Відпочинок у Європі

Як отримати громадянство Німеччини?

Німеччина — це країна, яка розташовується в самому серці Європи. Межує з Австрією, Люксембургом, Швейцарією, Бельгією, Данією, Францією, Голландією, Чехією та Польщею. Столицею є Берлін. Державна мова німецька.

Як отримати громадянство Німеччини?

Як отримати громадянство Німеччини?

Німеччина несе для іноземців великий інтерес. Німецька республіка має гарний розвиток економічної та політичної інфраструктури. Що стосується географічного положення, то багато країн можуть тільки позаздрити, адже Німеччина — це економічне серце Європи.

Німеччина відрізняється від інших країн своєю неповторною чистотою. Якщо ви приїдете до Німеччини то обов’язково, зверніть свою увагу на те, що поліетиленові пакети та пластмасові пляшки на вулицях цієї країни відсутні.

Громадянство Німеччини можуть отримати етнічні німці, євреї (це як компенсація за геноцид), а також особи, яких позбавили громадянства в період з 1933 по 1945 років. Дана можливість отримання громадянства називається натуралізацією. Суть даної можливості криється в необхідності прожити на території Німеччини вісім років.

Якщо у вас склалися обставини таким чином, що ви перебуваєте в шлюбі з німцем, то після закінчення двох років після реєстрації вашого шлюбу та трьох років вашого проживання в Німеччині, ви маєте право подати прохання на отримання громадянства. У даному проханні вам можуть відмовити, якщо шлюб був фіктивним і має лише формальний характер. А також якщо шлюб на момент подачі розпався.

Дитина іноземних батьків отримує громадянство Німеччини за таких обставин:

 • Якщо його мама або тато проживає на території Німеччини на законних правах протягом восьми років.
 • Якщо дитина народилася на території Німецької республіки.
 • Якщо один з батьків дитини має безстроковий вид на проживання протягом трьох років.

Стандартні умови отримання громадянства Німеччини:

 • Наявність восьми років безперервного проживання в Німеччині.
 • Наявність ВНЖ або ПМЖ. Вид на проживання повинен бути виданий на тривале проживання.
 • У вас не повинно бути судимості і проблем із законом.
 • Наявність доходу, який повинен бути достатнім, щоб ви могли забезпечити себе і свою сім’ю.
 • Наявність квартири (знімаєте або власна).
 • Наявність знань німецької мови.
 • Ваша відмова від громадянства іншої країни (винятки стосуються біженців, які мають законне право на подвійне громадянство).

Статті по темі:

2 Кментарів до Як отримати громадянство Німеччини?

 1. Вита и Виктор:

  НАША ФАМИЛИЯ ФЕЛЬФНЕР, КОРНИ НИМЕЦКИЕ, ПОМОГИТЕ МНЕ НАЙТИ РОДСТВЕННИКОВ ИЛИ ОДНОФАМИЛЬЦЕВ, КОТОРЫЕ ЖИВУТ В ГЕРМАНИЕ!! МОЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНА З80978180817 ИЛИ 380935701131 !!

 2. Наталія:

  Підкажіть будь ласка.Я дружина громадянина Німеччини, наші двоє дітей,також мають німецьке громадянство.Я- українка.Проживаємо на даний момент в Україні.Як я можу отримати німецьке громадянство в Україні????

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

97 in 0,678