Відпочинок у Європі

Клубна ніч у Польщі

В останню п’ятницю карнавалу (13 лютого) в чотирьох містах Польщі відбудеться Клубна ніч. У цю ніч можна буде відвідати безліч клубів, придбавши лише один квиток.

Клубна ніч у Польщі

Клубна ніч у Польщі

Клубна ніч (пол. Klubowa Noc) — це вечірка у великій кількості клубів, яку ми можемо відвідати по одному квитку. Акція проводиться в чотирьох містах Польщі: Варшаві, Бидгощі, Познані та Торуні. Цієї ночі відвідувачів клубів чекають приголомшливі розваги, тематичні вечірки і артисти зі всієї країни, які подбають про Ваш гарний настрій.

Також Вас чекають спеціальні пропозиції в барах, завдяки чому Ви зможете істотно заощадити. Кожен клуб пропонує знижки до 70%!

Квитки будуть у формі браслетів, тому Ви зможете переміщатися з одного клубу в інший протягом всієї ночі. На вечірках звучатиме клубна музика, електронна і жива — на будь-який смак! Польща вночі славиться всоїм відпочинком у клубах, а тепер ще й за такою пропозицією.

«Як і щороку, буде велика кількість розваг для учасників Клубної ночі. Дана вечірка — це не тільки відмінний спосіб провести час з друзями, але і можливість познайомитися з новими людьми» — вважає Якуб Кубінський, організатор заходу у Варшаві.

Квитки на Клубну ніч:

  • 15 злотих — в попередньому продажі — можна придбати на сайті: bilety.klubowa.pl,
  • 20 злотих — в день вечірки

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

93 in 0,669