Відпочинок у Європі

Подорож з дітьми

Якщо ви завжди любили подорожувати, то поява дітей-зовсім не перешкода вашого захоплення. До того ж діти теж отримують масу вражень і задоволення від подорожей. Наш міні-гід допоможе вам порадами, як краще організувати поїздку з дітьми.

Подорож з дітьми

Подорож з дітьми

Подорож з дітьми 6 міс. — 2 роки

Якщо ви ще годуєте грудьми, то грудне молоко частково захищає малюка від інфекцій. Якщо годуєте з пляшечки, то в поїздці особливо важливо тримати соски та пляшечки в чистоті.

Суміші відомих марок можна купити практично скрізь (те ж саме стосується підгузників і банкової їжі), крім, хіба що, найвіддаленіших куточків планети. У літаку можна замовити колиску. Замовляйте люльку заздалегідь, тому що їх кількість обмежена. Візьміть з собою слінг або «кенгуру», а також легку коляску з лежачим положенням. Не забудьте протимоскітну сітку і засіб для захисту від сонця, якщо ви їдете в жаркі країни.

Дворічним дітям важко всидіти на місці, і вони вже не літають безкоштовно, зате в їх розпорядженні власне сидіння і порція їжі. Розважайте дитину книжками з картинками, казками або мультфільмами на DVD.

Простежте, щоб у вас було, що пити під рукою, особливо на зльоті та посадці, для зменшення неприємних відчуттів у вухах. Якщо дитина користується соскою, не забудьте стрічечку з тримачем для соски, щоб не шукати її весь час під сидіннями.

Якщо їдете на машині, зупиняйтеся частіше. Не поспішайте і розраховуйте час з великим запасом.

Подорож з дітьми від 3 років

Трьохлітні діти, як правило, рухливі. Займіть дитину казками, паззлом, DVD-мультиками. Можна зібрати особливу сумку з іграшками (є такі маленькі чемоданчики на колесах, що копіюють дорослих). Легка коляска-тростина може дуже стати в нагоді!

Якщо ви їдете на курорт, бажано вибирати місця з доступом до дитячого басейну. Якщо їдете машиною, зупиняйтеся часто, щоб розім’яти ноги.

Гарна ідея для аеропортів і вокзалів: можна купити спеціальні браслетики, які малюки не можуть самі розстебнути однією рукою, написати на ньому ім’я дитини, телефони батьків та іншу важливу інформацію.

Подорож з дітьми 4-6 років

Діти цього віку теж потребують розваг в дорозі. Книги, Ipod, DVD-фільми, Nintendo і т.д. звичайно є хорошим дозвіллям. Багато туристичних комплексів мають свої дитячі клуби або лижні школи.

Ви вже не використовуєте коляску, тому не плануйте занадто тривалих прогулянок. Це хороший вік для невеликих екскурсій, відвідування зоопарків, дельфінарію, парків атракціонів, морських прогулянок на катері.

Малюки в такому віці цікаві, багато запитують, і вони зазвичай хороші товариші в подорожі. Навіть великі міста можуть підійти, але потрібно буде йти на компроміс і робити часті паузи. Хороший приклад компромісу-займатися «дорослими» справами до обіду і нагородити басейном із гірками після обіду.

Подорож з дітьми 7-10 років

Діти в цьому віці самі із задоволенням візьмуть участь в плануванні відпустки, дозвольте їм це зробити. Сама поїздка зазвичай не доставляє особливих занепокоєнь. Вони вже самі можуть зайняти себе книгами, коміксами, Ipod-ом, фільмами на DVD.

У цьому віці дітвора обожнює купання в басейні і морі. Активний відпочинок, де діти теж можуть брати участь у прийнятті рішень, зазвичай, дуже цінується ними.

Подорож з дітьми 11 років і більше

Сама поїздка з більш старшими дітьми, як правило, не викликає проблем. Може бути одна складність – чим зайняти дітей під час відпустки. Більшість з них вже вважає, що вони занадто дорослі для дитячих клубів, але все одно хочуть активного цікавого відпочинку. Вибирайте житло з великими басейнами, водними гірками, спортивними майданчиками.

Заздалегідь разом з ними почитайте в Інтернеті про місцеві визначні пам’ятки і відвідайте їх, організуйте цікаві екскурсії, проведіть день в аквапарку, парку атракціонів, попірнайте з аквалангом, сходіть на футбольний матч, пройдіться по місцевих магазинах.

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

92 in 0,617