Відпочинок у Європі

Мобільні оператори Німеччини

Мобільні оператори Німеччини

Мобільні оператори Німеччини

Мобільний зв’язок в Німеччині розвинений добре. І всі зміни приходять поступово. Єдине, позначилася нестабільна економічна ситуація у світі. Приблизно рік тому кілька німецьких компаній мобільного зв’язку заявили про своє об’єднання, а також про покупку цінних активів. Але давайте поговоримо про операторів німецького мобільного зв’язку та людські уподобання.

Популярні мобільні оператори Німеччини та їх відмінність

На сьогоднішній день в Німеччині продовжують працювати чотири головних оператори німецького мобільного зв’язку, які створили покриття для всієї країни, у складі якої є 16 федеральних земель — це T-Mobile (Telekom), Vodafone. Крім них на території Німеччини є O2, а також E-Plus. Ходять чутки, що ці два мобільних оператори (О2 і E-Plus) в найближчому часі будуть об’єднуватися. Весь мобільний зв’язок, в принципі, йде через T-Mobile (Telekom), тобто ті ж фірми в Німеччині О2, E-Plus, Vodafone спочатку беруть свої витоки у Телеком. Правда, на відміну від T-Mobile, Vodafone вибудовує свою інтернет-мережу, чим відрізняється від T-Mobile.

Що ж сказати про О2 і E-Plus — це найдешевший мобільний зв’язок в Німеччині, але самий неякісний. Але чому ж так? А тому, що E-Plus, так би мовити, оптом закуповує зв’язок у Телекому T-Mobile і продає, до прикладу не 1000 людям певну кількість зв’язку, як це робить T-Mobile, а 10.000 людям, через що зв’язок страждає (грубий приклад, але так от працює ця система). Незважаючи на це, багато ними користуються через низьку вартість.

Найдешевший мобільний зв'язок в Німеччині

Найдешевший мобільний зв’язок в Німеччині

Мобільний зв’язок T-Mobile найякісніший, хороший, але дорогий (теж стосується і Vodafone) .Так що ціна безпосередньо залежить від якості зв’язку. До речі, фірмі T-Mobile (Telekom) німецьким законом не дозволяється знижувати свою ціну.

Ще є компанія 1und1, яка пропонує інтернет, тепер надає і послуги мобільного зв’язку і не тільки. Багато німців люблять 1und1 (1&1). У них досить вигідні, адекватні тарифи на послуги і якість зв’язку, що радує.

Практично всі мобільні оператори в Німеччині також пропонують інтернет. А так мобільний зв’язок в Німеччині аналогічний стандартам мобільного зв’язку в Україні і решті Європи.

Якому мобільному оператору віддають перевагу туристи в Німеччині?

У Німеччині добре налагоджено функціонування системи віртуальних операторів. Вони користуються популярністю серед тих туристів, які приїжджають в країну не більше ніж на місяць. Серед найвідоміших, можна виділити наступні:, Viva, blau.de і т.д. Всі ці оператори мають найвигідніші тарифи для туристів.

Крім того, слід сказати, що деякі з операторів надають певний ліміт інтернету. При цьому, картки таких операторів можна легко і без бюрократичних труднощів оформити через інтернет на офіційному сайті, та протягом 24 годин номер буде доступний. Як правило, по Німеччині дзвінки приблизно коштують 0,09 центів за хвилину (особливо, вони підходять для любителів не поширювати свої особисті дані).

Як поповнити рахунок на мобільному телефоні в Німеччині?

Щоб поповнити свій мобільний телефон, потрібно купити спеціальну картку для поповнення зі спеціальним кодом. Картки для поповнення рахунку можна купити на касі в будь-якому магазині і на авто-заправках. Вам видадуть спеціальний код, який потрібно буде ввести в телефоні і відправити на короткий номер. Потім вам прийде смс про поповнення рахунку (цей спосіб підходить тим, хто не хоче світити свої дані і для тих, хто не довіряє онлайн-банкінгу). Так, це найдавніший спосіб поповнення рахунку на телефоні, який колись був у нас в Україні і ним досі тут користуються… Тут немає ніяких спеціальних автоматів, для поповнення будь-яких рахунків.

Також, для тих, хто любить робити все онлайн, є спосіб поповнення свого мобільного зв’язку через онлайн-банкінг. Або налаштувати свою банківську карту на те, щоб з неї оператор щораз сам знімав певну суму.

Загальна характеристика ринку мобільного зв’язку в Німеччині

На початку вересня 2015 року на території Німеччини налічувалося приблизно 115 000 000 абонентів. Існує кілька типів тарифів. Перший — це контрактний короткостроковий чи довгостроковий. Другий — передплатний тариф (prepaid). Згідно з статичними даними, найбільш популярним тарифом є передплатний. Ним користується більше 40% населення. Ще 40% населення — це контрактний довгостроковий тариф, а 20% припадає на короткостроковий.

Якщо у вас є досвід або якась інформація, то пишіть в коментарях до статті.

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

95 in 0,645