Відпочинок у Європі

Робоча віза від воєводи

Різновидом польської робочої візи типу D є польська робоча національна віза, яка видається на основі запрошення від воєводи (D 07). Даний тип візи передбачає перебування на території Польщі протягом усього року (360/360).

Робоча віза від воєводи

Робоча віза від воєводи

Виходячи з умов шенгенської угоди, якщо ви є власником польської робочої національної візи, то вам надається можливість відвідувати різні культурні місця країн, що входять в Шенгенську зону і без проблем відпочивати на мальовничих курортах даних країн протягом 90 днів в півріччі.

Але, зважаючи на те, що всередині шенгену чітких кордонів немає, то наші громадяни умудряються перевищити 90-дневний ліміт. Наступний раз при подачі на візу, у консульстві ніяк не можуть побачити чи людина дійсно провела весь час у Польщі чи була весь термін у Європі.

Важливою особливістю воєводського запрошення є те, що консульство не має права відмовити вам у видачі візи, отримавши дане запрошення, оскільки консул підпорядковується воєводі. Звичайно, якщо зезволення є справжнім.

Перевага польської робочої національної візи типу D в тому, що ви можете без проблем перевозити з собою різні речі, обладнання, сумки і т.д., оскільки метою вашої поїздки є робочий візит.

Також, варто зазначити, що по національній візі у Польщу – чи то по зезволенню, чи простому освядченню, чи відкриваючи студентську візу консульський збір не сплачується.

Якщо вам потрібна допомога у відкритті візи, можете звернутися до нас і ми вам допоможемо.

Статті по темі:

308 Кментарів до Робоча віза від воєводи

 1. Надія:

  Добрий день шановний адмін.Прошу поясніть мені будь-ласка в моєму питанні:моя національна віза була відкрита з 17.06.2015 — 17.12.2015 року.Я приїхала в Україну — 21.08.2015р.мала повертатися на роботу,але в зв»язку з хворобою матері більше не поїхала в Польщу.Чи можуть мені відкрити нац.візу,але щвидше з урахуванням невикористаних днів.Гарно дякую,бажаю здоров»я.

 2. Надія:

  Забула запитати чи потрібно писати якусь заяву за невикористані дні чи якось по-іншому?

 3. ДОБРИЙ ДЕНЬ! У МЕНЕ ВІЗА ТИПУ (D) ВИДАНА З 01-09-15 ПО 30-03-16 !Я ПОВЕРНУВСЯ НА УКРАЇНУ 18-12-15. СКАЖІТЬ ЯКІ ВАРІАНТИ МОЖЛИВІ НА ОТРИМАННЯ НАСТУПНОЇ ВІЗИ !Я Б ХОТІВ ОТРИМАТИ ВОЄВУДСЬКУ ВІЗУ ? ЧИ МОЖЛИВО ЯКОСЬ 85 ДНІВ ЯКІ В МЕНЕ ЗАЛИШИЛИСЬ НА ПОПЕРЕДНІЙ ВІЗІ ВИКОРИСТАТИ ?ДЯКУЮ

 4. чм можна виїзджати по воєвудській візі якщо термін попередньої ще не закінчився?

 5. добрий день! купив воєвудське запрошення а їду на роботу не до того господаря чи не буде питань ніяких на кордоні!!! ? дякую

 6. Pavlina:

  Маю гостьову шенген візу дійсну до 20.07.2016 з часом перебування 30 днів. Чи можу я після використання цих 30 днів подавати на роботу візу 180/360 не чекаючи закінчення гостьової. Чи робоча віза не перекриє мені гостьової? Дякую!

 7. Леся:

  Доброго дня. У мене питання. Хотіла відкрити річну візу. Обіцяли мені передати з польши запрошення від воєводи. Тур.агенство поставило на чергу на 29 лютого, а запрошення непередали. Пакет документів не змогла підготувати. Як тепер бути? Чи це є якась проблема? Чи щось треба робити? Чи так вже й буде?

 8. oleg:

  добрий день у мене віза з 11.11.15 до 27.03.16 типу D MULT на-138 днів ..cel wydania 05///1раз в їхав 26.11.15 виїхав 24.12.15..і знов в їхав-31.01.16 і буду до кінця візи до 27.03.2016…чи потрібно мені чекати коридор? якщо потрібно то до якої дати? і що краще зробити і шоб не було дорого і скоро?

 9. Артур:

  Доброго дня! Маю піврічну візу з 10.11.2015 по 07.05.2016.
  Але запрошення по якому зроблена віза вже анульоване.
  Новий роботодавець зробив мені запровення від воєводи.
  Чи можу я перетнути кордон з новим запрошенням??

 10. Артур:

  Доброго дня! Маю піврічну візу з 10.11.2015 по 07.05.2016.
  Але запрошення по якому робилась віза вже анульоване.
  Новий роботодавець зробив мені запрошення від воєводи.
  Чи можу я з цим запрошенням перетнути кордон?? Чи потрібно відкривати нову візу??

 11. Василь:

  Доброго вечора, маю таке питання. я працюю в польщі по воєводські візі. хочу відкрити візу для дітей (двоє по 2 роки) в для дружини робочу візу на півроку. Чув таке що діти можуть отримати візу по моєму запрошенні. як це зробити, як називається такий тип візи для дітей, чи можуть діти отримати візу по запрошенні дружини. дяукю!

 12. Олександра:

  Доброго дня! Скажіть будь ласка,в мене воєвудське запрошення. На ньому стоїть дата 30.11.2015. а дозвіл на працю з 10.12.2015 до 09.12.2016. чи можу я зараз їхати з таким запрошенням?

 13. Олег:

  Доброго дня. Скажіть будь ласка, в мене річна віза, чи можуть її анулювати, якщо я перебуваю в Польщі. Віза актуальна до 09.01.2017

 14. Тетяна:

  Допоможіть будь ласка адміне з таким запитанням, я робила воєвудське запрошення в одній з тур фірм, мені по ньому не відкрили візу, чи зобовязанаа тур фірма повернути мені кошти і на що я повинна опиратися у цьому питанні? Дякую

 15. Богдан:

  Доброго дня у мене таке питання маю робочу візу з 06 річну отримав по запрошення від воеводи на рік через місяць перейшов на іншу фірму в запрошення поміняли на північне пройшло пів року треба обновити запрошення в на фірьмі кажуть що мусить пройти коридор пів року в неможуть мені зробити запрошення що мені робити і чи все правильно?

 16. Oksana:

  Добрий вечір! Маю питання. Чи може працедавець скасувати мою візу від воєводи? Тобто, я працюю, але хотіла б змінити місце роботи, тому що тяжко. Якщо я скажу, що хочу звільнитись (є повністю працевлаштованою за законом), чи має працедавець право скасувати мою візу і як результат, буду змушена їхати з поворотом додомку?)))

 17. Freeman Finance:

  Ви в пошуках справжнього кредиту ?? Вам потрібен кредит будь-якого роду і по будь-якої причини ?? Ми нарешті тут, щоб допомогти, оскільки ми пропонуємо надійні кредити на тільки 2% річних. Зацікавлені позичальники повинні зв’язатися з нами зараз по телефону (Freemanloanfinance@gmail.com) і отримати кредити Там сьогодні.

 18. володимир:

  доброго дня адмін,підкажіть будь ласка я подав документи на робочу візу воєвудську по запрошенню на рік в польщу.скажіть якщо мені відкриють річну візу і я поїду на роботу то через рік я повернуся і через який термін можна відкрити другу річну візуа також скажіть будь ласка якщо мій паспорт закордонний чистий і мені його видали 07,04,2016 чи є якісь терміни через які можна оформляти візу чи можна зразу на наступний день подавати документи,щоро дякую.

 19. Нина:

  Доброго дня! Скажіть будь-ласка у мене є відкрита робоча віза з 10.04.16, є запрошення(тільки для відкриття візи). Мені роблять інше запрошення на іншу фірму там де, я в дійсності маю працювати). Чи можу я їхати по двох запрошеннях. Чи не будуть придиратися на границі?

 20. Леся:

  Добрий день!!!!Я перепрошую, якщо я маю річну робочу візу від воєводи,чи можу я проїхати туристом в Італію,Австрію якщо в мене тільки стоїть один штамп що я в’їхала в Польщу у вересні місяці????Буду дуже вдячна за пояснення і відповідь)))))

 21. Леся:

  Коли в мене з візою все в порядку

 22. Олена:

  Доброго дня яб хотіла відкрити воєвудську візу але в мене була робоча віза анульовано чи небуди проблем коли я буду відкривати воєвудську візу

 23. Анна:

  Доброго дня. Підкажіть будь ласка в такому питанні. У мене є віза від воєводи на працю, я зараз в іншій країні перебуваю і чи не буде у мене проблем коли я буду повертатись на кордоні,чи маю я платити якийсь податок. Дякую

 24. таня:

  доброго дня, підкажіть будь ласка чи є якийсь термін з моменту видачі запрошення до моменту подання до візового центру ( запрошення від воєвуди) чи правда, що таке запрошення дійсне до подання протягом трьох місяців? дякую.

 25. андрей:

  Маю шенген 21.06.16-21.06.19 , 90 днів , відбув 49 днів , та потребую ще півроку , чи можу отримати робочу візу ? Маю запрошення із воеводства і що буде з шенгеном?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

104 in 1,598