Відпочинок у Європі

Харчування у літаках

Як тільки літак благополучно злітає і починає набір потрібної висоти, пасажири, як воно буває, починають відчувати необхідність у чомусь. У цьому немає нічого дивного, адже сама звичайна їжа на землі стає чудовим засобом коротання часу в польоті. Але найчастіше після обідньої перерви настрій починає тільки погіршуватися: то пасажиру мало соку, то йому не поклали в чай лимон, то рибу занадто сильно підсмажили. Тоді пасажири рефлекторно починають згадувати, як дорого вони заплатили за авіаквитки, і що надалі цією авіакомпанією літати не будуть.

Харчування у літаках

Харчування у літаках

Як не дивно, але якісь спеціальні єдині правила на цей випадок не існують. Якість та асортимент поданих страв безпосередньо залежить від уподобань керівництва авіакомпанії і компанії-замовника даного рейсу. І найголовніше, висока якість харчування неможлива без старання стюардес на бортовій кухні. Тому якщо ви тепер купили недорогі авіаквитки, то на високоякісний сервіс можете не розраховувати.

Кожна авіакомпанія абсолютно самостійно може визначати суму, на яку буде складено ваш обід. Часом ця сума встановлюється зовсім незалежно від цеху бортового харчування, співробітникам яким доводиться задовольнятися тим, що дають. Економія на пасажирах виходить досить значною.

Перше, чому можуть економити авіакомпанії, так це зменшення у меню спиртних напоїв. Також досить ефективно скорочення асортименту соків і перехід на звичайну воду. Якщо салат обділити оливками, то пасажири можуть цього і не помітити, але ціна його приготування істотно зменшиться.

Непогано економлять і на самих салатах: дорогі огірки і помідори замінюються дешевою і об’ємною капустою. Замість дорогих сирів плавлені сирки, а білі булочки замінені шматочками чорного хліба :). Таким чином, коли ви добираєтесь літаком на відпочинок, визначити економію авіакомпанії на харчуванні своїх пасажирів можна неозброєним оком, уважно придивившись до меню.

Так як чіткі правила меню для авіакомпаній відсутні, то вони можуть робити все що захочуть. Однак є все ж перелік продуктів, які використовувати на бортовій кухні не можна. До таких відноситься, наприклад, рубане м’ясо. Справа в тому, що термін зберігання не дозволяє використовувати його в тривалих авіаційних перельотах.

Всі рейси завантажуються продуктами з розрахунку в обидві сторони, і тільки на океанських перельотах назад доводиться затарюватися на місцевому ринку.

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

92 in 0,607