Відпочинок у Європі

Погода Польщі

Погода в Польщі типова для східноєвропейського регіону. Клімат помірний. Середня річна температура в Польщі становить 6-8С. Лише в гірських районах вона тримається на рівні 0С. Найтепліший місяць в році, липень — 16-19С, в горах — не вище 9С.

Погода Польщі

Погода Польщі

На Балтійському узбережжі вона становить 16С, що є результатом впливу морських течій. Погода в Польщі влітку розпорядженні для приємного відпочинку, найтепліше, не нижче 25С в Польщі з травня по вересень, липень — найспекотніший місяць.

Найменш теплий місяць в Польщі — січень. Через морозне континентальне повітря взимку досить холодно. Кількість найбільш холодних днів в середньому становить від 25 днів у році уздовж Балтійського узбережжя, до 65 днів у році в Поозеррі, в горах — до 132 -150 днів. Кількість помірно холодних днів від 90 до 130 на низовинах і до 200 і вище в горах. Середня тривалість вегетаційного періоду в Польщі становить близько 200 днів.

На відміну від інших країн в Польщі спостерігається такий «феномен», як більша кількість пір року. Тут не чотири, а цілих шість пір року, хоча кожен може виділити і більше.

Час переходу від зими до весни в Польщі — це окремий час року, близько місяця середня температура становить 0-5С. Весна триває в середньому 60 днів із температурою від +5 С до 15С. Саме в цей час у Польщі починається вегетаційний період.

Літо і температура вище 20С починається в Польщі в травні. А осінь — через чотири місяці, і відповідно — зниження температури навіть до + 5С.

Однак іноді в середині вересня у Польщі починається «бабине літо». Тоді знову стає тепло, яскраве сонце.

Взимку температура падає нижче 5С. Після шеститижневого періоду переходу від осені до зими остаточно опадає листя, а потім настає зима і морози. Зима триває дуже довго, але це абсолютно типово для Польщі і погода в Закопане надає туристам можливість відпочити і покататися на лижах.

У різних регіонах Польщі тривалість пір року неоднакова. На півночі літо триває менше 2,5 місяців, а в північно-східних районах, центральній частині і на південному заході воно триває повні 3 місяці. Зима ж продовжується на Балтиці і в західній частині Польщі близько 2 місяців, на північному сході — 3-4 місяці, а в Татрах — цілих 6 місяців.

Статті по темі:

Один коментар Погода Польщі

  1. Pogoda33:

    Вцілому і клімат і погода в Польщі дуже схожі з українськими умовами. Біль м’який навіть і трохи більше опадів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

97 in 0,637