Відпочинок у Європі

Робоча віза від воєводи

Різновидом польської робочої візи типу D є польська робоча національна віза, яка видається на основі запрошення від воєводи (D 07). Даний тип візи передбачає перебування на території Польщі протягом усього року (360/360).

Робоча віза від воєводи

Робоча віза від воєводи

Виходячи з умов шенгенської угоди, якщо ви є власником польської робочої національної візи, то вам надається можливість відвідувати різні культурні місця країн, що входять в Шенгенську зону і без проблем відпочивати на мальовничих курортах даних країн протягом 90 днів в півріччі.

Але, зважаючи на те, що всередині шенгену чітких кордонів немає, то наші громадяни умудряються перевищити 90-дневний ліміт. Наступний раз при подачі на візу, у консульстві ніяк не можуть побачити чи людина дійсно провела весь час у Польщі чи була весь термін у Європі.

Важливою особливістю воєводського запрошення є те, що консульство не має права відмовити вам у видачі візи, отримавши дане запрошення, оскільки консул підпорядковується воєводі. Звичайно, якщо зезволення є справжнім.

Перевага польської робочої національної візи типу D в тому, що ви можете без проблем перевозити з собою різні речі, обладнання, сумки і т.д., оскільки метою вашої поїздки є робочий візит.

Також, варто зазначити, що по національній візі у Польщу – чи то по зезволенню, чи простому освядченню, чи відкриваючи студентську візу консульський збір не сплачується.

Якщо вам потрібна допомога у відкритті візи, можете звернутися до нас і ми вам допоможемо.

Статті по темі:

308 Кментарів до Робоча віза від воєводи

 1. юльчік:

  Добрий вечір.У мене зараз національна робоча віза. на 180 днів я вже всі дні вибула маю коридор до серпня 2017.Пані відкрила мені воєводське запрошення якщо подавати зараз на візу вона перекриє цей коридор.

 2. Ігор:

  Доброго вечора, підкажіть будьласка маю візу 360/360 по запрошенню непрацював працюю в другій фірмі. При влаштуванні на фірму видали освядчення зараз подав документи на карту, але за місяць часу закінчується освядчення а віза ще дійсна. Чи можуть виписати ще одне на пів року і чи я зможу продовжити працю надалі.

 3. Віка:

  Доброго дня. Маю воєвудську візу. Влаштувалася через іншу фірму на роботу й вони переробили запрошення під себе на піврічне. Чи можу я ще раз змінити роботу?

 4. Ання:

  Купила воєводське запрошення на 3 роки в Україні,працюю на інші фірмі,фірма запрошення не переробила,скільки часу я можу знахрдитись в Прльші і правда що потім мене очікує коридор в пів року оскілтки я працювала в іншого роботодавця

 5. Ання:

  Купила воєводське запрошення на 3 роки в Україні,працюю на інші фірмі,фірма запрошення не переробила,скільки часу я можу знаходитись в Польші і правда що потім мене очікує коридор в пів року оскільки я працювала в іншого роботодавця,вiза річна

 6. Оксана:

  Добрий день
  Маю запрошення від воеводи на 3 роки, візу 365днів дійсна до 11.02.17
  Там не працювала
  Повертаючись додоми можуть виникнути проблеми з запрошенням?

 7. Аня:

  Якщо віза 365 днів
  Чи можу я цей рік бути в Польщі,а повернутись на Україну лише по закінченню візи

 8. Оксана:

  Як Правельно вирахувати дні ,щоб не просрочити візу
  Як зрозуміти скільки днів коридор?

 9. Наталя:

  Доброго вечора,у мене воєвудська віза,скільки часу я може працювати в ішій фірмі?

 10. Lera:

  У мене віза на 331 день. Надана від воєводи. Чи можу я їїаналюватм ,зробити нову піврічну одразу? До того була на пів року. Чи не треба буде чекати В україні 6 місяців, щоб поїхати знову???? Справа і В тому, що виходжу заміж і хочу змінити всі документи.

 11. Уляна:

  Маю візу робочу на рік…виїхала додому на певний час, які потрібно документи на кордоні щоб заїхати ще раз по цій візі…немаю запрошення загубила..думаю чи можна без запрошення заїхати..

 12. Олена:

  Маю візу відкриту по воєвудському запрошенні. Працювала в іншого роботодавця пів року. Чи можу я далі працювати на чорно по тому воєвудському? Воно не анульоване , бо питала .

 13. Катя:

  Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи можна їхати працювати на завод від якого в мене воєвудська віза, але через іншу фірму працевлаштовуватись?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

104 in 0,740