Відпочинок у Європі

Італія восени

Як і у випадку з багатьма іншими напрямками в Північній півкулі, коли літня спека спадає, а «сумна пора — очей зачарування» ще не настільки зів’яне — природа дарує дивовижні тижні, коли під впливом оточуючих красот особливо хочеться жити, любити і бути коханими.

Італія восени

Італія восени

Не надто спекотно й не надто холодно — це саме час накинути рюкзак на плечі і відправитися туди, звідки всі інші туристи поспішають повертатися до робочих буднів.

Італія в ранню осінь ще дихає спогадами про літо жаркими і сонячними днями (особливо в Вересні), але вже без такої високої вологості і задушливих ночей. Таким чином, навіть якщо вдень сонце все ще припікає, контраст прохолодної ночі лише підкреслить її принадність. У той же час, прохолода-прохолодою, але в першій половині осені морозиво після вечері буде все ще актуально.

У міру поглиблення в осінь, все частіше парасолька може бути більш актуальним предметом у Вашому рюкзаку, ніж сонячні окуляри. А до листопада, особливо в північних областях Італії, не варто покладатися на рекламні фотографії залитих сонцем Апенін — куртка Вам ой як знадобиться.

Та й на широтах Риму вже в жовтні куртка стає потрібним предметом одягу. Як би там не було, просто візьміть собі на замітку перевірити прогноз погоди на кілька днів вперед перед відправкою в подорож. Не покладайтеся на історичні температури — погода осінньої Італії може бути дуже примхливою.

Подорож по Італії восени має й інші переваги. І хоча на Аппенінах багато цікавих подій протягом усього року, одні з найбільш веселих — це ті, що безпосередньо пов’язані з їжею. А осінь на Аппенінах славиться святами кулінарних традицій ще з глибокої давнини. Від днів вина і шоколаду, до свят, присвячених трюфелям — урочистості, пов’язані з італійською кухнею, знайдуть шлях навіть до самого примхливого шлунку.

Крім фестивалів «смачної і здорової їжі» осінь в Італії — це ще і старт нових сезонів, починаючи від футболу і закінчуючи оперою, так що, незалежно від смаків та уподобань, розгулятися буде де.

Ідеал Італії восени псує лише один фактор — ціни. Багато хто, навіть дуже досвідчені туристи не вважають осінь високим сезоном, очікуючи більш гуманних розцінок, але правда полягає в тому, що в останні роки цей самий сезон почав розтягуватися за межі літа. Таким чином, хоча на початку осені ціни і відсуваються від літніх піків (особливо у європейських low-cost компаній), тим не менш, не варто очікувати, що Вам вдасться значно зекономити на подорожі, відправившись до Італії у вересні або на початку жовтня.

Проте, факт залишається фактом: у міру відходу від літа і наближення до зими — ціни будуть радувати все більше. Але якщо, все ж, Ви зберетеся раніше, а бюджет не передбачає розгулу на повну, то зверніть увагу на місця, «розташовані в другому ярусі путівників». Часто вражень від них не менше, а шанси укласти чудову угоду значно більші.

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

103 in 0,627