що ми готові допомогти вам з будь-яким видом кредиту, щоб вирішити, що ваш фінансовий problem.If да потім повернутися в даний час по електронній пошті (rahelcohranloan@gmail.com) для отримання більш докладної інформації, ви дуже вітаються.

 25. BLAS MACARIO:

  Здравствуйте,
  Це повинно довести до відома громадськості, що пан Блас Макарио приватного кредиту кредитор мають відкриті фінансові можливості для всіх людей, які потребують будь-якої фінансової допомоги. Ми даємо кредит на 2% процентної ставки для приватних осіб, компаній і комерційних фірм, на чітких і зрозумілих умовах. 100% гарантовані. зв’яжіться з нами сьогодні електронною поштою за адресою: (fidelityfortunefinance1@gmail.com)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

106 in 1,912