Відпочинок у Європі

Польща вночі

Поляки товариські і темпераментні майже як бразильці, люблять і вміють розважатися. Схильність поляків до нестримних карнавальних веселощів, танців і ігор проявляється з особливою силою під час масляного тижня перед початком великого посту.

Польща вночі

Польща вночі

Карта розважальних закладів стає все щільнішою. Рік від року зростає кількість дискотек, концертних залів, клубів або навіть мереж клубів, на зовсім невеликих міських вулицях. Таких, як Рацлавицькі Форти або маленький Заулок при вул. Добрей у Варшаві, Пасаж Непольда у Вроцлаві, де на одній маленькій вуличці розташувалися 13 клубів і ресторанів для тих хто, протанцювавши до 2-ї ночі, сильно зголоднів.

У кожному великому польському місті можна знайти все, що в наш час придумано в сфері вечірніх і нічних розваг. Протягом одного вечора можна потанцювати на дискотеці в стилі 70-х років, послухати джазові імпровізації або взяти участь в поетичному турнірі, з алкогольними напоями. У Польщі досить багато елітних закладів без вивіски, спеціально охоронюваних територій розваг і відпочинку, доступних лише для обраних осіб.

У розрахунку на найрізноманітніші смаки та культурні запити створюються кафе-клуби, в яких проходять вернісажі, творчі зустрічі, диспути, демонстрації слайдів про екзотичні місцевості.

Численні студентські клуби типу Стодола у Варшаві, Од Нова в Торуні, Ескулап в Познані або Ротунда в Кракові спеціалізуються в організації концертів у стилі рок. Шанувальників джазу чекають в клубах Рура (Труба) у Вроцлаві, Акваріум у Варшаві, Мозок в Бидгощі.

Варто поцікавитися поточним репертуаром Катовицького виставкового центру Сподек, вроцлавського Залу Сторіччя, познанської Арени та варшавського Залу Конгресів, в якому колись проводилися з’їзди польських комуністів.

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

93 in 0,718