Відпочинок у Європі

Як зареєструватися в візовому центрі Польщі?

Всі ми любимо подорожувати, або наступає час, коли потрібно їхати на роботу. Але складнощі з отриманням всіх необхідних для законної подорожі документів часто примушують замислитися над тим, чи дійсно ми готові пройти через всі бюрократичні перешкоди.

Як зареєструватися в візовому центрі Польщі?

Як зареєструватися в візовому центрі Польщі?

Пропонуємо вашій увазі інструкцію отримання візи в Польщу — розуміння механізму отримання цієї візи вбереже вас від помилок, які роблять новачки в справі оформлення віз.

Для тих, хто перший раз планує реєструватись у візовому центрі, або давно цього не робив, повідомляємо, що змінилась процедура реєстрації. Зараз потрібно спочатку оплатити візовий збір, а потім здійснювати реєстрацію, а не навпаки.

Щоб оплатити візовий збір, вам потрібно мати з собою український і закордонний паспорт. Без людини оплатити візовий збір може тільки хтось із подружжя за наявністю обох паспортів і свідоцтва про одруження. Візовий збір сплачується у розмірі 18,5 євро у двох банках – ІдеаБанк і КредоБанк. Від оплати візового збору ніхто не звільняється.

Реєстрація в візовий центр на сайті

Всі стикаються з такою помилкою, як невірне рішення спочатку зібрати повний пакет всіх необхідних документів, а вже потім подати заявку на отримання візи. Вступати потрібно таким чином: спочатку подати заявку, а вже потім організовувати збір документів.

Найбільша кількість польських віз видається саме українцям — у зв’язку з цим призначати дату подачі документів потрібно не пізніше, ніж за 2-3 місяці до планованої поїздки. Зробити це можна прямо по телефону за допомогою оператора візового центру або на сайті.

Враховуйте також і те, що вільні місця на найближчий період часу можуть бути відсутніми — охочих отримати візу до Польщі нереально багато.

Щоб зареєструвати себе на візу через сайт візового центру потрібно виконати ряд дій:

 • Зайти на сайт візового центру (polandvisa-ukraine.com)
 • Вибрати пункт «ПРИЗНАЧИТИ ДАТУ ТА ЧАС ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ»
 • Потім натиснути на посилання «Натисніть тут» для призначення дати подачі документів
 • У вікні, що відкрилося вибираємо «Призначити дату подачі документів»
 • Далі вибираємо потрібний нам візовий ценр і пункт «Подача документів» та тиснемо «Підтвердити»
 • Вказуємо кількість заявників, кількість дітей, вводимо контрольне зображення, вибираємо тип візи (національна, шенгенська, шенгенська туристична) і натискаємо «Підтвердити»
 • Якщо все склалося добре і є в наявності вільні місця, то вводимо код оплати візового збору (якщо ні — то повертаємось до початку)
 • Далі вводимо емейл, пароль і переходимо до заповнення невеличкої анкети
 • Заповнивши анкету, переходимо до вибору дати, потім вибираємо годину на яку можна буде прийти у візовий центр
 • Якщо все пройшло успішно, то перед вами з’явиться інформація про вашу реєстрацію (дата, час, фамілія, ім’я, реєстраційний номер та купа бюрократичної писанини), яку потрібно скопіювати собі на комп’ютер. Дублікат мають вислати вам на пошту

З реєстраційними даними і рештою документів, необхідних на конкретний тип візи, ви маєте з’явитись у візовому центрі на вказані дату і час. Бажано завчасно придбати страхівку для візи, оскільки у візовому центрі вона коштує набагато більше.

Заповнення анкети на сайті візового центру

Перед вами буде стандартна анкета, як і при отриманні будь якої необхідної шенгенської візи. На заповнення цієї анкети у вас буде небагато часу — якщо ви не встигнете вчасно заповнити анкету протягом відведеного часу, то ваша анкета буде анульована, або хтось займе дату раніше вас.

Анкету потрібно заповнювати латинськими літерами. Тому підготуватися до заповнення анкети потрібно заздалегідь, уточнивши правильне написання всіх своїх паспортних даних, інакше віза до Польщі може бути відкрита не вам, а комусь іншому. Тобто, у вас можуть не прийняти документи.

Як стати на чергу по телефону?

У будь-якого українського громадянина є можливість залишити заявку на отримання польської візи. Для цього необхідно:

 • Зателефонувати в колл-центр візового центру (телефони візового центру Польщі: 044 5945496, 032 2351776, 032 2424564, 050 1179053, 067 3430480, 093 1755503)
 • Додзвонитись, попередньо підготувавши свої паспортні дані і код оплати візового збору.
 • У тоновому наборі вибрати консульський округ до якого ви маєте подавати документи.
 • Назвати оператору код візового збору, свої паспортні дані, включаючи офіційну прописку та решту інформації, яку вас будуть розпитувати.
 • Назвати тип бажаної візи, кількість заявників (родичі мають право реєструвати не тільки себе, але також і інших членів сім’ї).

Після того, як оператор візового колл-центру внесе всі необхідні дані в базу, вам буде названий реєстраційний номер і дата вашого візиту до візового центру. Цей реєстраційний номер необхідно буде назвати після прибуття в візовий центр.

Судячи по статті, можна зробити висновок, що все дуже просто. Але існує проблема «вічної» відсутності дат. І якщо і дати зявляються, то одразу дуже швидко зникають. Причин може бути багато – мала кількість місць, велика кількість бажаючих, і т.д.

Якщо вам потрібна допомога при реєстрації на польську візу зателефонуйте до нас. Спробуємо, разом все вирішити.

Статті по темі:

23 Кментарів до Як зареєструватися в візовому центрі Польщі?

 1. Олег:

  Як з вами звязатися?

  • Ірина:

   Добрий вечір,скажіть будь ласка пробую перевіряю доступні при реєстрації
   дати вибиває що є на чернівці 23.03.17,а коли заходжу у меню призначити дату подачі документів то пише що в чернівцях дати відсутні,чому так

 2. admin:

  Телефони розміщені у блокові «Контакти» з правої сторони, або на сторінці «Про нас» у верхньому меню.

  • Анастасия:

   На який з номерів краще дзвонити?? набирала безліч разів один з них,гудки йшли кілька раз, а трубку не брали!

   • admin:

    Якщо ви запитуєте про наші номера, то на будь-який, що вам підходить. Якщо про номера візового центру, то також без різниці.

 3. Михайло:

  доброго дня. Скажіть будь ласка, якщо воєвудське запрошення на руках а в чергу зареєстрований через два три місяці воно буде дійсне???

 4. Марія:

  Доброго дня, не відповідає жоден номер, то яким чином стати на чергу для подачі документів?

 5. Валентин:

  Привіт. Скажіть будь ласка, після реєстрації через кол центр на мій еmail буде відправлено повідомлення з кодом. Чи оператор просто продиктує реєстраційний код по телефону?

  • admin:

   Привіт. Продиктує і має додатково прийти на пошту, якщо ви її вказуєте при реєстрації.

 6. Олександр:

  що це може означати No date(s) available for appointment at Польщі

 7. Mr_Ricos:

  Доброго дня,я зареєструвався через цей сайт вказав дату але час змінити не міг,і залишив так як було (8:30),чи можу я з’явитись пізніше для подачі документів?

 8. Маряна:

  Доброго дня!Я вже цілий тиждень намагаюсь зареєструватись, ніяк неможливо!то що цілий тиждень немає вільних дат???

  • admin:

   Доброго дня. Дати буває з»являються, але одразу пропадають — буває тримаються близько пів години, а буває 5 хвилин.

 9. Уляна:

  Доброго дня.При заповненні заявки на призначення дати потрібно ввести статус,поясніть будь ласка що це (DR,MR,MRS,MSTR)?і у графі дата повернення що точно писати?

  • admin:

   Доброго дня. Статус: Мр — хлопчик, Мс — дівчинка 🙂
   У графі повернення можете писати будь-яку, приблизну дату.

 10. Вікторія:

  Доброго дня! Чи може я зараєструватись в Луцьке консульство, якщо оплату здійснювала у Вінницькому?

 11. Дмитро:

  Підскажіть будь-ласка пункт :

  «Далі вводимо емейл, пароль і переходимо до заповнення невеличкої анкети»

  Який емейл і до чого саме пароль вводити ? 🙂 Коли я ввожу свій емейл система каже що такого не знає ? Це потрібно на сайті попередньо зареєструватись ?

 12. Андрій:

  Якщо мені зателефонували з візового центру а я просто не був біля телефону чи передзвонять вони???Що мені робити якщо вони не передзвонять?

 13. тая:

  Доброї ночі)))Підкажіть буд-ласка, якщо виїзд 25.10.2017 року, то реально зробити до тої дати візу?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

102 in 0,818