Відпочинок у Європі

Робоча віза від воєводи

Різновидом польської робочої візи типу D є польська робоча національна віза, яка видається на основі запрошення від воєводи (D 07). Даний тип візи передбачає перебування на території Польщі протягом усього року (360/360).

Робоча віза від воєводи

Робоча віза від воєводи

Виходячи з умов шенгенської угоди, якщо ви є власником польської робочої національної візи, то вам надається можливість відвідувати різні культурні місця країн, що входять в Шенгенську зону і без проблем відпочивати на мальовничих курортах даних країн протягом 90 днів в півріччі.

Але, зважаючи на те, що всередині шенгену чітких кордонів немає, то наші громадяни умудряються перевищити 90-дневний ліміт. Наступний раз при подачі на візу, у консульстві ніяк не можуть побачити чи людина дійсно провела весь час у Польщі чи була весь термін у Європі.

Важливою особливістю воєводського запрошення є те, що консульство не має права відмовити вам у видачі візи, отримавши дане запрошення, оскільки консул підпорядковується воєводі. Звичайно, якщо зезволення є справжнім.

Перевага польської робочої національної візи типу D в тому, що ви можете без проблем перевозити з собою різні речі, обладнання, сумки і т.д., оскільки метою вашої поїздки є робочий візит.

Також, варто зазначити, що по національній візі у Польщу – чи то по зезволенню, чи простому освядченню, чи відкриваючи студентську візу консульський збір не сплачується.

Якщо вам потрібна допомога у відкритті візи, можете звернутися до нас і ми вам допоможемо.

Статті по темі:

308 Кментарів до Робоча віза від воєводи

 1. Галина:

  Доброго дня.Скажіть,будь ласка,у мене польська національна віза з 30.03.13 по 30.11.13 на 150 днів, я використала 149,зараз чекаю на запрошення від воєводи,чи можу я подавати документи на візу до закінчення цього терміну, маю на увазі 30.11.13 і чи перекриває воєвудська віза попередні візи, враховуючи те, що вона також тип Д?Дякую.

  • admin:

   Доброго дня! Так, запрошення від воєводи перекриває всі коридори, можете подавати документи раніше.

   • роман:

    добрий день допоможіть будьласка!я подав документи на воєвудську візу на тереторії польші (в познані) мені поставили печатку в паспорт з датою подання документів але я був змушений поїхати на україну недочикавшись візи.чи можу я перетнути кордон по тій печатці щоби получити візу,.чи я можу отримати візу на тереторії україни???попередньо вдячний за відповідь!!!

 2. Людмила:

  Доброго дня!Скажіть будь-ласка після закінчення воєводської візи,коридор цієї візи перекривається якоюсь іншою чи ні?

 3. Андрій:

  Cкажіть будь-ласка, як що у мене дійсна віза типу С іще пару місяців, то чи можу я подавати документи на отримання візи типу А (360/360 днів), чи потрібно чекати на завершення візи С?

  • admin:

   Ви можете подаватись на візу катигорії Д (360/360 воєводську) — вона перебиває коридор.

 4. Людмила:

  Наступну лише Воєводську чи не важливо яку?

 5. Наталія:

  Доброго дня.Скажіть будь будь-ласка, якщо у мене є воєвудська віза від одного роботодавця, чи можу я працювати в іншого? Дякую.

  • admin:

   Доброго дня! Так, але вам потрібно щоб він зробив на вас хоча б освядчення, ну і звичайно умову о праці чи умову о дєлу (щоб це було офіційно).

 6. давідов сергій:

  Доброго дня.Скажіть будь ласка, чи обов»язково перетинати кордон через 90днів перебування в шенген зоні, якщо в мене пол.робоча віза на рік?-Дякую.

 7. Христина:

  скажіть будь ласка,якщо я поїду на роботу у Польщу до іншого роботодавця,а запрошення річне(від воєводи)від іншого.Цей роботодавець може її анулювати?якщо так то що мені загрошуе на кордоні?

 8. misza:

  u mene wiza kat.c. dijsna do 31.03.2014 czas pobytu do 2.03.2014 czy mozna wyroblaty robocze zaproszenia do 31.03 2014

 9. мирослава:

  Скажіть будь-ласка, маю візу категорії Д(180/360)чи можу поїхати на роботу в Польщу на 2 місяці,а через 2,5 місяці ще раз на 4 місяці?

 10. Marta:

  Доброго дня…Скажіть будь-ласка чи можна відкривати воєводську візу 3 рази підряд???

 11. валентина:

  доброго дня скажить будь ласка скильки часу потрибно чекати на запршення вид вэводи?

 12. Вікторія:

  Скажіть будь ласка,чи можуть відкрити мені таку візу з дитиною (дитині 1 рік)..Дякую..)

  • admin:

   Якщо поляк дасть підтвердження, що він не проти дитини і ви взмозі її обезпечувати то можна дитині також відкрити візу.

 13. Ілона:

  Доброго дня.
  1.у мене віза типу D студенстька. Чи маю я право мати візу робочу від воєводи?
  2.Віза закінчується 30.06.14, коли найшвидше можна поїхати додому шоб відкрити воєводську?
  дякую

  • admin:

   Доброго дня!
   1. Якби у вас було запрошення від воєводи, то не впевнений що потрібно було анульовувати студенську візу — напевно можна було б працювати, але мати це запрошення і якись договір про те що ви працевлаштовані.
   2. Якщо у консульстві дозволять її анулювати то відкрити візу по воєводському запрошені можна одразу, якщо ні — то можете зараз подавати документи і просити візу з 01,07,2014. Незнаю як студенську візу, але всі інші воєводське запрошення перебиває.
   Тукож, будьте уважні — зараз великі черги і проблеми з реєстрацією, то подбайте про це завчасно.

 14. Роман:

  Доброго дня! В мене робоча віза від воєводи. Зараз роботи немає! Скажіть, будь ласка, чи можу я їздити на закупи по цій візі і як часто?

 15. Юрій:

  доброго дня. У мене віза с04, закінчується 21.08.2014. Хочу відкрити D ВІД ВОЄВОДИ.Але мене попередили, що запрошення дійсне тільки три місяці, і при перетині кордону можуть бути проблеми, і треба знову поновлювати запрошення. Внесіть ясність.Дякую.

 16. марія:

  Добрий день!
  Маю робочу візу 180/180, тобто без коридору. Коли можна відкривати наступну візу, після 180 днів чи 360?

  • admin:

   Доброго дня. Наступна віза відкривається по закінчені коридору, який рахується з першого в»їзду на рік

 17. Ольга:

  Доброго дня.
  В мене відкрита польська робоча віза, але на жаль людина яка давала запрошення на роботу не може зараз мене прийняти, чи можу я з цією візою поїхати в італію відвідати знайомих?

 18. Sasha:

  доброго дня, чи може хтось мени порадити знаему людину через яку я можу дистати запрошення вид воеводи?дякую

 19. Ірина:

  Доброго дня, скажіть, будь-ласка, чи обов’язково, маючи візу від воєводи, повертатися в Україну кожні 90 днів?

  • admin:

   Доброго дня. Маючи візу від воєводи ви маєте право безвиїздно знаходитись у Польщі весь термін візи (зазвичай, 365 днів)

 20. Викторія:

  Доброго дня, мій знайомий із Узбекистану має можливість зробити воєводське запрошення і використати його щоб просто перетнути кордон та поступити в університет. По закінченню чи можливо виробити студентську візу, якщо буде документ з цього університету, що він являється студентом ? Дякую на перед за відповідь:)

 21. maks:

  Добрий день!!! Після воєвудської візи можна просту робочу відкрити? Не прийдеться чекати якийсь час?

 22. Вася:

  воєводське запрошеня коштує

 23. Галина:

  Доброго дня!У мене відкрита діюча віза на запрошення від воєводи з 13.11.2013 по 31.10.2014.В Польщі я перебувала до 31серпня 2014.Зараз я знаходжуся в Україні та мені потрібно на декілька днів поїхати до Польщі на закупи.Скажіть,будь ласка,чи можу я з даною візою це зробити,якщо мета перебування не відповідатиме відкритій візі і чи не виникне у мене проблем при перетині кордону, якщо я не їду на роботу,а лише на 3 дні зробити покупки.Велике дякую.

  • admin:

   Доброго дня. Думаю проблем немає бути. Звичайна, бажано вам казати, що їдете на роботу.

 24. Dfkthsq:

  Доброго дня,у мене робоча віза 180/360 і уже 180 днів пройшло,скажіть будьласка,чи потрібно мені чекати поки пройде коридор ще 180 днів,а потім подавати на робочу візу від воєводи 360/360??допоможіть будьласка в цьому питанні

  • admin:

   Доброго дня. Якщо у вас вже є запрошення — можете подавати документи одразу на візу, оскільки запрошення від воєводи перебиває коридор

 25. Luba:

  добрий день. мене цікавить скільки коштує річне запрошення і як його придбати. і будь ласка поясніть що таке освячення.

  • admin:

   Добрий день. Освядчення — це просте робоче запрошення на 6 місяців. З приводу вартості запрошення від воєводи скористайтесь телефонами на сайті.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

106 in 1,102