Відпочинок у Європі

Робоча віза від воєводи

Різновидом польської робочої візи типу D є польська робоча національна віза, яка видається на основі запрошення від воєводи (D 07). Даний тип візи передбачає перебування на території Польщі протягом усього року (360/360).

Робоча віза від воєводи

Робоча віза від воєводи

Виходячи з умов шенгенської угоди, якщо ви є власником польської робочої національної візи, то вам надається можливість відвідувати різні культурні місця країн, що входять в Шенгенську зону і без проблем відпочивати на мальовничих курортах даних країн протягом 90 днів в півріччі.

Але, зважаючи на те, що всередині шенгену чітких кордонів немає, то наші громадяни умудряються перевищити 90-дневний ліміт. Наступний раз при подачі на візу, у консульстві ніяк не можуть побачити чи людина дійсно провела весь час у Польщі чи була весь термін у Європі.

Важливою особливістю воєводського запрошення є те, що консульство не має права відмовити вам у видачі візи, отримавши дане запрошення, оскільки консул підпорядковується воєводі. Звичайно, якщо зезволення є справжнім.

Перевага польської робочої національної візи типу D в тому, що ви можете без проблем перевозити з собою різні речі, обладнання, сумки і т.д., оскільки метою вашої поїздки є робочий візит.

Також, варто зазначити, що по національній візі у Польщу – чи то по зезволенню, чи простому освядченню, чи відкриваючи студентську візу консульський збір не сплачується.

Якщо вам потрібна допомога у відкритті візи, можете звернутися до нас і ми вам допоможемо.

Статті по темі:

308 Кментарів до Робоча віза від воєводи

 1. мирослав:

  Доброго дня.підкажіть будь-ласка у мене відкрита віза з 23.09.2015 по 28.02.2016 тип D MULT на 157 днів швидше за все я не відбуду всі 157 днів на територіі польщі оскільки моя робота мае свою специфіку і проводиться на відкритому повітрі. Мене цікавить чи зможу я після закінчення моеі візи знову відкрити візу D по звичайному запрошенні чи вже буде потрібне запрошення від воевуди. Тобто чи мені потрібно буде перебувати якийсь час після 28.02.2016 на територіі Украіни.

 2. Володимир:

  Доброго вечора!В мене Польська робоча віза від воєводи,я вїхав до Польші,але потрібно мені поіхати до Італіі,чи можу я вийхати іншою границею?дякую.

  • admin:

   Доброго дня. По закону не забороняється, головне, щоб кількість в»їздів-виїздів з польщі було більше чим через інші країни.

 3. Олег:

  Доброго дня. Чи потрібно сплачувати консульський збір маючи запрошення на роботу від воєводи? Дякую

  • admin:

   Доброго дня. Консульський збір не сплачуються. Якщо подаєтесь на візовий — то візовий сплачується, а консульський ні

 4. Вадім:

  Доброго дня підскажіть Воєвудська віза є D07 чи D08 станом на 08.12/ 2015 Дякую.

 5. Дмитро:

  Якщо в мене віза від одного воєводства чи можна мені з цією візою працювати в іншому воєводстві?

 6. Денис:

  скажіть, будь ласка, в мене робоча віза від воєводи 360/360 скільки перетинів через кордон я маю мати? я можу перебувати в країні всі ці дні без обмеження (360), чи є певний ліміт? там ,наприклад, кожні 3 місяці я повинна зробити перетин?

  • admin:

   Ліміту перетинів немає і можете бути всі 360 днів там. Але зважте, що во даній візі ви маєте працювати, а не кататись туди-сюди 🙂 але якщо поляк підтвердить ваші поїздки і у вас буде офіційна робота, то можна їздити.

 7. Оксана:

  Доброго дня. В мого чоловіка робоча віза типу D mult з 17.07.15 до 11.01.16, в Польші він був 140 днів. Підскажіть будь-ласка, він може після 11.01.16 оформити нову візу по звичайному робочому запрошенні чи потрібно воєвудське запрошення на роботу? Дякую.

  • admin:

   Доброго дня. Тільки воєводське. По простому запрошенні може відкриватись: перший в»їзд-40=число з якого просити візу

 8. Альонка:

  Скажіть будь-ласка, віза буде відкрита приблизно 26 лютого, запрошення вже ввійшло в дію з 1першого грудня, наскільки я знаю запрошення дійсне 3 місяці, якщо на роботу їхати то потрібно знову брати запрошення. Тобто суть питання полягає в тому чи потрібне запрошення на весь час перебування на території РП чи тільки щоб подати документи документи на візу. Віза робоча.

  • admin:

   Раніше запрошення на роботу було дійсне для подачі 3 місяці. Але вже десь з літа запрошення дійсне весь свій термін. Для виїзда головне щоб його не анулювали і підтвердили, що вас ще чекають.

 9. Юлія:

  Добрий вечір.Чи можу я на чистий закордонний паспорт одразу відкривати польську візу від воєводи?

 10. КСЮША:

  Доброго дня! Скажіть будь ласка в мене закінчуєтьчя воєвудська річна в липні,що краще тепер зробити ! карту побиту чи знову воєвудська,,,

  • admin:

   Доброго дня. Якщо будете робити воєводське, то знову проблеми з чергами і тд, будете робити карту побуту — можливо, будете довго її чекати, але зможете там, чекаючи, працювати. Вирішувати вам 🙂

 11. скажіть будь-ласка умени річна віза від воеводи і мені той шеф що робив цю візу сказав що зглошуе до уженду що я нез.явився до нього до роботи бо я працюю у другого шефа і в другім воевудстві скажіть що я мушу типер зробити щоб не дістати депорт чи мені треба запрошення якесь піврічне чи на карту подавати підкажіть будь-ласка боя розгубився!!!

  • admin:

   Ви можете попросити свого поляка, щоб він виписав вам просте запрошення піврічне і попідписував з вами договір, щоб ви там офіційно працювали — то ніяких проблем не буде. Попередній поляк просто хоче, щоб ви на ньому не «висіли», тому й анульовує.

 12. Мирон:

  Доброго дня. У мене таке питаня. Маю бізнес візу до 7.2017 року, але знайшлась робота в польщі і зробили запрошення від воєводи, я можу анулювати бізнес візу і зробити робочу? Чи треба чекати коли вона закінчиться?

  • admin:

   Доброго дня. Можна анулювати бізнес написавши заяву на ануляцію візи при подачі документів на національну візу.

 13. Артем:

  Доброго дня. У мене робоча віза типу D05 multi. Чи можу я після її повного закінчення відкрити ще одну, таку саму візу? Чи потрібно відкривати воєвудську?

 14. Ольга:

  Доброго дня.Можливо ви зможете мені допомогти.Питання полягає у наступному,якщо у мене закінчився термін перебування у Польщі,але віза річна і є ще відкритою.То у разі коли я отримаю запрошення від воєводи,мені необхідно чекати пів року,щоб відкрити нову візу,чи необхідно відкривати нову з моменту отримання воєводського запрошення(вона зможе її якимось чином перекрити),чи мені просто можна буде в”їхати до Польщі і працювати по запрошенню до кінця терміну моєї річної візи Буду дуже вдячна за допомогу.Дякую .

  • admin:

   Доброго дня. У вас зараз річна віза 180/360 чи 360/360 — скільки днів перебування?
   Якщо закінчились дні перебування, то нею користуватись ви вже не можете, хоч яке б у вас було запрошення.
   Якщо маєте воєводське запрошення, то воно перебиває всі ці коридори. Тобто можете хоч завтра подаватись на візу по запрошенні від воєводи

 15. Василь:

  Доброго дня! підскажіть будь-ласка, мені на кордоні(польщі) дали депортацію на 6 місяців за прострочену візу не по моїй вині. Чи дадуть безпроблем після закінчення депортації робочу візу по воєводському запрошенні?

  • admin:

   Доброго дня. Точно вам ніхто не скаже — як вирішить консул. Але, теоретично, мають дати

 16. Павел:

  Добрый вечер,жду приглашение от воеводы на роботу,на какую визу подаваться виза D.Или D07.Спасибо.

  • admin:

   Доброго дня. Вам потрібно подавати документи на національну візу, якщо ви це мали на увазі.

 17. Діма:

  Доброго дня!Я б хотів запитати,в мене є воєвудське запрошення від родини,але на даний момент нема роботи,мене запрошує інша фірма на декілька місяців підписавши зі мною нову умову,я хочу дізнатися чи після закінчився з ними контракту я можу перебувати в польщі по попередньому запрошені (з якого я відкривав візу).дякую

  • admin:

   Доброго дня. Якщо його не анулюють і підтвердять, що вас знову чекають, то так

 18. Анатолій:

  В мене була національна робоча віза на 180 днів з перебуванням 180 днів,працював електромонтажником. Як мені зараз вибрати воєводське запрошення? Фірма на якій я працював їх не робить. Можливо на якусь другу фірму потрібні електрики ?

 19. Алексей:

  добрый день.могу узнать такой вопрос…работаю я на фирме в польше и они мне делают карту побыту,когда они мне сделают могу я потом от них уехать на другую роботу?не анулируют мне карту?

  • admin:

   Доброго дня. Теоретично, маєте таке право, але щоб карта не анулювалась, то вам необхідно знайти іншу роботу, щоб за вас платили податки.

 20. Льоша:

  Чи платиця податок по воёвудський визи

 21. коля:

  доброго дня. я працював в польщі по воєвудському запрошенні не був зареєстрованим і не платив податків. зараз відкриваю піврічну візу але на іншого працедавця в іншому воєводстві. чи можуть в мене бути проблеми з її отриманням? ходять чутки що якщо працюєш але не платиш податків, то на наступну візу можуть дати відмову…

 22. Paulina:

  Доброго дня! Підкажіть будь-ласка з чи можна працювати у Польщі з візою такого типу — С23 ? Дякую.

 23. Руслан:

  Добрий день в мене таке питання ,воєвудське запрошення у мене дійсне з 15.11. 2015 до 15. 11. 2016 р. і уже відкрита віза , то підскажіть мені , чи пропустять мене на кордоні якщо перші три місяці я не виїджав по цьому запрошеню . Прошу написати.

 24. Ірина:

  Добрий день! Скажіть будь-ласка, чи зможу я працювати в Польщі, якщо в мене відкрита віза шенген-бізнес в Литву на термін 180-90. Й чи зможу я після використаних днів перебування закордоном, відкрити візу D05 до Польщі.

  • admin:

   Доброго дня. Офіційно працювати не зможете. Робочу відкрити також можна.

   • Ольга:

    Доброго дня.Хотіла запитати Вас,якщо я маю запрошення від воєводи,мені можна їхати безпосередньо до консула,чи необхідно їхати у візовий центр і ставати у чергу.Я маю відкриту національну візу,але закінчилися дні перебування.І на протязі якого періоду мені дадуть дозвіл.

    • admin:

     Доброго дня. Потрібно ставати на чергу як і всі люди. Запрошення від воєводи перебиває коридори

 25. Ігор:

  Скажіть будь ласка, Польська робоча віза від вуєвуди відкрита з 12.08.2015 по 13.08.2016 на 256 днів, чи рахуються ці дні з першого вїзду в Польщу за порядком, незалежно чи я є в Україні чи в Польщі, чи ці дні можна використати з 12.08.2015 по 13.08.2016 з перервами? І чи можна зразу після закінчення цієї візи відкривати візу зі звичайним робочим запрошенням? Дякую

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

108 in 2,184