Відпочинок у Європі

Японський сад у Вроцлаві

Японський сад у Вроцлаві (пол. Ogród Japoński we Wrocławiu) – визначне місце, яке знаходиться у Щитницькому парку Вроцлава. Для любителів культур Далекого Сходу ідеальним місцем на час відпочинку стане — Японський сад.

Японський сад у Вроцлаві

Японський сад у Вроцлаві

Це місце, повне східного духу, яке дає вам можливість відпочити і розслабитися, насолоджуючись оазисом тиші і спокою, також щоб провести день з дітьми. Під час перебування в саду, Ви дізнаєтеся японські види рослин і захоплююче мистецтво бонсай.

В сад ми проходимо через декоративні ворота, що називаються SUKIYA-MON, далі широка алея веде нас до YUMEDONO BASHI центральна частина красивого моста з оригінальним дахом, де знаходиться ставок з двома водними каскадами: чоловічий (OTOKO-DAKI) з швидкою водою і жіночий ( ONNA-DAKI) з повільною течією.

Вода стікає в ставок, який перетинає міст. У ставку розводять спеціальні сорти риб. По всьому саду ведуть відвідувачів доріжки. Сад також має бічні вхідні ворота (KABUKI) і два павільйони: будинок, який є чайним павільйоном (AZUMAYA), а також в північній частині Саду, альтанка для відпочинку — MACHAI, звідки можна милуватися всією екзотичною красою ландшафту.

Біля головних воріт, на каскаді «чоловічий» і в чайному павільйоні стоять гарні кам’яні чаші для води (TSUKUBAI) для обмивання рук, що мають бамбуково-дерев’яні кришки. На острові і в кілька інших привабливих місцях саду, по алеях, встановлені оригінальні японські кам’яні ліхтарі (TOUROU, KASUGA). Бічні доріжки дозволяють, завдяки кам’яним місткам (ISHI BASHI), переходити струмки і обійти ставок недалеко від дзеркала води. Колишній міст через ставок був замінений TAIKO BASHI — арочним дерев’яним мостом. Ціла частина має сталеві огорожі, які своїм зовнішнім виглядом нагадує бамбукові огорожі в Японії.

Будівельні об’єкти — ворота, мости і павільйони представляють собою поєднання думки і японської традиції з майстерністю польських виконавців.

Японський сад відрізняється дуже довгою історією, так як був створений спеціально для Всесвітньої Виставки в 1913 році. Був підготовлений і оформлений графом Fritza von Hochberga, за участю японського садівника Mankichi Arai. Після показу був ліквідований через запозичення елементів і імпровізований характер більшості споруд. У 1994 році влада Вроцлава вирішила відреставрувати Японський Сад, в чому дуже допоміг Посол Японії — Pan Nagao Hyodo.

Починаючи з 1996 року були розпочаті роботи за участю японських фахівців з міста Nagoya (садівників, архітекторів по кам’яному облаштування, архітекторів садів і т. д.). Завдяки цьому тісному співробітництву, навіть найдрібніші деталі в саду відповідають оригінальному японському мистецтву садівництва. Офіційне відкриття було 15 травня 1997 року.

Звичайно, весна — найкращий час, щоб побачити всю красу, а й восени можна отримати насолоду від золотим листям Японського саду. Плануючи відвідати Японський Сад варто взяти з собою фотоапарат, щоб запам’ятати надовго красиві куточки саду.

  • Японський сад розташований в Парку Szczytnickim поблизу Зали Сторіччя (Hali Stulecia) на ul. Mickiewicza 51-618 Wrocław.
  • Час роботи: 9:00-19:00 з 1 квітня по 31 жовтня.
  • Ціни на квитки: звичайний — 4 zł, абонемент — 20 zł.
  • Сайт: ogrod-japonski.wroclaw.pl

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

93 in 0,646