Відпочинок у Європі

Робоча віза від воєводи

Різновидом польської робочої візи типу D є польська робоча національна віза, яка видається на основі запрошення від воєводи (D 07). Даний тип візи передбачає перебування на території Польщі протягом усього року (360/360).

Робоча віза від воєводи

Робоча віза від воєводи

Виходячи з умов шенгенської угоди, якщо ви є власником польської робочої національної візи, то вам надається можливість відвідувати різні культурні місця країн, що входять в Шенгенську зону і без проблем відпочивати на мальовничих курортах даних країн протягом 90 днів в півріччі.

Але, зважаючи на те, що всередині шенгену чітких кордонів немає, то наші громадяни умудряються перевищити 90-дневний ліміт. Наступний раз при подачі на візу, у консульстві ніяк не можуть побачити чи людина дійсно провела весь час у Польщі чи була весь термін у Європі.

Важливою особливістю воєводського запрошення є те, що консульство не має права відмовити вам у видачі візи, отримавши дане запрошення, оскільки консул підпорядковується воєводі. Звичайно, якщо зезволення є справжнім.

Перевага польської робочої національної візи типу D в тому, що ви можете без проблем перевозити з собою різні речі, обладнання, сумки і т.д., оскільки метою вашої поїздки є робочий візит.

Також, варто зазначити, що по національній візі у Польщу – чи то по зезволенню, чи простому освядченню, чи відкриваючи студентську візу консульський збір не сплачується.

Якщо вам потрібна допомога у відкритті візи, можете звернутися до нас і ми вам допоможемо.

Статті по темі:

308 Кментарів до Робоча віза від воєводи

 1. Руслан:

  Добрий вечір.Маю запрошення від воєвуди на 2 роки з правом перебуванням 365 днів з зарпллатою 1800 зл ,скільки податку повинен я заплатити щоб продовжити ще на 1 рік?

  • admin:

   Добрий вечір, вам потрібне просто підтвердження від працедавця, що ви у нього ще маєте працювати.

 2. Ольга:

  Доброго дня,ми з чоловіком чекаємо на запрошення від воєводи і хочемо забрати з собою дитину, 2 рочки, в кол центрі нам кажуть,що на дитину теж має бути такий дозвіл від воєводи,а на тій фірмі де ми зараз працюємо нічого про це не знають,може ви нам підскажете де і як це правильно зробити,Шенген віза для нас не вихід,бо нема з ким дитину залишити під час коридору=(

  • admin:

   Доброго дня. Я такого не робив, то неможу підсказати… Може хтось з відвідувачів щось підскаже…

 3. ірина:

  доброго дня,де беруть бланки для освячення,на якій умові бути краще щоб виробити карту побуту о делу чи о праці?

 4. саша:

  Підкажіть :в мене віза С шенген відкрита 2.10.14 до 1.10.16.виїзд був з 7.10.14 по 18.12.14( 72 дні) коли я можу виїхати знову на 90 днів?

 5. Иван:

  Доброго дня! якщо є 3-річне запрошення від воєвуди, чи потрібно ставати на чергу?

 6. Віталій:

  Доброго дня. Я в Польщі перший раз. Маю робочу візу на рік з коридором на 180 днів. Працюю офіційно (Маю дозвіл від повітового ужонду праці). 180 днів закінчується, а коридор залишається. Чи може мій працедавець продовжити мені робочу візу на території Польщі без мого повернення додому? Якщо можна то які документи і протягом якого часу мій працедавець повинен подати. Дякую.

 7. Альона:

  Добрий вечір?0!! Підкажіть Пожалуста вартість річної робочої візи робочої від вас? Дякую

 8. Ольга:

  Доброго дня! В мене віза з 08.11.2014 по 07.04.2015. КОЛИ Я ЗМОЖУ ЗНОВ ВІДКРИВАТИ ВІЗУ РОБОЧУ І ВИЇЖАТИ ДО ПОЛЬЩІ?

 9. Андрій:

  Добрий день скажіть я відкриваю перший раз візу термін її дії 90 днів чи більше

  • admin:

   Добрий день. Залежно від типу візи. Уточніть!

   • степан:

    Хочу сделать воевудську визу хотелось бы знать как часто в течении года я смогу пересекать украинско-польскую границу?

 10. Оксана:

  Доброго дня!!! В мене робоча віза по воєводському запрошеню,якщо я захочу поміняте місце роботи і мені скасують запрошеня. Небуде ніяких проблем якщо на новій роботі мені зроблять нове запрошеня? Візу на цій основі неможуть скасувати

 11. Віталій:

  Доброго дня. Підкажіть будь ласка скільки часу дійсне воєводське запрошення. Якщо в запрошені пише що воно з 15 квітня, то до якого числа я можу подоти на візу?

 12. Оксана:

  Скільки часу потрібно на виготивлення запрошення від воєвуди на робочу візу?

 13. Наталя:

  Куди можу звенутися із питанням по депорту. У 2008 мала річний депорт, сказали що ануляція візи, не дочелалася закінчення зробили новий паспорт. По ньому відкрили 4 візи на 5 отримала депорт на 3 роки. Як виязнилося мені змінили одну букву у прізвищі і це потягнуло нібито навмисне. Зараз термін закінчується, однак дати на печатці і в самих документах у 2 місяці. І чи потрібно змінювати паспорт?

 14. ирина:

  У меня зазволение от воеводи на неделе буду подавать документи на визу.Страховку сделали только на четире месяца сказали что этого достаточно для такой визи.спасибо

 15. микола:

  Доброго Дня, Вмене робоча віза по воєвудському запрошенню.якщо мені онулюють запрошення чи можу я працювати на новій роботі

 16. Вячеслав:

  Доброго дня, в мене робоча віза типу D 170/360 термін дії візи закінчується 20.07.2015 чи можу я зможу подати документи раніше на пару днів на Україні наприклад 15.07.2015 на воєводську візу? Які потрібно мати при собі документи для подачі на воєводську візу в Києві?

 17. Ірина:

  Добрий день.Маю запрошення видане 20 жовтня 2014 року на роботу з 15 червня 2015 по 15 грудня 2015.Скажіть чи можна зараз по ньому подавати документи на відкриття візи типу Д?.Чи потрібно мені на цю візу підтверджуючі фінансові документи(довідка з роботи чи кредитні картки тощо)?дуже дякую.

 18. степан:

  Хочу сделать воевудську визу хотелось бы знать как часто в течении года я смогу пересекать украинско-польскую границу?

 19. Вячеслав:

  Доброго дня, в мене робоча віза типу D 170/360 термін дії візи закінчується 20.07.2015 чи можу я зможу подати документи раніше на пару днів на Україні наприклад 15.07.2015 на воєводську візу? Які потрібно мати при собі документи для подачі на воєводську візу в Києві? дякую

 20. Олександр:

  Доброго дня маю робочу візу категорії D і вона закінчується якою візою можна перебити піврічний коридор?

 21. Валентина:

  Добрий день, скажіть будь ласка, де в Польщі можна купити річну робочу візу від воєводи і скільки вона коштує. І ще, якщо можна її купити, то за скільки часу вона видається. Чи можна отримати її на руки перед від’їздом на Україну, щоб по приїзді відразу мати можливість подати документи до візового центру.

 22. Назар:

  Добрий день. Маю Кілька притань. В мене робоча віза типу D 180/180, і мені зробили воєвуське запрошення, чи потрібно їхати в Україну, щоб робит нову візу? Чи можна буде перебувати в Польщі по закінченні візи.

 23. роман:

  добрий день допоможіть будьласка!я подав документи на воєвудську візу на тереторії польші (в познані) мені поставили печатку в паспорт з датою подання документів але я був змушений поїхати на україну недочикавшись візи.чи можу я перетнути кордон по тій печатці щоби получити візу,.чи я можу отримати візу на тереторії україни???попередньо вдячний за відповідь!!!

 24. Максим:

  Маю польську робочу візу на 158 днів,закінчується 20 вересня,під скажіть будь ласка коли краще робити воєводську візу якого місяця?
  І чи після воєводської візи які візи можна відкрити наступні?
  Дякую!

 25. Олександр:

  Доброго дня. Маю шенген С04 до 2016 року. Закінчились дні перебування(90/180). Чи можу я їхати до Польщі по запрошенні робочому, чи воеводи по цій візі, чи аналювати візу і відкривати робочу D? (офіційно працюю, є всі документи і запрошення).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

106 in 2,698