Відпочинок у Європі

Мережа магазинів Лідл (Lidl)

Мережа магазинів Лідл

Мережа магазинів Лідл

Відома європейська мережа супермаркетів Lidl прекрасно себе почуває в Польщі і налічує більше 550-ти торгових центрів. Супермаркет Лідл — це місце, де можна придбати все: від туалетного паперу, до предметів меблів, від продуктів, до кімнатних рослин. Не дивно, що ці супермаркети в Польщі надзвичайно популярні і, відповідно, їх кількість з кожним роком зростає.

У 10-ти найбільших міст Польщі на сьогоднішній день функціонують майже 2 сотні супермаркетів Lidl, решта — рівномірно розосереджені по периферії. Торгові центри Лідл вже давно перетворилися на магазини легкої доступності. Їх можна зустріти не тільки на галасливих міських об’їзних, але і в спальних мікрорайонах, що істотно спрощує можливість вдалої покупки для середньостатистичних громадян Польщі.

Мережа магазинів Lidl

Мережа магазинів Lidl

Слід зазначити, що мережа Lidl не тільки займається реалізацією товару різних торгових марок, але і володіє власним виробництвом. Абсолютно унікальні продукти, які ви ніколи не зустрінете на полицях інших супермаркетів, напевно стануть для вас приємним сюрпризом, а постійні акції та знижки — перетворять похід в «Lidl» на справжню розвагу, під час якої ви ще й істотно заощадите свої фінанси.

Багатий асортимент, прийнятні ціни, хороше обслуговування і якість запропонованих товарів — головні плюси супермаркетів Лідл, наявність якісної реклами і можливість вибору і доставки товарів по інтернету — ось, що таке польський Lidl. Хочете купити все, що вам необхідно, заощадивши гроші і час? Ласкаво просимо в Lidl.

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

97 in 0,620