Відпочинок у Європі

Природа Латвії

Латвія — достатньо велика країна, і її мешканці відносяться до неї бережно. Тому до цих пір 44% її території покривають соснові і смерекові ліси, де водяться лісові звірі і птахи. Тут гніздяться і мешкають близько 200 пташиних порід, тому спостереження за ними э дуже популярним заняттям.

Природа Латвії

Природа Латвії

У Латвії — 4 національних парки, 4 заповідники, 1 біосферний заповідник, плюс ще 42 парки природи. Тут збирають чудові врожаї грибів і лісових ягід, тут струшують з себе стреси великих міст, щоб перейнятися мовчазною величчю густих лісів, річкових вигинів і прекрасних пейзажів.

Ви можете плавати по річках, подорожувати по спеціальних, прокладених і розмічених, піших і велосипедних стежкам, вдихати на повні груди чисте повітря і радіти тому, що світ, як і раніше величний і прекрасний. «Зелений туризм» стає справжньою ізюминкою Латвії, з кожним роком з’являються все нові маршрути та можливості.

У Латвії все по-справжньому — кожна пора року. Якщо вже весна, так весна! Тануть сніги і льоди, повертаються після зимівлі перші птахи і з’являються зелені паростки. Все наповнене життям і оновленням. Кінець весни часто вже дуже теплий, перші курортники загоряють і купаються вже в травні.

Потім приходить свято Ліго, і тоді вже вступає в права справжнє літо. Велотуристи колесять по країні. Любителі викупатися емігрують на найближчі озера або на морські пляжі. Одні віддають перевагу більш спокійний і теплій Ризькій затоці, інші — відкрите море. У топі — фестивалі та вечірки на свіжому повітрі.

Але ось потихеньку починає свіжіти повітря, листя наливається багряними фарбами, ліси манять грибників і любителів поласувати журавлиною прямо з куща. Друзі все частіше починають зустрічатися в затишних кафе і барах. Прекрасна довга осінь — час прогулянок по парках, найбільш неспішна і м’яка пора року.

А потім настає зима, з труб приватних будиночків валить дим, а покриті червоною черепицею дахи Старого Міста заносить першим снігом. Приходить пора Різдва, подарунків, лиж, ковзанів та сноубордів. В кожен сезон — свій резон!

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

95 in 0,694