Відпочинок у Європі

Райони Варшави

Райони Варшави

Райони Варшави

Райони Варшави (їх 18) показані на карті польської столиці — близьке знайомство з ними спростить процес переміщення по місту. До варшавських районів належать Воля, Мокотув, Середмістя, Весола, Вілянув, Вавр, Прага Пулноц, Прага Полудне, Бялоленка, Охота, Жолібож, Влохи, Рембертув, Урсус, Таргувек, Бемово, Біляни, Урсинов.

Опис і пам’ятки основних районів

Воля: тут можна відвідати Залізничний музей, оглянути фрагмент стіни гетто (вулиця Сінна), особняки Богуславського і Бернацького, а також храми різних конфесій. У парку Мочідло в літній період мандрівники зможуть відпочити на березі в одного з 4 ставків або зайнятися риболовлею, а їхні діти — повеселитися на ігрових майданчиках.

Вілянув: цікавий туристам завдяки Вілянувському палацу (уваги гостей заслуговує відвідування музею, кімнат короля Яна III Собеського та галереї з експонатами польського живопису, крім того, тут можна прогулятися по саду і відпочити на галявині з фонтаном), церквам Святих Єлизавети і Анни.

Урсинов: тут організовуються екскурсії в національний заповідник.

Середмістя: туристам рекомендується відправитися на огляд Барбакану, Президентського палацу, пам’ятника Миколі Копернику, костелу Святого Мартіна і собору Івана Хрестителя (рекомендується побувати на органних концертах, які регулярно проходять), а також пройтися по Ринку Старого міста, Замковій площі, де знаходиться Королівський замок (пройдіться по його залах, окрасою яких є скульптурні композиції та живописні полотна; по неділях — вхід вільний) і колона Сигізмунда, і парку Королівські Лазенки, що володіє палацом Бельведер (його призначення — проведення церемоній і дипломатичних зустрічей), оранжереями і Амфітеатром.

Королівський Замок. Варшава

Королівський Замок. Варшава

Біляни: район цікавий лісовими комплексами (Білянський і Млочінський ліси), залишками форту, комплексом будівель монастиря камальдулів (варто піднятися на оглядовий майданчик — звідси можна помилуватися Віслою).

Де зупинитися туристам

Щоб бути ближче до основних історичних та архітектурних пам’ятників, а також магазинах і ресторанах, мандрівникам має сенс бронювати готелі в районах Середмістя і Воля (центр міста).

Якщо бюджет вашої поїздки обмежений, ви можете зупинитися в околицях вулиці Краківське передмістя (відносно недорогий готель — «Sofitel Warsaw Victoria») — тут знаходяться зупинки громадського транспорту, за допомогою якого не складе труднощів дістатися до будь-якої частини міста. Що стосується розваг, то в цій частині Варшави є і ресторани, і магазини, і нічні клуби, а значить, тут завжди буде, чим зайняти себе.

Збираєтеся пересуватися по Варшаві і її околицях на автомобілі? Вам можуть бути цікаві готелі поруч з палацовим комплексом Лазенки (тут легко знайти місця для паркування і немає великої кількості туристів).

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

95 in 0,659