Відпочинок у Європі

Парк мініатюр «Світ Снів» в Інвальді

Парк мініатюр «Світ Снів» (пол. Park Miniatur «Świat Marzeń») в Інвальді (Малопольське воєводство, Польща) — місце зовсім унікальне. Тут всього за один день ви зможете здійснити подорож навколо земної кулі. Перетин «державних кордонів» забере у вас всього декілька хвилин дорогоцінного часу, а особлива атмосфера цього розважального об’єкту втілить ваші найпотаємніші мрії.

Парк мініатюр «Світ Снів»

Парк мініатюр «Світ Снів»

Парк «Світ Снів» розташований на площі 45000 квадратних метрів. Уміло розроблені маршрути ведуть відвідувачів уздовж найвідоміших архітектурних пам’яток усього світу. Тут знаходяться більше 50-ти зменшених копій монументів, будівель, скульптур та інших «чудес світу», зроблених руками людськими: Акрополь, Колізей, Пізанська Вежа, собор Св. Петра, статуя Свободи, Китайська Стіна, Ейфелева Вежа, Тріумфальна Арка, Біг Бен , Сфінкс, Білий Дім та інші.

Майже всі мініатюри були створені в масштабі 1:25, що дозволяє порівняти між собою розміри об’єктів. Єдині винятки — собор Св. Петра, масштаб якого 1:15, і Венеціанський комплекс з масштабом 1:10.

Карта парку мініатюр «Світ Снів»

Карта парку мініатюр «Світ Снів»

Не так давно на території парку мініатюр був відкритий новий об’єкт — ресторан «Казковий Замок». Чарівне витончене місце кидається в очі відвідувачам Парку, а кухня пропонує цілий вінок спокусливих страв з різних країн світу. «Казковий Замок» — ідеальне містечко для спокійної вечері, з тераси якого можна попутно милуватися різноманітністю архітектурних красот.

Луна-парк, що знаходиться на території «Світу Снів», гарантує незабутні враження любителям веселих розваг, зокрема — дітворі. «Піратське Шоу» і «Єгипетська Кімната страху», гойдалки і каруселі, кінотеатр «5D MAX» і дивовижна подорож на «симулятор» — тут є чим зайнятися. Для самих маленьких гостей — електричний паровозик і величезна Пісочниця.

Парк мініатюр «Світ Снів»

Парк мініатюр «Світ Снів»

Парк мініатюр «Світ Снів»

Парк мініатюр «Світ Снів»

Парк мініатюр «Світ Снів»

Парк мініатюр «Світ Снів»

Для тих, хто цікавиться Середньовіччям, дуже цікавим буде відвідування Вежі, в якій знаходяться Збройовий Зал, Кімната тортур і Лицарський Трактир. У дворі Вежі систематично проходять лицарські турніри, а всі бажаючі можуть випробувати свої сили у стрільбі з лука, арбалета, у фехтуванні, послухати середньовічну музику у виконанні менестрелів, або стати очевидцями феєричного вогняного шоу.

Парк мініатюр «Світ Снів» відкрито на протязі всього року. Вартість квитків — від 20 до 40 злотих (5 — 10 євро) залежно від сезону, для дітей до 3-х років вхід безкоштовний.

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

93 in 0,641