Відпочинок у Європі

Італія в Травні

Італія в Травні

Італія в Травні

Якщо судити строго за календарем, то травень у Італії ще мав би відноситись до міжсезоння. Тим більше, що в більшості країн з кліматом, подібним з Італійським, так і є. Однак, на жаль, Травень в Італії у багатьох місцях вже вважається початком високого сезону з усіма витікаючими наслідками.

Погода в Італії в травні

З точки зору погоди легко простежити, чому травень у Італії починають відносити до високого сезону. В останні роки погода в Італії в травні все більше нагадує літню, і стовпчик термометра особливо часто в травні вже дострибує до тих температур, які колись асоціювалися з липнем і серпнем. У той же час, клімат в Італії на початку травня ще відчутно м’якший, радує теплом і сонячною погодою.

У травні море на півдні Італії, як правило, вже прогрівається достатньо, щоб починати думати про пляжні приналежності. Крім того, врахуйте, що Італія – це країна, витягнута з півночі на південь, а це, в свою чергу, означає, що в північних регіонах країни з купанням ще може краще почекати.

Що стосується дощових днів, то Південна Італія в травні майже напевно запам’ятається безхмарним небом. У центральних і північних регіонах ймовірність дощової погоди вище, хоча і не так висока, як у центральній Європі. Також прийміть до уваги, що, при по-літньому теплими днями, вночі ще може бути досить прохолодно.

Середня температура в Італії в травні в значній мірі залежить від регіону перебування, але, в цілому, потрапляє в такі діапазони:

  • Температура в Римі в травні: +13-21 С
  • Температура у Венеції та Мілані в травні: +10-21 С
  • Температура в Палермо в травні: +16-24 С

Свята в Італії в травні

Травень у Італії починається з Міжнародного дня трудящих, яке відзначають щорічно 1-го числа. Цей день італійці люблять проводити з сім’ями та друзями на свіжому повітрі, отримуючи задоволення від святкового вихідного і гарної погоди.

Багато атракціонів і магазинів закриті 1 травня, тому, щоб добре провести час, можна взяти приклад з самих італійців і відправитися на пікнік.

Травень у Італії – це ще й пора цвітіння, якій на Апеннінах присвячено безліч локальних фестивалів. Якщо Ви опинитеся в цей період в Тоскані, то обов’язково відвідайте сад ірисів у Флоренції, який відкритий для публіки лише протягом кількох тижнів травня. Ірис вважається одним із символів Флоренції, а в саду їх зібрано понад 2000 видів.

Ще одною яскравою подією Італії в травні є традиційна Giro d’Italia. Джиро д’Італія – це знаменита тритижнева велогонка, яка поряд з Тур-де-Франс і Вуельта, вважається однією з найбільш значних в Європі. Зверніть увагу, що маршрут для Джиро д’Італія змінюється кожен рік, тому фанатам велоспорту завжди є сенс уточнити розклад при плануванні своєї поїздки.

Як і у випадку з кожною значною подією, відвідування Джиро д’Італія додасть унікальних вражень Вашій поїздці. З іншого боку, це може означати закриті автобани, переповнені готелі та інші труднощі. Так що, знання про маршрут Джиро д’Італія при плануванні поїздки на Апенніни в травні, можуть виявитися дуже до речі, навіть якщо Ви велосипеди на дух не переносите.

Відвідуючи Італію в травні, заглядайте в локальні туристичні офіси за Вашим маршрутом: по всій країні в цей період дуже багато місцевих свят та заходів, які, хоч і не визнані офіційно на державному рівні, але можуть додати яскравих фарб Вашій відпустці.

Італія в Травні. Резюме

Колись Травень у Італії вважався перехідним сезоном, зараз же він ближче до категорії «високого» з усіма витікаючими наслідками. Тим не менш, хоча ціни і черги в туристичних місцях вже щосили нагадують про Сезоні, вони ще не досягають піку, властивого літнім місяцям.

Таким чином, для мандрівника, який розраховує на бюджетний тур, Італія в травні залишає ще якісь шанси проскочити по адекватних цінах, але, чим ближче до кінця місяця планується тур, тим менше вірогідність такого проскакування.

Бюджетним мандрівникам, бажаючим все ж відвідати Італію в травні, слід звернути свої погляди на численні хостели. Ще однією «економічною» опцією може стати оренда житла на період більш, ніж кілька днів. Нарешті, італійський південь в травні більшою мірою привертає до такої подорожі, ніж північ, оскільки ціни тут з початком сезону традиційно зростають повільніше.

Якщо ж «бюджетний мандрівник» – це не про Вас, то Травень у Італії, безумовно, – фантастичний час для поїздки. Погода в Італії в травні радує сонячними і теплими днями, а натовпів туристів все ще набагато менше, ніж у червні.

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

93 in 0,650