Відпочинок у Європі

Народити дитину в Німеччині

Багатьох цікавить, які пільги можна отримати, якщо народити дитину в Німеччині, чи стане вона громадянином цієї країни по праву народження, як проходить процедура пологів? Спробуємо у цій статті розібратися з цими всіма питаннями.

Народити дитину в Німеччині

Народити дитину в Німеччині

Ті жінки, які їдуть народжувати в Німеччину, хочуть виключити всі можливі ризики, які можуть виникнути в процесі народження дитини. Це зрозуміло — клініки Німеччини оснащені високотехнологічним медичним обладнанням, в них працюють високопрофесійні фахівці, створені комфортні умови для породіль. Обстеження жінки до пологів дозволяють виявити будь-які зміни, у тому числі генетичні, і зробити все необхідне для їх усунення, забезпечивши тим самим народження здорового малюка.

Гінекологічні клініки проводять дородові обстеження, застосовуючи новітні методики. Досліджуються: навколоплідні води; генетичні зміни. Проводяться: кардіографія внутрішньоутробна і дослідження плоду із застосуванням ультразвуку; пункції пуповини і плаценти. Це дозволяє контролювати процеси розвитку дитини в материнському утробі.

У німецьких клініках лікарі та акушери можуть похвалитися великим та успішним практичним досвідом з виходжування немовлят, які побачили світ раніше терміну, і мають при цьому невелику вагу. У палатах інтенсивної терапії за такими малюками ведеться постійне спостереження, що дозволяє контролювати за допомогою новітнього обладнання їх стан. До Німеччини їдуть ті жінки, у яких очікуються складні пологи, і це виправдано — відсоток смертей матері і дитини при пологах в Німеччині найнижчий серед європейських країн.

Документи для пологів в Німеччині

Пам’ятайте, якщо вирішили свою дитину народити Німеччини, то потрібно зібрати пакет документів. Обов’язкова наявність копії карти вагітності з результатами аналізів і всіх проведених обстежень, яка повинна бути завірена лікарем.

  • Паспорт.
  • Свідоцтво про укладення шлюбу, або про його розірвання.
  • Довідка про стан здоров’я, якщо в якості транспортного засобу для поїздки обраний літак.
  • Якщо у майбутньої мами немає ніяких ускладнень, то лікарі німецької клініки радять прибути до місця пологів на 36 тижні вагітності.

Як народжують в клініках Німеччини

Пологи в Німеччині, засновані на індивідуальному підході до кожної породіллі. У процесі пологів, до жінки прикріплена досвідчена акушерка, контролююча процес, допомагаючи порадами, підказуючи необхідні дії. Німецькі лікарі підтримують, якщо в цей непростий період поряд з пацієнткою знаходяться її чоловік і родичі, які в міру можливості можуть надавати моральну підтримку.

За власним бажанням, породілля може вибрати альтернативний спосіб пологів — у воді, на спеціальних гойдалках, на підлозі. Жінка, за бажанням, може вибрати один з декількох методів знеболення.

У процесі пологів використовується апаратура, яка стежить за станом породіллі і малюка, щоб в екстрених випадках вжити необхідних заходів.

Після успішних пологів мама з немовлям поміщається в палату, де все передбачено для годівлі та догляду. Уважні медсестри допомагають породіллі порадами: як правильно прикласти дитину до грудей, як її сповивати. Чоловік і рідня можуть постійно перебувати поруч із жінкою, що, погодьтеся, дуже правильно.

При виписці малюки отримують величезну кількість подарунків: засоби по догляду за новонародженим, спальний мішок, одяг, купу талонів на знижки в дитячих магазинах.

Громадянство Німеччини після народження

Німеччина належить до тих країн, які не дають автоматично громадянство дитині, яка тут народилася.

***

Як бачите, якщо тут народити дитину, то, навіть не отримавши громадянства Німеччини для неї, ви отримаєте дієву допомогу медиків при будь якій нештатній ситуації, а це, погодьтеся, дуже важливо.

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

95 in 0,709