Відпочинок у Європі

Які переваги дає вам шенген віза

Як здійснити оформлення шенгенської візи і які переваги це дає в кінцевому результаті? Якщо в паспорті поставлена віза з позначкою «shengen», громадянин України має право безперешкодного перетинати кордон будь якої з країн, які увійшли у Шенген.

Які переваги дає вам шенген віза

Які переваги дає вам шенген віза

Володар такої візи також має право перебувати на території будь-якого з зазначених держав. Однак, існує єдина вимога, необхідна для обов’язкового виконання. В’їжджати в Шенгенську зону слід саме через ту державу, яка надала дозвіл (візу) українському громадянину. Інакше не виключені труднощі з оформленням наступної шенгенської візи.

Тобто якщо ви не правильно використовуєте візу (нецільове використання візи) то можете отримати відмову у отримані наступної візи.

Також, слід зазначити, що коли людина планує довше перебувати у тій чи іншій країні шенгену, то можна оформити національну візу. Раніше національна віза дозволяли лише до 5ти днів транзиту по інших країнах, а з 2010 року національну візу можна використовувати як шенген, тобто по національній візі можна знаходитись 3 місяці на пів року у країнах шенген договору.

Але, багато туристів для візиту в держави, що входять до числа країн, Шенгенської угоди, оформляють лише шенгенську візу. Так вони себе впевненіше відчувають при проходженні паспортного контролю всередині Шенген зони.

Залежно від мети, терміну поїздки за кордон, можливо оформити туристичну візу (одноразову або багаторазову). У разі необхідності багаторазового в’їзду або виїзду, раціональніше всього буде оформлення шенгенської мультивізи. Для цього краще оформити бізнес- візу.

У кожному окремому випадку співробітники консульських служб вправі вимагати додаткові дані і довідки, на оформлення яких, зазвичай, йде багато нервів, часу і грошей. Тому краще скористатись послугами професіоналів.

Якщо вам потрібна професійна консультація чи допомога у отриманні візи, не соромтесь – телефонуйте 🙂

Статті по темі:

Один коментар Які переваги дає вам шенген віза

  1. Марина:

    Чи можу я виїджати за кордон на польській візі під час візового коридору венгерської візи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

95 in 0,675