Відпочинок у Європі

Робоча віза від воєводи

Різновидом польської робочої візи типу D є польська робоча національна віза, яка видається на основі запрошення від воєводи (D 07). Даний тип візи передбачає перебування на території Польщі протягом усього року (360/360).

Робоча віза від воєводи

Робоча віза від воєводи

Виходячи з умов шенгенської угоди, якщо ви є власником польської робочої національної візи, то вам надається можливість відвідувати різні культурні місця країн, що входять в Шенгенську зону і без проблем відпочивати на мальовничих курортах даних країн протягом 90 днів в півріччі.

Але, зважаючи на те, що всередині шенгену чітких кордонів немає, то наші громадяни умудряються перевищити 90-дневний ліміт. Наступний раз при подачі на візу, у консульстві ніяк не можуть побачити чи людина дійсно провела весь час у Польщі чи була весь термін у Європі.

Важливою особливістю воєводського запрошення є те, що консульство не має права відмовити вам у видачі візи, отримавши дане запрошення, оскільки консул підпорядковується воєводі. Звичайно, якщо зезволення є справжнім.

Перевага польської робочої національної візи типу D в тому, що ви можете без проблем перевозити з собою різні речі, обладнання, сумки і т.д., оскільки метою вашої поїздки є робочий візит.

Також, варто зазначити, що по національній візі у Польщу – чи то по зезволенню, чи простому освядченню, чи відкриваючи студентську візу консульський збір не сплачується.

Якщо вам потрібна допомога у відкритті візи, можете звернутися до нас і ми вам допоможемо.

Статті по темі:

306 Кментарів до Робоча віза від воєводи

 1. юльчік:

  Добрий вечір.У мене зараз національна робоча віза. на 180 днів я вже всі дні вибула маю коридор до серпня 2017.Пані відкрила мені воєводське запрошення якщо подавати зараз на візу вона перекриє цей коридор.

 2. Ігор:

  Доброго вечора, підкажіть будьласка маю візу 360/360 по запрошенню непрацював працюю в другій фірмі. При влаштуванні на фірму видали освядчення зараз подав документи на карту, але за місяць часу закінчується освядчення а віза ще дійсна. Чи можуть виписати ще одне на пів року і чи я зможу продовжити працю надалі.

 3. Віка:

  Доброго дня. Маю воєвудську візу. Влаштувалася через іншу фірму на роботу й вони переробили запрошення під себе на піврічне. Чи можу я ще раз змінити роботу?

 4. Ання:

  Купила воєводське запрошення на 3 роки в Україні,працюю на інші фірмі,фірма запрошення не переробила,скільки часу я можу знахрдитись в Прльші і правда що потім мене очікує коридор в пів року оскілтки я працювала в іншого роботодавця

 5. Ання:

  Купила воєводське запрошення на 3 роки в Україні,працюю на інші фірмі,фірма запрошення не переробила,скільки часу я можу знаходитись в Польші і правда що потім мене очікує коридор в пів року оскільки я працювала в іншого роботодавця,вiза річна

 6. Оксана:

  Добрий день
  Маю запрошення від воеводи на 3 роки, візу 365днів дійсна до 11.02.17
  Там не працювала
  Повертаючись додоми можуть виникнути проблеми з запрошенням?

 7. Аня:

  Якщо віза 365 днів
  Чи можу я цей рік бути в Польщі,а повернутись на Україну лише по закінченню візи

 8. Оксана:

  Як Правельно вирахувати дні ,щоб не просрочити візу
  Як зрозуміти скільки днів коридор?

 9. Наталя:

  Доброго вечора,у мене воєвудська віза,скільки часу я може працювати в ішій фірмі?

 10. Lera:

  У мене віза на 331 день. Надана від воєводи. Чи можу я їїаналюватм ,зробити нову піврічну одразу? До того була на пів року. Чи не треба буде чекати В україні 6 місяців, щоб поїхати знову???? Справа і В тому, що виходжу заміж і хочу змінити всі документи.

 11. Уляна:

  Маю візу робочу на рік…виїхала додому на певний час, які потрібно документи на кордоні щоб заїхати ще раз по цій візі…немаю запрошення загубила..думаю чи можна без запрошення заїхати..

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

78 in 0,828