Відпочинок у Європі

Робоча віза від воєводи

Різновидом польської робочої візи типу D є польська робоча національна віза, яка видається на основі запрошення від воєводи (D 07). Даний тип візи передбачає перебування на території Польщі протягом усього року (360/360).

Робоча віза від воєводи

Робоча віза від воєводи

Виходячи з умов шенгенської угоди, якщо ви є власником польської робочої національної візи, то вам надається можливість відвідувати різні культурні місця країн, що входять в Шенгенську зону і без проблем відпочивати на мальовничих курортах даних країн протягом 90 днів в півріччі.

Але, зважаючи на те, що всередині шенгену чітких кордонів немає, то наші громадяни умудряються перевищити 90-дневний ліміт. Наступний раз при подачі на візу, у консульстві ніяк не можуть побачити чи людина дійсно провела весь час у Польщі чи була весь термін у Європі.

Важливою особливістю воєводського запрошення є те, що консульство не має права відмовити вам у видачі візи, отримавши дане запрошення, оскільки консул підпорядковується воєводі. Звичайно, якщо зезволення є справжнім.

Перевага польської робочої національної візи типу D в тому, що ви можете без проблем перевозити з собою різні речі, обладнання, сумки і т.д., оскільки метою вашої поїздки є робочий візит.

Також, варто зазначити, що по національній візі у Польщу – чи то по зезволенню, чи простому освядченню, чи відкриваючи студентську візу консульський збір не сплачується.

Якщо вам потрібна допомога у відкритті візи, можете звернутися до нас і ми вам допоможемо.

Статті по темі:

308 Кментарів до Робоча віза від воєводи

 1. Андрій:

  Доброго дня.
  Скажіть будь-ласка як зробити запрошення від воєводи і скільки воно коштуватиме?

 2. Сергій:

  Добридень. Маю 5 річну журн візу. Хочу працювати в Польщі, для чого відкрити робочу нац візу. У візовому центрі мені сказали, що у такому разі буде скасована віза 5 річна. Це правда? А як цього уникнути? А якщо я працюватиму у сфері культури чи у медіа це теж передбачає робочу візу? У мене мета видання 08

 3. Коля:

  Доброго вечора! чи потрібно ставати на воєвудську візу на чергу у візвовий центр?

 4. Анна:

  Доброго дня! Підкажіть будь ласка, якщо я матиму запрошення дозволене воєводою з 24-29 грудня 2014р, то яку візу можна відкривати, чи можна національну?

 5. Олена:

  Доброго дня, скажіть чи потрібно у Польщі маючи робочу або воєводську візу реєструватися на поліції за місцем проживання?

 6. Костя:

  Доброго дня,у мене віза (180/360) пробуваю в польші по ній 170 днів,закінчується 27.05 2015. чи можу подавати знову на візу з 1.01.2015 року? І яка саме мені потрібна? Чи тільки річне запрошення,чи може бути знову на 180?

 7. Олена:

  Доброго дня! Маю до Вас таке запитання:як можна провірити чи воєвудське запрошення є не підроблене? Купила я таке запрошення,але в ньому не було вказано номер тел.фірми. попросила позвонити туда,а дівчина відповіла,що вони відповідають не на всі номера. Що це за фірма! В результаті маю відмову. Хочу зараз робити візу повторно,але потребую пораду щоб знову не помилитися

 8. Віктор:

  Доброго дня. Скажіть будь-ласка. Маю запрошення на роботу в Польщу. Паспорт чистий. Хотів їхати, але взнав таку річ, що якщо мав в паспорті робочу візу то потім можуть не відкрити туристичну візу в США, або Англію. (реальний приклад знайомого він подавав на туристичну візу в Англію на 6 місяців разом з другом. Другові відкрили (паспорт був чистим), а моєму знайомому не відкрили мав пробиту робочу візу)

 9. коля:

  Добрий день скаж1ть будь ласка я подав документи на воеводу але 11ще неотримав а в1за вже зак1нчилась тай роботи немае чи можу я ви1хати на укра1ну по штамп1 який поставили щоб дочекатись карту?

 10. Доброго дня, скільки коштуватиме зазовлення від воєводи, і скільки часу це займе))? У мене національна трудова віда (D) дійсна до першого червня 2015

 11. Денис:

  Підскажіть,а крім воєводськоі візи можна перекрити коредор шенгенкою?

 12. Тетяна:

  Добрий день! Скажіть де і як можна отримати воєводське запрошення і скільки воно коштує? Якщо в мене паспорт чистий, чи можуть мені відкрити перший раз воєводську візу?

  • admin:

   Доброго дня. Можете отримати і в чистий паспорт. Ціну уточняйте по телефонах

 13. юрий:

  добрий день. воєводське запрошення з 15.01.2015р. візу відкрию десь в березні. поїхати хочу в середині квітня,робота тільки починається. чи будуть проблеми на кордоні через великий проміжок часу. якщо так , то як правильно зробити.

 14. Myroslava:

  Доброго вечора.У мене дійсна гостьова національна віза 91/365,дійсна до 15,11.2015 року,після того як я використаю всі дні, чи зможу відкрити робочу типу д, чи потрібно анулювати попередню візу ? Буду вдячна за відповідь

 15. инна:

  доброго дня. чи зезволення типу А має якісь конкретні терміни на подачу для отримання візи.дякую

 16. Олеся:

  Доброго дня! в мене зара робоча віза звичайна річна з правом перебування в Польші 177 днів,хачу відкрити польську воєводську візу,цікавить скільки коштує?і цікавить з візою робочою від воєводи я можу поїхати,італія,германия,гига,якщо мене на машині зупинить міліція любої країни не датуть мені депорта,чи штрафа? тойсть чи можливо на воєводській кататися по країнах європи?

 17. Соломія:

  Добрий день!В мене з чоловіком піврічна робоча віза і зараз хочем робити запрошення від воєводи чи обовязково їхати на Україну щоб відкрити візу чи можна її якось продовжити в Польщі?

 18. Соломія:

  А як можна продовжити візу щоб не виїжати з Польщі?

  • admin:

   Візу можна подовжити за кордоном тільки по стану здоров»я (операція, важка хвороба) і то на кілька днів. Так, що — Потрібно їхати на Україну!

 19. марина:

  Доброго дня! Маю польську візу з коридором до 01.05.2015 року категорії D,всі дні перебування у шенген зоні використала, що потрібно зробити щоб знову виїхати в Польшу. І чи є якісь інші варіанти крім запрошення від воєводи?

 20. хабік:

  в мене віза від воєводи…..чи можу я її анолювати простим робочим запрошення???

  • admin:

   її не потрібно анульовувати, якщо у вас віза від воєводи, а запрошення немає десь, то берете просте освядчення і їдете по тій візі.

 21. Слава:

  Привіт))) скажіть якою візою я можу перекрити робочу польську візу яка уже закінчилась, щоб не чекати 180 днів на Україні…???

  • admin:

   Привіт, візою на основі гостьового запрошення, або на основі гостьового запрошення.

 22. Доброго дня !!! скажіть якою візою я можу перекрити робочу польську візу яка уже закінчилась, щоб не чекати 180 днів на Україні…???

 23. Мар'яна:

  Доброго дня.Якщо я зареєстрована на візу категорії D,я можу подавати документи на візу з запрошенням від воєводи,чи тільки з звичайним робочим.

  • admin:

   Доброго дня. Можете подавати документи з будь-яким запрошенням на національну візу.

 24. Аня:

  Доброго дня!
  В мене робоча віза типу D,від 22.07.14 по 19.12.14 на 151 день.
  Я маю запрошення на роботу від 09.02.15 по 09.08.15 р.
  1) Чи можу я відкрити ще одну візу типу D в березні-квітні цього року, чи аж з 22.07.2015?
  2) Якщо запрошення на роботу дійсне до 09.08.15, то в анкеті мені вказувати цю дату,як дату кінцевого перебування,чи можна просити візу до кінця року (або на рік)?
  Наперед вдячна

  • admin:

   Доброго дня. Якщо ви всі дні використали, то наступну візу таку ж зможете відкрити з першого вїзду через рік. Якщо не всі дні використали то зможете просити візу на залишок днів (180 — дні що використали = на скільки днів просити)

 25. Руслан:

  Доброго дня. Останнiм часом почали робити воеводськi запрошення на 2 роки. Чи мають вони вiдмiннoстi вiд рiчного запрошення.Дякую!

  • admin:

   Доброго дня. Їх і раніше багато хто робив. Просто на наступний рік вам не потрібно знову робити таке запрошення а при наявності підтвердження від працедавця зможете відкрити знову воєводську візу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

106 in 1,506