Відпочинок у Європі

На машині по Європі

В Європі є вражаючі історичні та дивовижні зони, куди можна добратися тільки на машині. Ні поїзд, ні літак, ні екскурсійний автобус не доставлять вас до невеличких сіл і далеких замків, природних ландшафтів вражаючої краси і пустельних пляжів. Є дуже багато прекрасних місць, куди просто не дістатися без машини.

На машині по Європі

На машині по Європі

Проте варто пам’ятати про дрібниці, які можуть перетворити вашу подорож в пекло.

Перше: чи готовий ваш «залізний кінь» до цієї подорожі? Якщо ваша машина ламалася тричі за останні два тижні, навряд чи варто покладатися на наше «авось».

Друге: страховка. Потрібно переконатися, що вона підійде для кожної з країн, через які ви подорожуєте. Ви не тільки ризикуєте викласти кругленьку суму в разі поломки – водіння без страховки в деяких країнах може призвести до непоганого штрафу.

Третє: перевірте, чи є у вас запасний комплект шин, карти, набір інструментів. Запитайте себе — що мені робити в разі поломки? Запасіться телефонами ремонтних компаній країн призначення, переконайтеся, що персонал говорить по-англійськи. Переконайтеся, що ваш мобільний працює за кордоном і ловить мережу там, куди ви вирушаєте.

В Європі існує служба European Breakdown Cover. Персонал знає англійську мову, деякі поліси, оформлені тут навіть гарантують ваше повернення додому в разі поломки. Якщо ви заручилися підтримкою цієї компанії, нічна поломка в незнайомій місцевості стане для вас не катастрофою, а пригодою.

Також враховуйте культуру водіння в різних країнах. Італійці, французи і турки чудово знають, як вичавити декілька додаткових кінських сил зі своєї машини, різко гальмувати і рука, та інше — також їх коник. Тому не варто думати, що всі водії навколо вас теж їдуть відпочивати, насолоджуючись навколишнім пейзажем.

Таким чином, без гідної підготовки ви цілком можете отримати найгіршу відпустку в своєму житті і витратити на автомобільний тур стільки грошей, скільки вистачило б на Карибський круїз. Але врахувавши декілька моментів — таємні скарби Європи відкриються перед вами.

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

92 in 0,673