Відпочинок у Європі

Польські автомобільні сайти

Поляки вже давно роблять більшість покупок і продажів транспортних засобів за допомогою спеціалізованих сайтів. Перш ніж щось купити вони дивляться пропозиції на відомих порталах (Allegro, Ceneo та інші), а потім уже йдуть в звичайний магазин або торговий центр.

Польські автомобільні сайти

Польські автомобільні сайти

Автомобілі в Польщі продаються і купуються також через безліч віртуальних авто-ринків, які мають у своїй базі актуальні пропозиції по різних цінових категоріях. Слід зауважити, що вартість автомобілів у Польщі набагато менша, ніж в країнах СНД. Мова йде в основному про транспортні засоби, що були у вжитку.

І щоб не їздити до Польщі на авторинки дарма, можна вибрати авто прямо в інтернеті. Розглянемо найпопулярніші автомобільні сайти в Польщі.

Moto.allegro.pl — крупний портал спеціалізується на продажах в Польщі не тільки уживаних легкових і вантажних автомобілів, автобусів і мікроавтобусів, а також запчастин і комплектуючих.

Otomoto.pl — особливо цікавий для бажаючих придбати авто з Польщі за низькими цінами. Дуже популярний сайт серед поляків, що має в своїй базі безліч пропозицій на різні види транспортних засобів. Має зручний пошук і можливість різного сортування оголошень.
Autotrader.pl — великий вибір не тільки старих, але і нових автомобілів, автобусів, мотоциклів, спецтехніки і т.д. Є список автосалонів у Польщі.

Moto.gratka.pl — на даному сайті продаються і обмінюються б/у автомобілі, вантажний транспорт, причепи, автозапчастини, диски та інші аксесуари. Є також зручний пошук.

Для власників Карти Поляка – звернемо увагу на те, що сам документ дає можливість лише користуватися пільгами прописані в законі про Карту Поляка, але ніяк не впливає на процес купівлі та володіння купленим у Польщі авто.

Статті по темі:

Один коментар Польські автомобільні сайти

  1. Стас:

    Потрібна інформація стосовно купівлі машини в Польщі, найпопулярніші сайти авто базар

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

98 in 0,670