Відпочинок у Європі

Що потрібно знати про ліки в Польщі

З 90-х років, ринок продуктів медицини має самий стрімкий розвиток в Польщі. Навіть з огляду на той факт, що ціни на ліки постійно ростуть, вони все одно залишаються в три рази нижчі ніж в країнах Європи. Націнки в Польщі складають всього 17%, в той час як в країнах ЄС близько 30%.

Що потрібно знати про ліки в Польщі

Що потрібно знати про ліки в Польщі

Якість продукції в Польщі знаходиться на рівні європейського стандарту. Фармацевтичний ринок в країні, більшою мірою складається з іноземних продуктів, але вони відповідно дорожчі польських. Вступ Польщі до Євросоюзу, призвів до збільшення експорту медичної продукції. У Польщі знаходиться велика кількість оптових складів, з медичними препаратами.

Коли ми відчуваємо нездужання, то мимоволі згадуємо про аптеку. Вітаміни, таблетки, бинти та вата все це, можна сказати, невід’ємна частина людського життя.

Особливо нас цікавить питання про те, де шукати аптеку, і що потрібно для покупки необхідних медичних препаратів, коли ми опиняємося в іншій країні. Спробуємо дізнатись основні нюанси польських аптек та продажу ліків.

Основна інформація про польські аптеки

Відпочиваючи чи працюючи в Польщі, знайти необхідні вам ліки в Польщі, зовсім не складно. У польських аптеках є препарати, які відпускаються тільки за рецептом лікаря, але є і безрецептурні препарати.

Щоб купити більшість препаратів, можна скористатися рецептом, виписаним у вашій країні, вашим лікарем головне не забувайте, що рецепт повинен бути виписаний на латинській мові. Але є аптеки, в яких не беруть рецепти з інших країн. Коли фармацевти видають чек, вони прикріплюють до нього рецепт.

Препарати, які продадуть вам тільки за рецептом, прописаним лікарем.

Такі види препаратів як: сильнодіючі антибіотики, препарати проти грибка, противірусні, гормони, протизаплідні, ліки, що стимулюють імунну систему. Ліки, що застосовуються при остеопорозі, серцевій недостатності, високому тиску, ішемії, аритмії, цукровому діабеті. Також без рецепта вам не продадуть препарати, що застосовуються при туберкульозі, і ті які діють на нервову систему. Обов’язково потрібно скористатися рекомендаціями лікаря, перш ніж купувати цей перелік ліків.

Препарати, які можна купувати без лікарського рецепта.

Це такі види ліків як: прості препарати від застуди (вітаміни), знеболюючі, ліки на рослинній основі, гомеопатія, біологічні та харчові добавки.

Важливо пам’ятати

Зважайте на те, що назви потрібних вам препаратів можуть не збігатися. Звертайте увагу не на назву, а на головну складову ліків, перепишіть на листочок діючу речовину, того препарату який збираєтеся купити або візьміть з собою упаковку і фармацевт допоможе вам розібратися і купити саме те, що потрібно.

Знайти потрібні вам препарати в Польщі буде не так вже й складно. У країні функціонують близько 14 тисяч аптек, від маленьких районних аптек до великих аптечних центрів. Звичайно, ви зможете замовити ліки, не виходячи з дому, за допомогою інтернету. У численних інтернет аптеках діють великі знижки і різноманітні акції, до речі кажучи, і рецепти на ліки ви теж зможете придбати в інтернеті. Найнеобхідніші, безрецептурні ліки, пластирі, вату, бинти, ви зможете придбати в будь-якому супермаркеті країни.

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

93 in 0,621